Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

eee stawiam na Leosia :lol: a jak zareagowała na napaść bo bardzo mnie to interesuje :)

Jakby to był Leoś to bym się nie "chwaliła", bo to normalne :evil_lol: .Myszka ostro do niej z zębami i szczekaniem, a jak skakała przy tym moja staruszka- obrończyni ,a ona nic, za wszelka cenę chciała do nich.A z posłania tak na nią burczała, że myślałam, że to Leo który stał koło nas.

Sandra, dziwisz się , ja też bym takich  przystojniaków chciała zatrzymać dla siebie , co dwa chłopy to nie jeden :loveu:

Hit dnia dzisiejszego;nalała w posłanie :siara:

Link to comment
Share on other sites

no to na pewno będzie po weekendzie bo focę i focę... i nadal całe stosy - dobrze, że Jarka nie ma :D

To chyba dam rade. Lubie robić bazarki, bylebym tego pakować nie musiała :flop:

 

 

Sponiewierała mi Leosia :lmaa:  i musiałyśmy odbyć walkę i rozstrzygnąć spór kto tu rządzi :smokin:

a potem zapaliliście fajkę pokoju? :look3:

Link to comment
Share on other sites

Może dlatego, że była w kantarze i na smyczy, może Leo coś jej burknął, choć nie słyszałam.Powąchały się i za chwilę tak nim trochę podłogę przetarła.To były sekundy , bo zaraz była na glebie. Leo potem podszedł , ale bałam się ją puścić.Nie są razem.Trochę się uspokoiła i już nie jest taka nadpobudliwa i jak jej nie pozwoliłam to nie wlazła do pokoju.Za to w nagrodę wysypała chrupki i wylała wodę :grins: .Z Mentorem nie ma problemu, mogą być bez zabezpieczeń w jednym pomieszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

wpuściłam ją potem do pokoju, od razu pewna zadymiara patrzyła na nią spode łba i czujnie obserwowała każdy krok do momentu wyjścia :roflt: .Zuzka koniecznie chciała do Leosia który leżał grzecznie w łóżeczku, nie wiem czy chce go zjeść czy przeprosić :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...