Jump to content
Dogomania

Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marysi Kruch bardzo się spodobał, teraz trwa urabianie TZ-ta ;)
Dzięki Andre mamy jeszcze namiary na około 10 domków :loveu:
Jeden szczególnie mi się spodobał, jutro będę znała więcej szczegółów :)
A i zadzwonił pewien bardzo miły Pan do Eli w sprawie Krucha ;)
Zaraz będziemy mogły w domkach przebierać :)
Andre wielkie, wielkie dzięki za te namiary :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Marysi Kruch bardzo się spodobał, teraz trwa urabianie TZ-ta ;)
Dzięki Andre mamy jeszcze namiary na około 10 domków :loveu:
Jeden szczególnie mi się spodobał, jutro będę znała więcej szczegółów :)
A i zadzwonił pewien bardzo miły Pan do Eli w sprawie Krucha ;)
Zaraz będziemy mogły w domkach przebierać :)
[/quote]
Jak już kochane cioteczki wybiorą [B]ten najwłaściwszy, jedyny domek[/B] dla Księcia Krucha Pierwszego :evil_lol:, to na sznaucerach jest jeszcze kilku kandydatów/kandydatek do nowych domków :razz:

Link to comment
Share on other sites

Andre albo kacha_wawa prześlijcie mi proszę na PW namiary na te osoby co chca sznaucery - ja że tak powiem robię w sznaucerach i mam kilka bid na wydaniu to może korzystając z okazji bym podesłała.
Oczywiście Kruch ma pierwszeństwo ale jakby zostały spady to podeślijcie proszę :) W końcu wszystkie psiaki są nasze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Andre albo kacha_wawa prześlijcie mi proszę na PW namiary na te osoby co chca sznaucery - ja że tak powiem robię w sznaucerach i mam kilka bid na wydaniu to może korzystając z okazji bym podesłała.
Oczywiście Kruch ma pierwszeństwo ale jakby zostały spady to podeślijcie proszę :) W końcu wszystkie psiaki są nasze :)[/quote]

No pewnie, że namiary podrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ula_czarnuszka']Jak już kochane cioteczki wybiorą [B]ten najwłaściwszy, jedyny domek[/B] dla Księcia Krucha Pierwszego :evil_lol:, to na sznaucerach jest jeszcze kilku kandydatów/kandydatek do nowych domków :razz:[/quote]

Już o tym pisałam , ale myśl warta jest przypomnienia , a i ciocia Weszka bardzo by się ucieszyła , gdyby jakiś z jej podopiecznych znalazł domek .

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też dzwonił wczoraj jeden Pan... ale cos mam mieszane uczucia... Strasznie daleko mieszka - na pomorzu i kręci nosem na kastracje... Na wizytę przed i po adopcyjna reaguje pozytywnie lecz bez entuzjazmu... Ma się zastanowic i zadzwonić, kiedy ewentualnie mógłyby po Krucha przyjechać, a wtedy my ewentualni eposlemy do niego jakiegoś agenta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Do mnie też dzwonił wczoraj jeden Pan... ale cos mam mieszane uczucia... Strasznie daleko mieszka - na pomorzu i [B]kręci nosem na kastracje... [/B]Na wizytę przed i po adopcyjna reaguje pozytywnie lecz bez entuzjazmu... Ma się zastanowic i zadzwonić, kiedy ewentualnie mógłyby po Krucha przyjechać, a wtedy my ewentualni eposlemy do niego jakiegoś agenta...[/quote]
Hmmm, to może być "męskie" podejście do tematu.. :diabloti: Zuważyłam, że wielu mężczyzn alergicznie reaguje na wzmiankę o kastracji psów, a z koniecznością kastracji suk ci sami panowie problemu nie mają ..:cool1:
Ale nie można wykluczyć też innej motywacji.

Link to comment
Share on other sites

Ehhhh zakręcony mam ten weekend... Przywiozłam Rycha i jestem na etapie oswajania chłopaka, bo taki wydygany, że aż się serce ściska... Ale ja też jestem strasznie ciekawa nowej fryzury Krucha... :loveu: Czy nasz menczyzna już jest aliganckim sierściuchem ????:cool3:
Przyznam, że rozmawiała dzisiaj z Elą i obgadałyśmy zainteresowane domki... ale o nowy fryz zapomniałam zapytać.... No nic mam nadzieję, że jutro sama się przekonam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Ehhhh zakręcony mam ten weekend... Przywiozłam Rycha i jestem na etapie oswajania chłopaka, bo taki wydygany, że aż się serce ściska... Ale ja też jestem strasznie ciekawa nowej fryzury Krucha... :loveu: Czy nasz menczyzna już jest aliganckim sierściuchem ????:cool3:
Przyznam, że rozmawiała dzisiaj z Elą i obgadałyśmy zainteresowane domki... ale o nowy fryz zapomniałam zapytać.... No nic mam nadzieję, że jutro sama się przekonam...[/quote]

Kruch zawsze był aligancki, a teraz jest tylko bardziej.:evil_lol:

Aparatu niestety zapomniałam:(

Link to comment
Share on other sites

Ciotke Kache wawa, jak juz wyjdzie z tego kibelka, pogonimy do Kruszyny na sesje zdjęciową...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ja mam aparat ale tak zaawansowany, że można nim robić tylko zdjecia martwej natury i to w pełnym oświetleniu (super udany zakup mojego TZta...).

