Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
JoannaP

Mł.Ch.Pl

Recommended Posts

Tydzień temu wysłałam meilem zgłoszenie i dziś przyszedł DYPLOM dla Nikity! :D

Piszę o tym dlatego, ze pierwotnie informowano mnie, ze można taki wniosek wysłac jedynie normalną poczta, dołaczają stos dokumentów - tymczasem weszłam na stronę www.zkwp.pl i załatwiłam wszystko bez bólu!

Naprawdę !!

Wystarczy podać dane psa, gdzie i kiedy i od kogo co dostał, dobrze dodać numer katalogowy wraz z miejscem data każdego otrzymanego wniosku ZwMł/CWC i gotowe.

Problem tylko w tym, że Oddział po wystawie ma 45 dni czasu na wysłanie sprawozdania z przyznanymi Zw.Mł. i CWC , i dopiero jak dane podane przez właściciela psa zgadzaja się z podanymi w sprawozdaniach z Oddziałów , może ZG przesłać DYPLOM !!

Ale się rozpisałam............ :lol:

z dorosłym ch.pl też jest tak prosto i szybko?

Tak, tak!! :D

Mnie powiedziano w moim oddziale, że muszę wypełnić wniosek i dołączyć te "karteczki" z wystaw. Ale problem w tym, że odłożyłam gdzies to na bok - żeby nie zginęły oczywiście - i... diabeł ogonem nakrył... :evil: Dowiedziałam się, że będę musiała pisac wnioski do poszczeg.oddziałów, które organizowały wystawy, dostane kopię karty oceny i potem dopiero moge to wysłac do W-wy. A tu proszę - niespodzianka!

Tydzień temu wysłałam meilem zgłoszenie i dziś przyszedł DYPLOM dla Nikity! :D

Piszę o tym dlatego, ze pierwotnie informowano mnie, ze można taki wniosek wysłac jedynie normalną poczta, dołaczają stos dokumentów - tymczasem weszłam na stronę www.zkwp.pl i załatwiłam wszystko bez bólu!

Ja też wysłałem meilem zgłoszenie i nie wiem czy dostawaliście jakieś potwierdzenie zwrotne czy tylko mam czekać .

nie dostałam potwierdzenia i nikt nie dostaje, jak powiedziała mi pani w ZG nie mają na to czasu, do tego ja czekałam 2 miesiące i mimo, że zgłosiłam o 2 championaty (oba moje lhasaki miały z tych samych wystaw Zw.Mł.) to dostałam na razie tylko 1 Młodziezowy Championat :(

Wcześniej , robiłam kserokopie kart ocen i wysyłałam do Z.G. i trzeba było troche poczekac, do tego dochodzi okres wakacyjny .Z.G. ma przerwe chyba w sierpniu z racji urlopów to trzeba sie spieszyć, teraz też wysłałam mailem o Mł.Ch. i jestem bardzo ciekawa jak szybko dostane.

Pozdrawiam Arlena :)

:evil: udało mi się dodzwonić do ZG :evil: Czekać sobie mogę do końca świata i jeden dzień , bo ODDZIAŁ W ŁODZI jeszcze do tej pory NIE RACZYŁ PRZYSŁAĆ sprwozdania z Wystawy !!!!!! :evil:

:evilbat: :evilbat: A FE ŁÓDŹ :evilbat: :evilbat:

WSTYDŹCIE SIE !!!

Ja takze wyslalam wniosek o ml ch ale dostalam odpiwedz ze mail byl pusty mimo iz w tym wniosku wypelnilam wszystkie dane!

czy moge np na ten adres mailowy napisac, jakie to byly wystawy, zeby przyznano nam dyplom??

Ten gotowy elektroniczny wniosek na championat, który jest na stronie ZG na taki mały "knif". Dane z okienka do okienka aby wpisać nalezy posługiwac się przyciskiem "Tab" a nie kursorem i myszą. :-? Zrób to jeszcze raz!! :lol:

Zarządu Głównego chyba :roll:

Ja czekałam i czekałam......... jak mi się udało wreszcie dodzwonić to się okazało ,że O/ŁÓDŹ nie nadesłał sprawozdania, mimo ,że już grubo po terminie było :evil: wstyd!! :evil: i tacy mają prawo do wystawy międzymarodowej :evil: a fe :evil: Zaraz też podałam inny zestaw uzyskanych tytułów Zwyc. Młodz. , bo sunia ma ich 6 do dyspozycji od 6-ciu róznych sędziów w tym 3x z międzynarodówek......... i dyplom wysłali.....

Po 2 tygodniach zadzwoniłam i się okazało ,że dawno wysłali i nie dotarł :evil: ......... wysłali raz jeszcze i nareszcie mamy !! :lol:

JA ze swoja najprawdopodobniej w tą niedziele skończymy młodzieżowy championat.I mam pytanie.Czy w jakiś sposób może być problem z tym, źe najprawdopodbniej w krośnieńskch papierach będzie napisany przodmek mojej, przynajmniej błedny jest na potwierdzeniu, jakie dwa dni temu dostałam.Otóż Klio ma przydomke "Oczajdusza", a na potwierdzeniu jest "Oczaj Dusza".Czy to może mieć jakiś wpływ? :roll:

To już wiem, dlaczego ja jeszcze nie dostałam dla chłopaka Mł.Ch.Pl. Po prostu jedna z wystaw to była Łódź!!!!!!!!!!! :cry:

A na dodatek sunia dostała tam CACIB. To sobie poczekam...