Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

właśnie dostałam wyniki i jest super! uff nerki, wątroba super, trochę podwyższona fosfataza, no i oczywiście niedoczynność tarczycy - ustalimy leki i może jej się wydolność poprawi :) oby serduszko było zdrowe!

 

zrobiłam też Piździoszkowi kontrolne bo ona miała straszne wyniki po tej babesziozie -  iiiii jupi! jest super! wątroba zregenerowała się rewelacyjnie! 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, malawaszka napisał:

oj mnie też i ja go wezmę jak nikt się nie objawi do końca kwarantanny

 

a tymczasem waryjoty dwa - Szanta zazdrośnica paskuda 

 

Monika kocham Cię ! Dziękuję ! Jesteś najlepsza !      

Fajnie ze dziewczyny dobre wyniki mają. A koki też już masz wyniki?

Link to comment
Share on other sites

Koki mam wyniki siuśków tylko nie udało mi się dziś z wetką skontaktować i nie bardzo wiem czy powinnam się martwić czy jeszcze nie :/ bo nie do końca są dobre, ale też nie jakieś tragiczne... 

 

a dziś byłam z Luną na kontrolnym echu serducha i jest dobrze :D serduszko ładnie reaguje na leki i daje radę <3 moja mała dzielna Królewna :D 

Link to comment
Share on other sites

o rety rety - odnaleźli się właściciele Szantusi!!! Ona ma 11 lat i zaginęła około 8 km po prostej od nas w innej miejscowości - zaginęła 31 października, państwo szukali ale tylko tam, nazywa się Tekla i nie ma wątpliwosci, że to ona - przysłali mi zdjęcia i ogłoszenia które rozklejali... już wsiadają w samochód i jadą :D aaaaaa i nazywa się Tekla :D i jest wysterylizowana :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pojechali Emotikon grin :) rety jak cudownie się czuję Emotikon smilewyściskana i ona i ja :D Emotikon grin Teklunia wpakowała się do samochodu od razu i zadowolona już jedzie do domu :D

 filmiku nie nagrałam bo mój telefon jest głupi Emotikon unsure i mi się nie udało - oczywiście w najfajniejszym momencie odmówił współpracy

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AnkaG napisał:

Aaaaa ale fajowo :)

A skąd się dowiedzieli że ona jest u ciebie?

Bidusia dlatego taka chudzieńka jak się tyle błąkała...

pan przeglądał ogłoszenia na olx bo niby już stracili nadzieję, że się odnajdzie, ale czasem jeszcze zaglądał i zobaczył ją :D 

Link to comment
Share on other sites

Keysi przed chwilą wskoczyła na kanapę. :) Jutro ostatni zastrzyk. Wet kazał kupić wit. b complex i hmb. Dawałyście? Kupiłam hmb w syropie i po 15 kropli na noc daję. Ma to wspomóc układ mięśniowy.

Aha mea culpa - rok nie odrobaczałam Keysi i kurna odrobaczyłam w lutym i kłapanie stopniowo ustępowało i już nie kłapie. Na wszelki wypadek wet kazał jeszcze 3 dni pod rząd odrobaczyć. Tabsy dałam wczoraj, dzisiaj i jutro. Podobno bardzo rzadki przypadek...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, AnkaG napisał:

 

3 godziny temu, ania0112 napisał:

Super! Bardzo się cieszę z tekli :) a będą podawać jej leki które wet zalecił? Bo to.jej robiłaś  badania nie? Fajnie by było jakby po brata skrzata tez się zgłosił właściciel. ... czyli weekend udany :)

musza najpierw dokończyć diagnozowanie tej tarczycy i kazałam też zbadać serduszko, ja robiłam badanie krwi, ale tarczycowe tam jest niepełne więc jeden wskaźnik, który daje podejrzenie niedoczynności, ale teraz powinni potwierdzić - powiedzieli, że zrobią i pozostaje mi wierzyć

 

4 godziny temu, AnkaG napisał:

Keysi przed chwilą wskoczyła na kanapę. :) Jutro ostatni zastrzyk. Wet kazał kupić wit. b complex i hmb. Dawałyście? Kupiłam hmb w syropie i po 15 kropli na noc daję. Ma to wspomóc układ mięśniowy.

Aha mea culpa - rok nie odrobaczałam Keysi i kurna odrobaczyłam w lutym i kłapanie stopniowo ustępowało i już nie kłapie. Na wszelki wypadek wet kazał jeszcze 3 dni pod rząd odrobaczyć. Tabsy dałam wczoraj, dzisiaj i jutro. Podobno bardzo rzadki przypadek...

a badałaś kupę i wiesz, że miała robale i stąd to kłapanie szczęką? wow

hmb dawałam Tinie i Szancie, ale to taki suplement, który trzeba podawać dość długo zeby było widać jakiś efekt

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...