Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

tak wiem :( cudowne schroniskowe kastracje robione chyba przez rzeźników! jak tylko mogę to biorę psy bez sterylki i wolę zrobić u porządnych wetów, ile psów umiera po takich "zabiegach" w syfie... zdjęcie brzuch suczki sterylizowanej też w Radysach:

rozorana po całości... w dzisiejszych czasach powinni tracić prawo do zbliżania się do zwierząt tacy pseudo weci, którzy robią coś takiego...14632905_1987739068119947_5971651649069151779_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam siły już pisać , tak mało człowiek może, a tak duża jest potrzeba. Strasznie mi się ten psiak podobał :(. Najgorzej jak czytam o tym jak ktoś skrzywdził psa, powiesił, obciął łapy itp, takie mi się coś w sercu dzieje , że to nie do opisania, nie miałabym litości 

Link to comment
Share on other sites

O 3.11.2016 o 09:23, WATACHA napisał:

Ty wiesz Sandra, że możesz mieć rację.Widziałam zdjęcie kota, wygląda na takiego co sam nabroi i zwala na niewinnego.

No !

13 godzin temu, WATACHA napisał:

Ja nie mam siły już pisać , tak mało człowiek może, a tak duża jest potrzeba. Strasznie mi się ten psiak podobał :(. Najgorzej jak czytam o tym jak ktoś skrzywdził psa, powiesił, obciął łapy itp, takie mi się coś w sercu dzieje , że to nie do opisania, nie miałabym litości 

 

Ja też. 

 

Link to comment
Share on other sites

pani, która adoptowała Lili tak ponoć strasznie przeżyła sytuację, że wolała ją oddać, żeby się nie narażać na taki stres ponownie

a ja dzisiaj miałam też sny okropne - złodziejskie jakieś... ukradziono mi małego czarnego pieska - szczeniaczka jakiegoś, potem mi ukradziono samochód i goniłam go na nogach a złodziej jechał tym samochodem bez kół - na samych tarczach :v i jeszcze coś mi ukradziono bo wiem, że były trzy akcje, ale trzecia mi uleciała z głowy jak się obudziłam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...