Jump to content
Dogomania

Czaruś już w nowym domu w Niemczech


Potter

Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czaruś w marcu ważył 8, jeżeli małpiszon przytył, to czeka go gwałtowne odchudzanie!
Nie wiem jak rygorystycznie przestrzegają tej wagi na lotnisku.
Na wszelki wypadek szukamy transportu z Kielc do Warszawy!!!!

Link to comment
Share on other sites

ale dobre wieści od rana!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
będę też miała oko i ucho na transport otwarte;)
jeżeli miałby być płatny to pare groszy dołoże. bo rozumiem,że teraz czas goni by do tego poNiedziałku dowieźć??
Potter, teraz chyba musisz 10 rundek przebiegać do poniedziałku z Czarnusiem ,żeby schudł ;-) eghm...

Link to comment
Share on other sites

Ewa, odbierz telefon.

Wierzcie, czy nie wierzcie, ale Czarek waży dokładnie 8,00 kg.
W Jędrzejowie żaden wet nie wszczepia czipów, więc musze jechać zaraz do Kielc. Chyba się wścieknę - dzisiaj jest piątek, a ja piąty raz w tym tygodniu będę w Kielcach, oczywiście w "psich sprawach". Moje prywatne psy niedługo przestaną mnie poznawać...

A tak na marginesie - jak Czarek dogada sie po niemiecku? :roll:
Pojętny jest, ale wszystkie komendy rozumie tylko po polsku, nie w języku Goethego...

Link to comment
Share on other sites

Czyli szukamy transportu dla Czarusia, najlepiej na poniedziałek , wylot o 16.40. Albo na niedzielę,ale nie wiem wtedy gdzie miał by zaczekać do poniedziałku i kto by go zawiózł na lotnisko.

Ja dzisiaj zaraz nie będe miała dostepu do netu cały dzień. Napiszę ta prośbę w wątku transportowym. Proszę umieście to info na naszym kieleckim, może ktos pomoże.

Link to comment
Share on other sites

zabieramy jeszcze suczkę z sochaczewa, czekam na odp pixie, mysle by przenocować ją w jakiejs lecznicy, to jakies 30 zł
moze i Czarnusia by się udało...
prawdopodobnie suczkę ja zawożę na lotnisko, może by Czarnusia pod drugą pachę? ;)

Link to comment
Share on other sites

Gosiapk, on w Kielcach zostaje do poniedziałku. I też jest problem gdzie, bo mozemy go tylko dac na ta działkę, gdzi były otrute psy. Tam są w tej chwili dwie suczki, nic sie nie dzieje, ale jedna ryzyko. I pytanie do kielczan, czy ktos nie mógłby u siebie przechowac Czarusia.

Natomiast co do transportu do W-wy, to pomoc juz zaoferowała mag.da. Ona jedzie z TZ w poniedziałek do Janek, ale będą tam rano i ktoś z W-wy musiałby psiaka od nich odebrać i dostarczyc na lotnisko, bo TZ jedzie służbowo i nie będzie miał na to czasu.

Prosze napiszcei to na wątku transportowym,że szukamy pomocy dogomaniaków warszawskich, bo ja juz nie mam czasu.

Link to comment
Share on other sites

Tak się szczęśliwie złożyło, że wybieramy się w poniedziałek do Janek i możemy zabrać Czarusia.
Ale potrzebna jest osoba, która odbierze go od nas około godz. 11 - 12.
Niestety nie będziemy mieli na tyle czasu, żeby przebijać się gdzieś do centrum, czy dalej, więc najchętniej gdzieś w okolicach wylotówki na Kielce - Al. Krakowska itd.
Czy jest ktoś taki?

Link to comment
Share on other sites

To jest drugi koniec Wawy, jestem z Bielan, a ja z suczką i to komunikacją, tak daleko nie dam rady. o 9 muszę ją odebrac z centrum, dojechać do domu i pewnie nawet bym nie obróciła. może w mapie dogo jest ktoś z tych rejonów, zaraz spojrzę.
pixie pewnie cos wymysli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...