Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

to Karina wzieła i kosmo i tą suczkę? Suczka taka.... wyżełkowa nie?

Zaciesz z marleya i trzymam za pokerka :)

 

tak oboje są u Kariny :) no czy suczka wyżełkowa - tak mi się wydaje, ale jak zapytałam wyżłowatych to nie dostałam odpowiedzi - chyba się boją że będę coś chciała :v 

 

 

Nie ogarniam co u Was, jedynie w oczy mi sie rzucily ostre upodobania seksualne panstwa malychwaszkow i ze szukasz bezrobotnego dlaTofika - to dawaj :P

 

o kurde to chyba ja przegapiłam upodobania seksualne :o  dla Tofika to ja szukam mądrego - nie musi być bezrobotny :v zapakować? :D 

Link to comment
Share on other sites

no kurde jak tak piszesz, to pewnie pisałam ale nie pamiętam :D jak zwykle... 

 

 

Maleństwo mniej więcej o tej porze rozpoczyna życie aktywne - biega po domu, bawi się zabawkami! szczeka :o na dworze - coraz bardziej niezależna i odważna - niedługo mi zwieje jak tak dalej pójdzie :o momentami się zastanawiałam czy ona nie jest głucha, ale ona po prostu nie wie że na wołanie psy reagują :o więc ja wołam, a ona sobie leci gdzie chce :D czasem fajnie się pilnuje, a jak sobie coś umyśli to już nie i robi co chce :p  Jarek pięknie ją uczy szczekać i wyć - właśnie teraz wyją razem i jeszcze z Rudą i Dropsem - wyprowadzam się! :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...