Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

troszke uzupełnię:

[quote]Wjazd od strony Gdańska to jest przez Łomianki i myslę że najprościej będzie jechać cały czas prosto nad Wisłą aż do Trasy Łazienkowskiej (szósty most nie licząc kolejowych), tam w prawo [COLOR=red]w drugi zjazd (na Poznań, Katowice)[/COLOR] w Trasę [COLOR=red]Łazienkowską[/COLOR] do Żwirki i Wigury (pomnik lotnika, [COLOR=red]piewsze światła od wjazdu na Trasę Łazienkowską ok.3 km[/COLOR]). Na skrzyżowaniu ([COLOR=red]rondo ze światłami[/COLOR])w lewo i będziecie na Żwirki i Wigury. Racławicka to chyba 4 światła ([COLOR=red]tuż przed skrętem jest pomnik/cmentarz żołnieży radzieckich[/COLOR]) i w lewo jest stadion.[/quote]

Jakbyście się zgubili to kierujcie się na port lotniczy.

Trasa Łazienkowska (to nazwa potoczna) na interesującym Was odcinku nazywa się Al. Armii Ludowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Eeeee Freda, bez zadnych tu mi dziewczyn prosze :mad::evil_lol:

Fakt nie jestem kierwoca aktywnym, ale z tego co wiem to troche osob z kierunku gdansk tak jezdzi. A mape mam nawet przed soba :lol::lol::lol: Poza tym wcale ich bym nie wykierowala na te twoje "manowce" bo ta trasa jest poprawna ;)
pozdrawiam serdecznie kierowcow warszawy.

Tak czy siak trafia ;)
[SIZE=1]Dzieki Freda za poprawienie mnie![/SIZE][/quote]

Blaira wykierowałabys:razz: :razz: na manowce ...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i pokręciłaś, że hej ......

Jana Pawła krzyżuje się z Alejami Jerozolimskimi, ale nie przy Pl. Zawiszy a przy Dworcu Centralnym. I jeśli tam skręcisz w lewo to pojedziesz w kierunku Wisły i Mostu Poniatowskiego, a wiec w przeciwną stronę.

Do Placu Zawiszy i Hotelu Sobieskiego dochodzi ulica Towarowa i tutaj trzeba jechać na [B]wprost[/B] (prawie, delikatnie w lewo, ale pas jest na wprost) - dalej jest własnie ul. Raszyńska (w lewo są Al. Jerozolimskie i znowu to pojedziesz w kierunku Wisły i Mostu Poniatowskiego).

Ale tak w ogóle to ten plan jest mocna zagmatwany dla osób, które nie znają Warszawy. :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy akurat plan Fredy jest bardzo dobry. Łatwy do zapamiętania, omija się korki i jedzie jak po sznurku. Dodam tylko, że aby wjechać w Trasę Łazienkowską, to zamiast liczyć mosty można pilnowć hotelu Etap, który mija się po prawej jadąc Wisłostradą od strony Gdańska. Wjazd na estakadę jest zaraz jak się minie hotel. (Drugie możliwe odbicie w prawo to jest właśnie wjazd na Trasę. Pierwsze to ul. Górnośląska)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Freda wykierowałabys:razz: :razz: na manowce ...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i pokręciłaś, że hej ...... :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

To Blaira taką wycieczkę urządziła, reszta się zgadza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Bardzo Cię Freda przepraszam, :oops: masz rację, moja wina. Już poprawiłam mój poprzedni post.[/quote]
Widzisz, nie chodzi o to kto ma rację
Ostatnio jechałam według takich wskazówek na wystawę w Radomiu, opis był zresztą bardzo fajny ale okazalo się że zdanie "skręcić przy stacji benzynowej" nie jest takie jednoznaczne bo stacje były dwie a skręcić nalezało przy drugiej. :evil_lol:
Dla osoby znającej miasto oczywiste, dla innych (w tym dla mnie) niekoniecznie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z gory wszystkich przepraszam, bo to zamieszanie powstalo przeze mnie :oops::oops::oops: skasowalam moj pomylony plan dojazdu.

Dobra koniec Off-topic`a.

Czy jest ktos w stanie mi powiedziec czy termin zgloszen bedzie przedluzony, czy dopiero dowiem sie tego jutro ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Z gory wszystkich przepraszam, bo to zamieszanie powstalo przeze mnie :oops::oops::oops: skasowalam moj pomylony plan dojazdu.

