Jump to content
Dogomania

Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)


kacha_wawa

Recommended Posts

[quote name='eria']nie no do Rudy nie będę Cię fatygować...Ale wiesz co, będę w Wawie w poniedziałek,dasz mi szmatkę i wytrę Twoją szmatką i odeślę pocztą oki ??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Sic !!!! A już myślałam, że się na imprezkę wproszę.... Hmmmmm a tak, to może ty Eria się wprosisz????? Może poznasz mojego Rycha Zajęcze Serce...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']mam zajęcia do 13 a pociąg powrotny o 14.10 to czasu trochę mało niestety ;)[/quote]
To Ty do szkoły do wawy wpadasz????? A często masz te zajęcia ???? Taki kawał drogi :crazyeye: Strrrrasznie ambitna musisz być :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']To Ty do szkoły do wawy wpadasz????? A często masz te zajęcia ???? Taki kawał drogi :crazyeye: Strrrrasznie ambitna musisz być :razz:[/quote]
taaa straaaszniee ambitnaaaa :shake: jakbym była ambitna to bym na studia poszła a nie studium;)
Raz w tygodniu jestem w Wawie no chyba ze jakieś ferie czy coś ;)

Link to comment
Share on other sites

cisza bo jest weekend ia ja głownie w czasie pracy urzeduje na dogo.. albo jak jestem u rodziców....(oni naja net w przeciwienstwie do mnie) echh wczoraj zadzwoniła do mnie pani..(zerwała ogloszenie z pol Mokotowskich o Oskarku) i umówiłysmy sie ,ze przyjedzie go wczopraj obejrzec .. po czym nireprzyjechała i niezadzwoniła...;-(( jaks gwiazda polskiej muzyki.. kupiła dom po Gawlinskich w Józefoewie i wczoraj poprzesłuchaniu perkusisty miała wpaśc do mnie... ale niewpadła..pewnie to i dobrze..
słuchajcie zapraszam dzis na Pola Mokotowskie na spotkanie z oskarkiem..;_)) mysle ,że gdzies miedzy 11.00- a 14.00 bede tam z oskarem.. jest Dzis impreza na polach pt. DZIEN ZIEMI.. i bede tam prezentowac Oskaraa.. przy stoisku schroniska z Oztrowii Mazowieckiej hmm..

Link to comment
Share on other sites

ale sie wymeczylismy z oskarem na tych Polach.., dzieciaki go maltertowaly.., miziały, gniotły, drapały po pysku.., oskarek był bardzo grzecznyi spokojny nadpodziw..;-)).. jechał z drugim piesem w samochodzie.. zero agresjii... ten pisio to 13 letni PONEK...,który powarkiwał sobie pod nosem chyba na oskara..:crazyeye:

Oskar siedzial pod namiotem wraz z reszta schroniskowych bidaków.. i zacowywał sie najprzyzwoiciej z nich wsdzystkich. pokazał klasę..!!jest niesamowicie zrównowazonym psem! na zadnego z nich nie warknąl, nawet ddał darowanego chrupka szceniakowi.. ze schronu..

dwie osoby wzięły namiar na mnie..a w zasadzie na Oskara.. wiec zobaczymy.. do tego jedna z tych osób miała w reku piernikowe serce z napisem OSKAR..:cool3: cóż za zbieg okolicznosci:razz: :razz:
coprawda watpie ,ze zadzwonia ale chociaz podniosło to na duchu nieco..

Link to comment
Share on other sites

Ciotka Fusica jest na miejscu, tylko ma z netem problemy :angryy:
Ja też nie dostałam w sprawie Krucha żadnej odpowiedzi, ani telefonu (ten mail, który dostałam w ubiegłym tygodniu). To po cholerę ludzie zawracają gitarrrę, jak nie zamierzają się nawet potem odezwać :mad:
Myślałam, że walnę kumulację w totka (w sobotę)... Już miałam obgadane z TZtem, że wtedy natychmiast jedziemy kupować dom i wprowadzamy się z naszym Rychem... i Kruchem...
Cholerka... nie wygraliśmy..., a mieliśmy już w necie dom upatrzony ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']oo najpierw sie ciotki denerwuja ,ze cisza u Oskara a potem same znikaja i niepamietaja o biednym oskarku.... ,ktory wciąz szukqa domku.. jednego jedynego....:-( LADNIE TO TAK??!!:mad:[/quote]
Ciotki, przynajmniej niektóre były przymusowo off-line:cool1:
W tym tygodniu wogóle będę rzadziej, a od soboty wcale, bo na długi weekend z suką wyjeżdżamy na obóz klikerowy:p
Ale cały czas wspieram duchowo, jeśli to coś pomoże :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Poranne buziolce dla sierściucha i Ciotek... Może to właśnie ten dzień, jest szczęśliwym dniem ???? Miałam dobry sen...:loveu:[/quote]
a pamietasz sen ciotki Clockwork .. prawie sie spełnił.. ale byl NIERDOBRY..;-(( a twoj dobry to moze sie spełniać:loveu: :loveu: a co to za sen.. zaraz zaraz ... czy on dotyczył Kruszka...??

Link to comment
Share on other sites

Dotyczył Krucholca... Śniło mi się, żę pojechałam do Kazimierza Dolnego i właścicielka pensjonatu w którym zawsze mieszkam... adoptowała gadzinę :loveu: Może coś w tym jest ???? Kruchowe ogłoszenie jest na Kazimierskim portalu... Jakby co, to go zawiozę...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Dotyczył Krucholca... Śniło mi się, żę pojechałam do Kazimierza Dolnego i właścicielka pensjonatu w którym zawsze mieszkam... adoptowała gadzinę :loveu: Może coś w tym jest ???? Kruchowe ogłoszenie jest na Kazimierskim portalu... Jakby co, to go zawiozę...:evil_lol:[/quote]
..hmmmm piekny sen....:loveu: :loveu: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...