Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ładne imię Ayo, brzmi tak jakby po japonsku?

A Mondy widzę ze to bardzo mądry pies i szybko się uczy :-) i szczek ma jak to sznaucer , a pani wet wpisała mu w książeczkę po prostu mieszaniec więc teraz zapuszczamy brodę żeby jej pokazać gdzie tu mieszaniec :-)

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie jak Bari ich nadal oszukuje :jumpie:

 

 

śpieszę donieść,że Baruś jest już u siebie:szczeka na dzwonek u drzwi, reaguje na ruchy przy wjeździe na posesję. Jest niesamowitym słodziakiem, rozumie absolutnie wszystko i jest bardzo posłuszny. Tak mnie tą grzecznością rozczula.....wydaje się jeszcze bardzo młody, szczególnie,kiedy dostaje "szajby" i chce się bardzo bawić. Wszedł już do "towarzystwa", bo bywa na kortach tenisowych (mieszkamy niedaleko), od razu zyskał ciocie i wujków. Mam sporo fotek p. Moniko, ale muszę je zrzucić na kompa. Którejś wolniejszej chwili to zrobię i prześlę Pani. Mąż wysłał smyczkę wczoraj, więc pewnie lada moment będzie. Baruś przesyła machnięcie łapką i przytulenie całym sobą. Ja też pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a to nasza nowa psica

 

10624847_604921256283489_373916466704866

 

telefony, nieprzespana noc, ale udało się - uchronimy dziewczynę od wywozu do mordowni w Chrcynnie :loveu:  WATACHA :Rose: dziś przygarnie do siebie na kilka dni i potem albo przyjedzie do mnie albo pojedzie w niedzielę rano do JOAPG - zobaczymy jak się sytuacja rozwinie

Link to comment
Share on other sites

Ale jesteś, to miał być sekret do czasu przyjazdu.Potem by było taaaaaaaadaaaaaaaaam.Ogólnie to ja coś z głową mam nie tak :stupid: , ale jak ja zobaczyłam to nie mogłam się powstrzymać.

 

kurde no :splat: nie mówiłaś nic :lol:

 

Tak się zastanawiam jakby znalazł się właściciel to by się mocno zdziwił, jakby odszukał sukę na Śląsku

 

tak było już z Fenderem :siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...