Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='Pysia']To ja mam pomysł. Adoptuję Ciebie i możesz mieć tyle psów ile chcesz. Warunek jest jeden- utrzymujesz siebie i burki sama :evil_lol:[/QUOTE]


A zostaniesz z nimi jak wyjade na urlop :lol:


Nie zrobiłabym tego mojej mamie :lol:

Link to comment
Share on other sites

u mnie nie ma:diabloti: jak mama wyjeżdża to ja przyjeżdżam niańczyć :) ja to bym mogła zostać z waszymi psami ( nawet z Furcią) tylko niestety mam pracę... :)ale słowo honoru jak zostanę kiedyś bezrobotna to mogę jeździć do was i wam pilnować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']u mnie nie ma:diabloti: jak mama wyjeżdża to ja przyjeżdżam niańczyć :) ja to bym mogła zostać z waszymi psami ( nawet z Furcią) tylko niestety mam pracę... :)ale słowo honoru jak zostanę kiedyś bezrobotna to mogę jeździć do was i wam pilnować :)[/QUOTE]

uuuuuuuuuuua nie żebym Ci źle życzyła.... ale do mnie tez?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']bezrobotnym mozna sie ras-ras zrobic :evil_lol: a tak powaznie, to juz kiedys tez pisalam, ze nie mam mozliwosci zostawiania psow jak chce sama ziummm - ciagle musze miec ogod a teraz bede miala dwa.[/QUOTE]

co musisz mieć? ogród? a czemu dwa?

Link to comment
Share on other sites

ogon pasuje;) nie to żeby moja mama lubiła podróże bez psów... jak wakacje to tylko z psami ale mama czasem musi jechac ze szkoly na zieloną szkołę czy jak np w te wakacje jedzie na kolonie z dziećmi do hiszpani by sobie dorobić czy pozwiedzać :) to wtedy psa nie weźmie.. chociaż na zieloną szkołę to zastanawiałysmy się czy maskotek by nie mogła wziąć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']nie życz bo praca i kasa jest mi potrzebna :) a czemu do Ciebie nie? Szczecin? rewelacja :) psy w auto i nad morze ! :)[/QUOTE]

Nie zyczę;) ale 3mam za słowo;)
[quote name='Pysia']A przywoźcie. Dla Furci mam knebel i klatke :diabloti: Z resztą dam sobie radę bez drastycznych rzeczy :evil_lol: Dom jest, ogród jest, podmurówka jest. Tylko poproszę o psy nie skaczące przez płoty ;)[/QUOTE]

No i widzicie;) Furcia domku nie znalazła ale Malawasia moze ejchać odpocząć:)

Link to comment
Share on other sites

uhu wlasnie :evil_lol: ja dzisiaj poprzesadzalam troche chabazi w ogrodku, rak i nog nie czuje a wieczorem musze z Oskarem pobiegac w szkole - padne jak nic. A jeszcze sasiadka przyniosla pycha kopytka ze skwareczkami - mniam i najadlam sie jak bak - i co i spac mi sie chce.

Link to comment
Share on other sites

no wiedziałam :lol: ja dzisiaj sobie kupiłam na targu kilka kwiateczków i też wsadziłam od razu do doniczek bo straszyły zeszłorocznymi suszkami :errrr: a potem przyszła dłuuuga burza i zamiast się wtedy zdrzemnąć to siedziałam i się gapiłam w okno... a teraz - spać mi się chce :shock:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...