Jump to content
Dogomania

Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)


kacha_wawa

Recommended Posts

[quote name='elainfo']Kloczek ty sie nieobraziłas na mnie -Prawda??????:loveu: :oops: moze u ciebie na gocławiu nie jest.. ale skąd wiesz jak tam w Jastrzebiu ??kloczek wybacz..mi..[/quote]
Hahahahahaha... hihihihihihi... hohohohohoho....
Jak ci klokłork przyśle tego cwaniaczka z avataru, to sie Ciotka naprzepraszasz.... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elainfo']fus!!!! przestan tu zamieszanie wprowadzac!!![/quote]
Hihihihihihi, to mam być wesoła, czy mam buczeć... Ty to Ciotka sama nie wiesz czego chcesz...
A i tak wszyscy wiedzą, że my klokłorka KOCHAMY....:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
Eluniu, ja podokładam do ogłoszeń twój numer tel.... Bo ja w weekend jadę po Rycha, co???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']
Oj coś mnie klokłork zaraziła nastrojem...[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to wirus :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='elainfo']zabraniam kontaktowania sie z klokiem .. ona dopiero co chora była i wciąz zaraża deprechą!!!!!![/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a masz... a masz... tego wirusa!!! :evil:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Fusica']:eek2: :eek2: :eek2: To naprawdę nieładnie z Twojej strony Ciociu Elu... Nie wiem jak u Ciebie na mokotowie..., ale u mnie na gocławiu to nie jest kompliment...:evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bądź mięczak... nie takie słowa sie słyszało ;) nawet na DGM słyszałam że ci co maja dziary to... psychole :crazyeye: hihi[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='elainfo']Kloczek ty sie nieobraziłas na mnie -Prawda??????:loveu: :oops: moze u ciebie na gocławiu nie jest.. ale skąd wiesz jak tam w Jastrzebiu ??kloczek wybacz..mi..[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no w Jastrzębiu to by sie obrazili- bo tu buraków pełno, ale ja jak zwykle bede inna :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Fusica']Hahahahahaha... hihihihihihi... hohohohohoho....
Jak ci klokłork przyśle tego cwaniaczka z avataru, to sie Ciotka naprzepraszasz.... :evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Fusica']A i tak wszyscy wiedzą, że my klokłorka KOCHAMY....:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tjaaa?? :oops:i sie teraz zawstydziłam... bo ja taka skromna jesiem :oops::oops:
przekaże Klokłorkowi :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Mówisz, że wszyscy co mają dziary, to świrusy.... To witaj w klubie.... :evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie ja mówie... założyłam sobie wąteczek o tatuażach i tak mnie tam poinformowała niejaka black sheep :razz:... samookaleczanie kwalifikuje sie do psychiatryka... fusicka... też masz tattoo?? no to HELOŁ ZIOM :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Mam w robocie koleżankę, która zakochała sie w Kruchu... Od dawna marzy o duuużym psie... Podjęła decyzje o akcji rekramowej Krucha w domu... Oczywiście, jak zwykle, chodzi o TZta...:loveu: Trzymam kciuki...[/quote]
nie no jesli chodzi o TZ a to przechlapana sprawa.., zawsze tak jest.. zawsze rozmywaja swoim babom wizje posiadania prywatnego Kruszka ....to chyba zazdrośc..:evil_lol:
słuchajcie moj jacek zalamany.. bo Kruch go ignoruje..wczoraj pojechalismy do niego.. i ja sie wzielam za sprzatanie tego mieszkania a jacka wypedziłam z kruchem na dwór.. noi co sie stalo?? no co..?? Kruch jak wyszedł z jackiem przed klatke i zorientował sie ,ze mnie nie ma.. usiadł przed dzrwiami od klatki wslipiajc sie swoja zaćma w klateczke.. i zaczął szczekac jak najety.. nie było mowy ,ze wstał i kroka dalej zrobił... dopiero jak zeszłam.. wstal , ucieszył sie.. przestał szczekac i poszlismy na spacer..

ja czytalam ,ze te rasy wybieraja sobie jednego człowieka z rodziny i sa w niego zapatrzone .. ale żeby juz ?? tak szybko?? sie we mnie zakochać..??!!!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Tralalala, tratatata... Przyznaj, że wcale nie jest Ci przykro... :evil_lol:
Miłośc takiego faceta jak Kruch, to cudna sprawa.

Jade po pracy do tego pluszowego miłośnika... Już nie mogę się doczekać... Nawet zamierzam się wcześniej z roboty urwać...