Dobra koniec Off-topic`a.

Czy jest ktos w stanie mi powiedziec czy termin zgloszen bedzie przedluzony, czy dopiero dowiem sie tego jutro ;)

pozdr.[/quote]

Dzwoniłam wczoraj do Związku i Pani mi powiedziała, że dopiero w poniedziałek będzie mi w stanie powiedzieć na 100% czy termin będzie przedłużany czy nie. Można jeszcze dzisiaj zadzwonić to może już coś będzie na pewno wiadomo, wiem że wczoraj miało to być jeszcze ustalane, przynajmniej tak mi powiedziano.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy-mam nadzieję,że uda Nam sie dojechać na teren wystawy. Po tak wnikliwych opisach. Nasze maluchy idą na końcu także 1 godz ,błądzenia po W-wie nam wystarczy:crazyeye:. Na tym stadionie jestesmy 1 raz-bywalismy ale na Torwarze. Mam nadzieję,że trafimy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Kto byl w zeszlym roku i pamieta, jak tam jest z parkingiem? Bo slyszalam, ze wiele osob narzekalo, ze straszny kurz/bloto i drozyzna - 20 pln.
Czy to prawda?[/quote]


Owszem kurz straszny, samochód po przejechaniu przez tamte tereny wyglądał jakby wrócił z pustyni :shake: Ogólnie na parkingu powiedziałabym "znajdującym się za" było na międzynarodówce baardzo mało miejsca, na krajówce już lepiej no ale znaczna różnica jeżeli chodzi o ilość wystawców wkońcu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Owszem kurz straszny, samochód po przejechaniu przez tamte tereny wyglądał jakby wrócił z pustyni :shake: Ogólnie na parkingu powiedziałabym "znajdującym się za" było na międzynarodówce baardzo mało miejsca, na krajówce już lepiej no ale znaczna różnica jeżeli chodzi o ilość wystawców wkońcu...[/quote]

Dzieki.
A jak z cieniem na terenie wystawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Dzieki, wszystko jasne :)
Szkoda, ze cien trzeba organizowac we wlasnym zakresie.[/quote]
Rozumiem, że będziecie?

Dlaczego ja tak dawno Ciebie nie widziałam, nie słyszałam, co? Tak się nie robi... Licze więc na spotkanie (choćby króciutkie) w W-wie, w lipcu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Dzieki, wszystko jasne :)
Szkoda, ze cien trzeba organizowac we wlasnym zakresie.[/quote]


Ja to mam już dość słońca na wystawach z resztą moje psy też więc zaopatrzyłam się w namiot plażowy ;) niezły bajer :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

dokladnie, trzeba wziąć własny cień... o ile jest miejsce gdzie usiąść (ławki stadionowe na obrzeżach oczywiscie w opłakanym stanie) to z cieniem bardzo kiepsko... koniecznie namiociki parasolki (czarne:eviltong: ) po wystawie można się przejsc do pobliskiego parku lub na pola mokotowskie gdzie jest staw (tylko o tej porze roku w taki upał to cała dzieciarnia, i nie tylko, wchodzi do tego zasyfionego zbiornika...)

zostajecie do BISów czy lecicie wczesniej jesli Wasz pies (odpukac) nie przejdzie do finałów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']no i my się zgłosiliśmy, także w sobotę jesteśmy. asiaczku zajrzyj na gordony.grupa wsparcia zawsze się przyda ![/quote]
Myślę, że się znajdziemy!

[quote name='simbik']A ja się chyba przejadę towarzysko :lol: .[/quote]
Kasiu, tak, tak, tak!!! Przyjeżdżajcie. Daleko nie macie!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Rozumiem, że będziecie?

Dlaczego ja tak dawno Ciebie nie widziałam, nie słyszałam, co? Tak się nie robi... Licze więc na spotkanie (choćby króciutkie) w W-wie, w lipcu.
Pzdr.[/quote]

Zglosilam Dakara, ale czy bedziemy na pewno - tego nie wiem. Niestety w tym roku sprawy tak sie poukladaly, ze nie moge jezdzic na wystawy, jak bym chciala. Zaluje zwlaszcza dlatego, ze Dakar teraz swietnie wyglada i warto go pokazywac. No coz, nie mozna zamartwiac sie rzeczami, na ktore nie ma sie wplywu :)
Mam nadzieje, ze na warszawskiej sie spotkamy i bedzie okazja porozmawiac :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...