Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ja jestem przeszczęśliwa i wreszcie całkowicie spokojna o to co dalej z Bellą bo jeszcze nie dawno wieści mailowe nie były tak optymistyczne w kwestii kotów i zostawania w domu, albo może ja to tak odbierałam bo dzisiejsze opowieści to jakby o zupełnie innym psie niż maile :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no ja też bym tylko takie chciała przekazywać, tylko coś się Sandra zmyła jak o nagrodzie napisałam :shake:[/QUOTE]

Jestem jestem :)

Dawaj ją :) Ale musisz ją przywieźć... tylko ja nic nie podpisuje ;) I na Twoją odpowiedzialność :lol:

Wiesci cudne są :) Oby tak dalej :) bo nie wiem czy moze byc lepiej :) Super;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Jestem jestem :)

Dawaj ją :) Ale musisz ją przywieźć... tylko ja nic nie podpisuje ;) I na Twoją odpowiedzialność :lol:

Wiesci cudne są :) Oby tak dalej :) bo nie wiem czy moze byc lepiej :) Super;)[/QUOTE]
Monika! Pojadę z Tobą z Furią do Szczecina bo muszę to zobaczyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Sandra,suki jeszcze nie masz :D[/QUOTE]

i nie planuję ;)
[quote name='malawaszka']no prosz szykuje mi się wycieczka do Szczecina - och dawno nad morzem nie byłam to i bym pojechała :multi:[/QUOTE]

No widzisz;)
[quote name='Pysia']Monika! Pojadę z Tobą zawieśc Furie bo muszę to zobaczyć :diabloti: Nawet do Szczecina :evil_lol:[/QUOTE]

A zapraszam zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Weź to kobieto wykasuj bo byka strzeliłam i teraz patrzeć nie mogę....[/QUOTE]
patrz:) albo sie podziel gdzie ten byk bo ja nie widze;)
hmmmmm to nie
[quote name='wilczy zew']Sandra Fixa też nie planowałaś :D[/QUOTE]

No nie planowałam :)

Nestety mama kategorycznie stwierdziła ze z 3 psami nie zostanie :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']sadze ze po moim ostatnim wyjezdzie to nic nie da hehehehehe[/QUOTE]
To ja mam pomysł. Adoptuję Ciebie i możesz mieć tyle psów ile chcesz. Warunek jest jeden- utrzymujesz siebie i burki sama :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...