Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ja dodam, że nowa pani Dżekusia okazała się bardzo mądrą osobą. Zadzwoniła o Pepsi a ja jej wytłumaczyłam, że taka psinka jak ona nie nadaje się do dzieci. I że ogólnie takie malizny raczej się nie nadają bo są delikatniejsze i psychicznie, i dziecku w zabawie łatwiej zrobić takiemu maluchowi krzywdę choćby nazdepując na łapinke.
Wiecie jak ludzie najczęściej reagują jak im się tłumaczy takie rzeczy? " Wiem lepiej a ta baba mi wciska ciemnote" - tak sobie myślą. A to ciemnogród, bo jakby nie było zajmując się psami od wielu lat wiemy o nich dużo więcej ;)
Raz na wieeeeeeeeeele telefonów zdarza się osoba z wysokim IQ i zdajac sobie sprawę ze specjalistką w psich sprawach nie jest słucha rady. I ta pani taką osobą jest :) Podziwiam takich ludzi!

Link to comment
Share on other sites

A Szaman ma bardzo fajny charakter do tego wszystkiego.Wpatrzony w człowieka przeogromnie, mam wrażenie, że zrobiłby dla swojego ludzia wszystko. Do tego spokojny i zrównoważony. Bardzo przypomina mi Birmana tylko jest zdecydowanie młodszy i bardziej chętny do zabawy. Monika nie widziała, bo on przy obcych troszkę się krępuje ale jak wychodzimy na spacery to on takie hopki wyczynia, bryka, podskakuje, po prostu inny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']A Szaman ma bardzo fajny charakter do tego wszystkiego.Wpatrzony w człowieka przeogromnie, mam wrażenie, że zrobiłby dla swojego ludzia wszystko. Do tego spokojny i zrównoważony. Bardzo przypomina mi Birmana tylko jest zdecydowanie młodszy i bardziej chętny do zabawy. Monika nie widziała, bo on [B]przy obcych[/B] troszkę się krępuje ale jak wychodzimy na spacery to on takie hopki wyczynia, bryka, podskakuje, po prostu inny pies.[/QUOTE]

:obrazic:


.....




:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzekulec i Cygan - ohy i ahy :loveu: takie zdjęci faktycznie bradzo bardzo budują... te z Tinuszka na fb też są rewelacyjne! no po nich myśle ze i Monice też lżej na sercu się zrobiło...
a co do tłumaczenia... Pysia miałas racje mówiąc ze Pepsi do dzieci tak średnio bo ona broni ale z tym o maliznach to się nie zgadzam... znaczy zgadzam ale Pepsi nie jest malizną... malizna jest Figa i jej bym do małych dzieci już nie oddała ale PePsi mała nie jest... moze dla ciebie bo ty do większych przyzwyczajona :lol: ale np. Inka lubi dzieci rzucające patyki a Brokat lubi wszytskie dzieci w domu... gdybyś ty widziała jak on daje się miziać 5 letniej dziewczynce!
A India... szkoda ze nie będzie wystawiana i mam nadzieje ze Pan będzie ją czesał ale chyba i tak najwazniejsza jest miłosc a nie medale co? chociaz wiem ze marako bardzo się starałas by potomstwo Hondy było najwyzszych lotów i sporo trudu i ciezkiej pracy w to włożyłas nno ale...pomysl tak ze jakbyś Indi nie oddała to biedy Fado gdzieś dalej by się męczył ... a tak ma raj u Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu- Pepsi waży 6,2 kg teraz jak jest podpasiona ;) Ona jest mała i drobna :) A podchodzić pod nogi oj potrafi. Dzisiaj bym orła z sokołem zrobiła przez nią.
Nie- uważam że do dzieci pies powyżej 12 kg. Zbyt wiele psów u weta widziałam połamanych przez dzieciaki. Niechcący, ale jednak....

Mykam do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...