Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

28 minut temu, malawaszka napisał:

 

 

Misie są fajne dopóki się ich nie ogoli :) potem są jeszcze fajniejsze :v ja miałam święta fryzjerskie - wszystkie pieski mam nowe :p 

ja mam dwa misie... muszę je odmisiowac ale jak na nich patrze to az mi słabo :P Ale już czas bo Tazziowi już źle ejst. plan w tym tygodniu jest ;)

Link to comment
Share on other sites

No na fotach fajnie Ruda z Koką w piłeczkę grają :) Nie gryzą się przy tym?

Może faktycznie Koka zalatana i nie było czasu sik... kciukamy

A my wczoraj z Keysi u weta wylądowaliśmy bo tył jej zaczął siadać - jakiś uraz i szpagaty zaczęła mi robić tylnymi łapami... i nie podnosić się z tego buuuu

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AnkaG napisał:

No na fotach fajnie Ruda z Koką w piłeczkę grają :) Nie gryzą się przy tym?

Może faktycznie Koka zalatana i nie było czasu sik... kciukamy

A my wczoraj z Keysi u weta wylądowaliśmy bo tył jej zaczął siadać - jakiś uraz i szpagaty zaczęła mi robić tylnymi łapami... i nie podnosić się z tego buuuu

nie gryzą się, jedyne bandity u mnie, które się gryzą to Ruda z Dropsem jak Ruda próbuje Dropsowi z michy podkradać

Anka i co z Keysi?

Godzinę temu, zerduszko napisał:

Ja się J. wcale nie dziwię. Ruda jest fantastyczna <3 Tylko mógłby ja tak nie rozpieszczać :P

no mógłby... a tu jest zero konsekwencji - jakbyś to widziała na co dzień to chyba być padła trupem! Jak ona od niego wychciewa, jak wymusza - Rudej się zachce przelecieć dwa razy po placu to szczeka na niego, wchodzi mu na głowę, itd i co Jarek? Ano piesek chce to trzeba iść! I tak potrafi czasem co godzinę na przykład - bo Ruda chce

 

Link to comment
Share on other sites

Dostała Kisiola zastrzyk kombajn i lepiej - w piątek kolejny i pewnie dalsze.

No już niestety chyba co jakiś czas będą się odzywać takie problemy. Bo ona stara a ze schodów biegiem i czasami z ostatnich spada... i na kanapy wskakuje i zeskakuje... no ale nie zwiążę jej przecież :P

Ech lubię Twojego J. :)

Link to comment
Share on other sites

ja tego nie lubię, bo jak on idzie z Rudą to zaraz sznupy też się zbierają - z nim nie pójdą, ale im przykro - bo ona poszła... więc co? ja też muszę... a jak czasem ja idę z nimi i rudej nie biorę bo np idę z psem z kojca, albo mam za dużo na smyczach, a ruda pipa smyczowa bo ucieka, to ona fajnie na moje słowo, że zostaje potrafi się wycofać i nie pcha się do drzwi, ale ledwo wyjdę zaczyna szczekać na Jarka i szczeka tak długo, aż on z nią nie wyjdzie 

Zdrówka dla babci!

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, ania0112 napisał:

U nas jeszcze rok i wszystko powyżej 10. Ale czwartego żeby odmlodzic stado to nie wezmę.  A jakbym miała mieć 4 to brata skrzata z łodzi. Serce mi się łamie jak go widzę... :(

oj mnie też i ja go wezmę jak nikt się nie objawi do końca kwarantanny

 

a tymczasem waryjoty dwa - Szanta zazdrośnica paskuda 

 

Link to comment
Share on other sites

no jak takie chwile zabawy to super się Szanta rusza, ale już na spacerach to tak człapie i zostaje w tyle, czekam na wyniki krwi, muszę też z nią podjechać gdzieś do sensownego weta żeby serduszko posłuchali bo mi dziewczyna upadła raz na spacerze - tak jakby straciła na chwilkę władzę w ciele... na bok upadła, ale głowa była w górze, jedna łapka jej drżała i była taka wysztywniona - albo taki mikro padaczkowy, albo coś ... ale jak gadałam z wetem to takie to neurologiczne było wg niego :/ bardzo się zmartwiłam tym... 

 

Anka - mam nadzieję że tylko tarczyca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...