Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Jarek ma. Ja pozyczylam od ojca ale zapomniałam oplacic net w nim i nie działa haha. Zagladm z telefonu. Na lapku musze popracować wiec dobrze ze nie ma netu.

No co Ty. Przecież ty masz net z Tepsy więc jaki problem na laptoku z niego korzystać? Chyba że nie masz routera. A to dość potrzebna rzecz w domu ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name="Pysia" post="15982806" timestamp="1419871837"]No co Ty. Przecież ty masz net z Tepsy więc jaki problem na laptoku z niego korzystać? Chyba że nie masz routera. A to dość potrzebna rzecz w domu ;)[/quot


Juz mi tu nie cwaniakuj. Mamy wifi w domu ale to jest bunkier i żeby hulalo na lapku u mnie to misi być dodatkowa antena a tego juz mi sie nie chce na dwa dni instalować vo mam co robic. Haha sorki nie poprawiam tych głupich błędów.

Margi tak karmelek i jeszcze pyza u Małgosi ale nie mam jak wstawić do teraz. Są na jej fb.

Link to comment
Share on other sites

Mam kompa, goły i wesoły blee, za to rakieta :lol:

teraz masa pracy mnie czeka... 

 

Sylwester nasz był "piękny" ... Jarek w domu z naszymi domowymi, ja w kojcu z Sabinką i Tofikiem - w domu telewizor na ful więc nikt się nie bał, ale Sabinka i Tofik - masakra... poleciałam do nich bo Tofik zaczął biegać w panice i bałam się że sforsuje ogrodzenie i zginie wystraszony, Sabinka wciśnięta w budzie zaczęła kaszleć tak, że bałam się że dostanie mi jakiegoś zawału, siedziałam w kojcu z nimi na słomie, jedna ręka w budzie Sabinki, druga z Tofikiem, który próbował mi się wcisnąć pod kurtkę biedny... 

 

Wczoraj wysterylizowaliśmy Tycię, w czasie jak byłyśmy z Ulą u weta z Tycvią to Viki miała atak padaczki... na razie drugiego nie ma, ale poprzednia noc - przed atakiem była straszna bo nie obudziłam się jak Viki wstała - co bardzo mnie dziwi bo zwykle się budzę jak tylko ona się ruszy bo śpi koło mojej głowy, ale tym razem zaspałam... Viki miała jakieś rozwolnienie, narobiła na Silvera posłanie w sypialni (on akurat spał w salonie) druga kupa pod drzwiami, do tego siki i ... kółeczka... to była też piękna noc... 

 

mam nadzieję, że cały 2015 nie będzie taki jak końcówka 14 :lol: 

 

no! to wszystkiego dobrego Wam życzymy :D 

Link to comment
Share on other sites

Tycia cudnie obrosła :) Niech sie znajdzie domek gdzie nie ma psów- tylko ludzie którzy chcą...

Pokerek jest piękny. A ludzie niech załują ze stracili szanse na tak fajnego psa!


U nas nadal strzelają. Na szczęście moje psy mają to w głębokim powazaniu.

Niestety inne nie maja tyle szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Na własne życzenie tak mam więc nie narzekam ;) tak tylko się wyżalić czasem muszę :lol: 

 

Dziś Vikulina niestety miała drugi atak - oby ostatni znowu na jakiś dłuższy czas... tak mi jej szkoda wtedy, że ech.. 

 

pogodę mamy okropną, błoto, pada, wieje - ble :lol: pomarudziłam i wracam do pracy :D kompa już mam, net chyba już też będzie bo na domiar złego zepsuł się kabel netowy pod drogą - ale dziś wymienili i powinno już hulać. Mam foty Sabinki i Tofika, ale to potem bo muszę nadgonić trochę z robotą bo przez brak kompa miałam za duzo laby i już dziś kociokwiku dostają wszyscy i tylko piszą i dzwonią kiedy i kiedy :roll: 

Link to comment
Share on other sites

Dziś do nowego domu wyruszył Frugo :loveu: przyjechała po niego pancia aż znad morza :) niedawno wyjechali od Ulki - szerokiej drogi i wielkie dzięki Ula dla Ciebie za BDT dla łobuziaka :Rose:

 

Adresik zmienił też Borysek - dom w Cieszynie, już od jakiegoś czasu przyjeżdżali go brać na spacery i dziś go już zabrali :) dom znalazła Karina :Rose: więc mamy dwa mniej :) Borys był kastrowany w grudniu - Margi dodaj proszę do tabelki :)

 

 

Dzięki dziewczyny za zyczenia - dla Was też Najlepszego :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...