Link to comment
Share on other sites

OGŁASAM WSZEM i WOBEC ze Kruch jest wystrzyzony jak wystawowy sznaucerus!!!!!jest piekny!! dostaje mega piguły na srakei jest lepiej .. jak przychodze do niego to nawet ni9 emusze "wentylowac" chalupy...:evil_lol:
uszy - nie trzeba ju z czyscić - poprawa.. oczy jeszcze tydzien bedziemy masciowac.. ogólnie rzecz biorąc Kruch jest zaokraglony , wystrzytzony i wyszczekany jak cholera..!!
co do potencjalnych domków..
jest wizja ale nic pewnego... a wiec jeden domek w sochaczewie z ogrodem.. ale jeszcze musze porozmawiac z tym, panem o prau kwestiach..
a .. Fusica!!!! ten pan z pomorza... to niezrównowazony jednak jest ...napalił sie na psa jak cholera i na tego i na zadenego innego.. ale powiedziałam ,ze to problem z wizyta przed adopcyjna i poadopcyjna i ,ze uwazglednie go ale poki co planuje go wyadoptowac gdzies tutaj.... lokalnie.. ..on mi na to ,ze u niego miaby dobrze, on przyjedzie po niego.. i czy mozna by pominąc wizyte przedadopcyjna.. itp itd..
dzis rano o 7.00 dostaje esa: ech.. niechce mi sie przytaczac ale pełnego wykrzykników....wiec eleimunejemy tego pana z listy kandydatów..

Krucholec.. powiniwen jednak jak najszybciej zostrac wyadoptowanay bo troche długo juz siedzi w tej chaupie sam.. niechce mnie wypuszczac z domu.. itp itd..

Link to comment
Share on other sites

Nie zauważyłam Krucha na stronie adopcyjnej sznaucerów [FONT='Times New Roman'][URL]http://www.sznaucery.rix.pl/pokochaj.html[/URL][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][/FONT]
[FONT='Times New Roman']Prosiłyscie [B]malawaszke[/B], żeby go tam umieściła ?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Nie zauważyłam Krucha na stronie adopcyjnej sznaucerów [FONT=Times New Roman][URL]http://www.sznaucery.rix.pl/pokochaj.html[/URL][/FONT]

[FONT=Times New Roman]Prosiłyscie [B]malawaszke[/B], żeby go tam umieściła ?[/FONT][/quote]
Ludku ja rozmawiałam z malawszka .. mówiła ,ze pamieta o Kruchu... ale mowiła ,ze cos jej z ta stronka szwankuje.. wiec nie wiem wkoncu.. byc moze nie mogła go wrzucic.. ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Ja też dostałam esa od tego Pana z Pomorza... O dpoczątku mi sie nie podobał... i najpierw dzwonił do mnie, a jak przedstawiłam mu wizje wizytek przed i poadopcyjnych..., to zaczął dzwonic do ciebie...[/quote]
no dobra to ja wklejam dla zainteresowanych tresc mojej korespondencji z panem z spod slupska..:
[I]"Droga Pani: adopcja sznaucera (KRUCH) w moim przypadku jest juz nieaktualna.PRZERASZAM. Józef XXX"[/I]

no to ja mu na to:
[I]"Panie Józefie! bardzo dziekuje za informację.wierze,ze znalazł pan Psiaka gdzies z panskich okolic.jesli nie to słuzę pomocą w znalezieniu własciwego psa. ela xxx"[/I]

a tu jak burza:
[I][COLOR=red]"Nie nieznalazłem!ŻAłuje bardzo bo naprawde u mnie miałby doskonałe warunki pod kazdym wzgledem lecz to juz nie wazne i nie mażadnego znaczenia!!!. Józef xxx"[/COLOR][/I]


[I][COLOR=#ff0000]no to ja mówie: HMMMMMMMMMMMMMMMMMM.... temu panu dziekujemy..[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli takie wspaniałe warunki oferuje naszemu Kruszkowi, to dlaczego tak sie broni przed wizytami ???? :cool1: :cool1:
Jak ze mna rozmawiał, to zapytał jak zamierzamy te wizyty odbyć, skoro jesteśmy z wawy... No to ja mu na to, że znajdziemy kogoś z jego okolic, kto wpadnie i sprawdzi czy warunki sa odpowiednie. Wtedy powiedział, że się zastanowi i zadzwoni jak bedzie wiedział, kiedy ewentualnie mógłby zabrać Krucha... Tjaaaa sratatata, zaraz potem zadzwonił do Ciebie Elu...
Niepewnym domkom i nazbyt nerwowym, dziękujemy...
Ja tam trzymam kciuki za sochaczew... ;)

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam przed chwilą od Kruszka, chłopak narobił takiego rabanu,że to szok:crazyeye:
Oczywiście z radości ;) Chłopak narobił krzyku na klatce, wyskoczył wariatuńcio do mnie nie mogąc doczekać się spaceru, nie miałam wyjścia, obróżka na szyję, smycz i na dworek ;)
Porobiłam Kruchowi kilka fotek,ale uwierzcie, że łatwo nie było...
Ja do Niego z aparatem, a On do mnie z łapkami ;)
I dawaj strzelać popisuwę, jedna łapa, druga łapa, głos (a ma naprawdę donośny) i wpychanie łepka pod pachę celem miziania ;)
Naprawdę cudowne, wielkie psisko, wielki duch w dużym ciele, taka wielka przytulanka :)

Link to comment
Share on other sites

Dawaj Ciotka te zdjęcia, dawaj... Niech wszyscy zobaczą tę mordeczkę kochaną...
Mam też zła wiadomośc... z sochaczewskiego domku nici... Państwo wzieli szczeniaka... :-(
Kacho a co z tymi domkami w spadku po sznaucerze, którego miał Andre ??? Napisz coś...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...