Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Kandel berry a'la sznup :-)
Mama w siòdmym niebie bo Cherry przespała przytulona do niej jak odrost. Zdzira chce się z nią bawić, a ta jeszcze wystraszona. No i ona ma pełno śladów jakby po pogryzieniach. Ale tego to się nie dowiemy. Na razie to wystraszony aniołek który nawet pić wody nie chce.

Link to comment
Share on other sites

W nocy miałam robić? Przyjechała po 19-tej :)
Na razie fajniutka :) Stres w większości poszedł precz i szalała już ze Zdzirą na dworze :) Może cud urody z niej nie jest, ale dla mnie śliczniutka. I lepi się do ludzi.
Jak je dwie wypuściłam na dwór i za 5 minut zawołałam to Cheri mimo iż swojego imienia nie zna to pierwsza biegła do mnie z dopalaczem. Teraz zwiedza dom i zbiera zapachy. Zmorki się nadal troche obawia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia'] Może cud urody z niej nie jest, ale dla mnie śliczniutka.[/QUOTE]

och co za potwarz!!! :mad: jest piękna a będzie jeszcze piękniejsza!

To jest Cheri
[IMG]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/755/1.jpg[/IMG]

[IMG]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/755/4.jpg[/IMG]

[IMG]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/755/3.jpg[/IMG]

[IMG]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/755/2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

paluchowa panienka - wreszcie mamy wtyczkę na paluchu :multi: własnie były u mnie dziewczyny i chłopak :D pospacerowaliśmy, Cheri jest cudna i nie jest chuda wcale - jakoś tak wyszła na tych zdjęciach w schronie - ale ma paskudne blizny na boczku :( musiała być pogryziona w schronie biedna - takie grube te blizny :shake: ale teraz już będzie dobrze - ślicznościowa jest, potem wrzucę fotyy

Link to comment
Share on other sites

Cherry wcale nie jest chuda - ale to już pisała Monika :)
Spędziłyśmy fajne chwile w psim towarzystwie na łąkach monikowych :) Zdzira z rudzielcem pobijały prędkość dzwięku :crazyeye: I o dziwo Ruda była szybsza! Czarna kula mocy nie dawała rady ją złapać.
Piździa dała mi się pogłaskać bez burczenia :)
Tina jest cudna. Tak pod względem wyglądu jak i charakteru. Kolejny raz napiszę: ona mi strasznie przypomina Szelmusie :loveu:
Vikusia mnie zaskoczyła. Spała sobie pod kocykiem gdy podeszłam do niej. Oko otwarte, zwrócone w moją strone, a jak podstawiłam rękę do powąchania to ciekawy nosek zaczął chodzic! Było ziewnięcie i zainteresowanie obcym. A pamiętam ją kiedy nie reagowała na NIC!
Wrócę do Rudzielca. To bardzo fajny, wesoły i rezolutny maluni psiak. Powinna już być w domku swoim! A że ma charakterek? W sumie nie znałam maluniego psiaka bez niego. To już chyba taka uroda gdy rozum z g***ami sie mięsza :evil_lol:
Cherry wygląda na 3 lata. Na razie biegała wyłącznie na treningówce. Ale chęć do zabawy wykazywała :) I zaskoczyła nas w jednym momencie bo rzuciłam patyk i go przyniosła do mnie! Siad albo nie umie albo nie znalazłyśmy słowa/gestu na to. Bo tak też może być. Niby się pilnuje, ale z odwoływalnością trochę problem. Do nauczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']eee pysia! zaden kandel berry ! to typowy śliczny miksik! mega sznaucerowaty! kandel berry to Tiliczka. a maławaszka mama pyta czemu inni znowu mają pieprz i sol a my again czarno srebrnego??? nigdy nam nie dajesz pieska pasującego do pozostałych:placz:[/QUOTE]
Kandel barry sznupowaty i już. Proszę ze mną nie dyskutować ;P
Co do "dawania " psów to muszę honor Moniki ratować. Ona mi nie " dała" psa ;) Zobaczyłam na fb, serce drgnęło i zadzwoniłam do Moniki mówiąć : " Dawaj ją do mnie bo fajna jest" :) Kolor jeżeli nie jest czarno-czarny jest dla mnie totalnie obojętny ( czyt: nieistniejący :diabloti: ).
A sądząc po sznitach paskudnych, zgrubiałych i na dość dużej powierzchni w delikatnych miejscach to bardzo dobrze dla Cherry że jest teraz u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...