I masz racje...Ci Tzci, to same problemy (oczywiście poza twoim Jackiem)... Marudą i marudzą... Gdyby nie to, to Kruch już by dooopkę wylegiwał na bemowie... No cóż... wierze w siłę przebicia Marysi i jej córki... Było by idealnie, oni mieszkają na ursynowie...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzieńdoberek...
żeby nie było że ciotka klockowa sie obija :angryy:
jestem... czytam sobie o Kruszku i tak sobie myślę że kochany psina z niego musi być... same superlatywy tu o nim słysze (no może oprócz nocnego stolca ;)). mam taka cichą, cichuteńką nadzieję że koleżanka Fusiczki przegada do rozumu swojemu tezetowi i Kruch szybciutko znajdzie sie w swoim domciu, bo inaczej ciocia ela będzie musiała sobie go zostawić skoro tak ją pokochał... :diabloti:
a tak na marginesie... ciociu elu... nie myślałaś nad tym?? zobacz- facet który w całości poddał ci się... znasz takiego drugiego?? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Tralalala, tratatata... Przyznaj, że wcale nie jest Ci przykro... :evil_lol:
Miłośc takiego faceta jak Kruch, to cudna sprawa.

Jade po pracy do tego pluszowego miłośnika... Już nie mogę się doczekać... Nawet zamierzam się wcześniej z roboty urwać...

I masz racje...Ci Tzci, to same problemy (oczywiście poza twoim Jackiem)... Marudą i marudzą... Gdyby nie to, to Kruch już by dooopkę wylegiwał na bemowie... No cóż... wierze w siłę przebicia Marysi i jej córki... Było by idealnie, oni mieszkają na ursynowie...[/quote]
o jeju no to faktycznie byloby super.. i wiesz co wyczytałam,, ze CTRy spokojnie moga mieszkac w małym mieszkanku.. zresztapare osóbek posiadających te olbrzymki to p[otwierdziło..
no gdzie ten filmik od kachy wawy.. wczoraj go nakreciła jak sie bawił jeżykiem...;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dzieńdoberek...[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]żeby nie było że ciotka klockowa sie obija :angryy:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem... czytam sobie o Kruszku i tak sobie myślę że kochany psina z niego musi być... same superlatywy tu o nim słysze (no może oprócz nocnego stolca ;)). mam taka cichą, cichuteńką nadzieję że koleżanka Fusiczki przegada do rozumu swojemu tezetowi i Kruch szybciutko znajdzie sie w swoim domciu, bo inaczej ciocia ela będzie musiała sobie go zostawić skoro tak ją pokochał... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tak na marginesie... ciociu elu... nie myślałaś nad tym?? zobacz- facet który w całości poddał ci się... znasz takiego drugiego?? :cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
ej magda.. juz wczesniej pisałam o tymm.. bardzo bysmy chcieli miec takiego piesa.. ale :
1. niema nas w domu po 14 godzin...ciezko by mubyło utrzymac siuooosiu i koopke tyle godzin..
2. mamy 2 koty, z których jeden jest straszliwym strachidoopkiem i umarł by ze strachu na widok takiego potfora.. a tak na serio.. to poprostu przewróciła bym kotu swiat do góry nogami.. a poki co on jest kotkiem mocno rozpieszczonym przezemnie .. ciagle siedzi mi na kolanach.. łazi ze mna na awet do wceta drzwi zamnknac nie moge bo zaraz słysze drapanie do drzwi,zeby go wpuscic tez!:cool3: .. kot by mi sie załamał.. nie moge mu tego zrobic..

ale przyznaje otwarcie ,ze pies jest jak Marzenie.. i bardzo bysmy chcieli go zatrzymac.. i wiem ,ze bedzie mi bardzi przykro go oddawac i musze byc swięcie przekonana ,ze pojdzie w najlepsze rece.. ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']..............
1. niema nas w domu[B][SIZE=3][COLOR=Red] [U]po 14 dni[/U][/COLOR][/SIZE][/B][U].[/U]. ciezko by mubyło utrzymac siuooosiu i koopke tyle godzin..
..........[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tjaaa... jak Was nie ma [U]po 14 dni[/U] :razz: to wszystko tłumaczy :eviltong:

to ja zaciskam kończyny górne chwytne za najlepsiejszy domecek na świecie dla kruszka... eeee... co ja gadam/pisze... wy tylko najlepsze znajdujecie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no tjaaa... jak Was nie ma [U]po 14 dni[/U] :razz: to wszystko tłumaczy :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]to ja zaciskam kończyny górne chwytne za najlepsiejszy domecek na świecie dla kruszka... eeee... co ja gadam/pisze... wy tylko najlepsze znajdujecie :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
sorry no widzisz ja juz jak nieprzytomna.. o czewiscie chodziło mi o 14 godzin....tjaaa. a dzis mamy sobote..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Mam w robocie koleżankę, która zakochała sie w Kruchu... Od dawna marzy o duuużym psie... Podjęła decyzje o akcji rekramowej Krucha w domu... Oczywiście, jak zwykle, chodzi o TZta...:loveu: Trzymam kciuki...[/quote]

kasia umów ich na spacer z kruchem.. zupełnie niezobowiazujaco...napeno ich oczaruje..;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Kruszek przesiaduje na Al. Niepodległości przy stacji metra Racławicka ;)
Zapraszamy na spacerek, Kruch się ucieszy ;)
Dzisiaj nakręciłam Go jak się bawił piszczącą piłeczką, wrzucę to na dogo, tylko filmik się załaduje ;)[/quote]
kochana filmik załadowany????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...