Jump to content
Dogomania

10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mogę byc skarbnikiem (pierwszy raz w życiu), musiałybyście mnie poinstruowac. Chyba że poczekamy może ktoś jeszcze się zgłosi na skarbnika. Czy skarbówka nie doczepi się do czegoś takiego? wszystkiego można się spodziewac... (mam na myśli podatek od darowizn)

Link to comment
Share on other sites

kizi- dzialaj, chodzilo o doinformowanie sie w skarpecie, czy dadza cos na dziadka. twoj watek, twoj pies. przeciez wiem, ze skarbnikiem nie mozesz byc.

co do magdych, ja osobiscie wolalabym, by to byla osoba z dluzszym stazem na dogo, bez zadnych osobistych podtekstow, bez obrazy magdach :) niejedno sie widzialo i nikt nie chce miec pozniej pretensji do siebie, lub do innych.
niech wypowie sie wiekszosc.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko dodam, że z hotelem współpracuje nam się dobrze jak dotąd. Nasza suka chodzi już po pokojach z innymi psami i nie ma między nimi spięć (a ona specjalnie lubiąca psy nie jest). Chłopak ew. będzie miał szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie itp.? (Pytam, bo mamy środki na odrobaczenie i odpchlenie więc jeśli przyjedzie do Leszna to za darmo, by miał chociaż to zrobione).

Link to comment
Share on other sites

No my dostałyśmy Advantix więc na kleszcze też by było. Czyli ew. o szczepieniu na wirusówki też by trzeba pomyśleć. Starszy pies więc szkoda ryzykować. Ogólny stan zdrowia jest dobry? (nie mam możliwości w tej chwili przejrzeć całego wątku)

Link to comment
Share on other sites

Oki uzuplnilam 1 post, mamy 20zl stalej od Ingrid i 50 jednorazowej.
Tak jak kora powiedziala my jako skarpeta pokryjemy transport i weta -o ile nie bedzie 700zl na dzien dobry!

Szukamy deklaracji jako, ze hotel wyniesie okolo 210zl mscznie

Satrina zgodzila sie zrobic bazar.

Napisalam tez do skarpety Taclott o wsparcie.

Szukam deklaracji

Czy ktos zrobi baner ze dziadzio szuka deklaracji?
Czy ktos moze napisac nowy, lepszy niz moj tekst?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Jestem na zaproszenie kizimizi, strasznie biedny ten psiak, widać , że bardzo zastraszony...może uda mi się jakoś bazarkowo go wesprzeć w hoteliku deklaracji złożyć nie mogę. Będę odwiedzać wątek.[/QUOTE]

dziekuje bardzo, wsparcie fizyczne i $$$$ potrzebne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']chodzi chyba o to, zeby osoba byla na biezaco na watku i z kontem, czego ja wlasnie nie moge. A ty Beata nie zbierzesz?[/QUOTE]

jestem codziennie na necie na dogo jesli o to chodzi na wszystkich watkach
a konto internetowe syna-jak moje, bo mam karte bankomatowa do dyspozycji i karte zdrapke do przelewow przy sobie..ale jak uwazacie-dlatego napisalam w ostatecznosci jak nie bedzie nikogo chetnego to sie tym skarbnikowaniem zajme


banerek zaraz poprosze-jest taki watek -napisalam prosbe
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/107456-Banerki-i-FILMIKI-dla-potrzebujących-psów-od-zaraz!-D/page123"]Banerki i FILMIKI dla potrzebujących psów - od zaraz! :D[/URL][/B]

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...