Jump to content
Dogomania

Whippet do (prawie) wszystkiego


Gezowa

Recommended Posts

Mamusia przez perspektywę i futerko wygląda na beczułkę :diabloti:

[img]http://img.liczniki.org/20131112/615336_1392949724275598_1777349778_o-1384286460.jpg[/img]

Tak mi się podoba to zdjęcie, że musiałam je "upiększyć", zmniejszyć i wstawić tutaj :)
Aedan & Isaac - dwa czuby. Naprawdę, to jest taki armagedon jak się spotykają... Zbyt podobni charakterem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Świetny on jest! :D
A powiedz mi, od czego zaczynałaś? Tzn, nie chodzi mi o samą naukę, a co mu najpierw na ten pysk kładłaś? Bo mnie zainspirowałaś i zaczęłam tego Joy uczyć, ale nie mam za bardzo pomysłu co jej tam kłaść :D Chociaż w sumie pewnie u nas będzie to co innego niż u Was z racji wielkości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Długo tak wytrzymuje? Fajnie:loveu:[/QUOTE]
A to zależy. Tutaj było krótko, bo jabłko wybrałam i tak już spore i ciężko było je w ogóle umiejscowić :diabloti: Chciałam to wypróbować na zewnątrz to niestety wiatr nam ciągle je zrzucał... Więc jabłko jest akurat niestabilne bardzo jeśli o tą sztuczkę chodzi, wytrzymał może z 10-15 sekund i go zwolniłam. Ale z innymi przedmiotami nie ma problemu... O ile oczywiście nie są okrągłe, bo z tym naprawdę trudno na tym etapie - wystarczy, że poruszy "brwiami" i koniec ;)
[quote name='Bobryna'][URL]http://img.liczniki.org/20131113/IMG_1765-1384356842.jpg[/URL] wow :crazyeye: a jaka skupiona minka :loveu: [SIZE=1]trochę przypomina na tym fot. z ryjka jamnika:lol:[/SIZE][/QUOTE]
Hahaha, fakt :D Mówiłam już dawno, odkąd uchwyciłam jego pasję do kopania dziur, że to jakiś krewniak Leonka :evil_lol:
[quote name='maryg22']Świetny on jest! :-D
A powiedz mi, od czego zaczynałaś? Tzn, nie chodzi mi o samą naukę, a co mu najpierw na ten pysk kładłaś? Bo mnie zainspirowałaś i zaczęłam tego Joy uczyć, ale nie mam za bardzo pomysłu co jej tam kłaść :-D Chociaż w sumie pewnie u nas będzie to co innego niż u Was z racji wielkości :evil_lol:[/QUOTE]
Pisałam o tym ciut wcześniej :) Zaczynałam od takiej piłeczki, ale ona była wypchana watą... więc ważyła tyle co nic. Położyłam mu na głowę i od razu był klik, smakołyk, nawet jej nie puszczałam :) I tak stopniowo, w końcu zaczęłam puszczać przedmioty i nawet pół sekundy jak utrzymał - klik i smakołyk. Dużo ogólnie na klikerze robimy, jeśli chodzi o takie rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']
Pisałam o tym ciut wcześniej :) Zaczynałam od takiej piłeczki, ale ona była wypchana watą... więc ważyła tyle co nic. Położyłam mu na głowę i od razu był klik, smakołyk, nawet jej nie puszczałam :) I tak stopniowo, w końcu zaczęłam puszczać przedmioty i nawet pół sekundy jak utrzymał - klik i smakołyk. Dużo ogólnie na klikerze robimy, jeśli chodzi o takie rzeczy :)[/QUOTE]
Oj faktycznie, musiałam przeoczyć :oops: Dzięki Ci wielkie, zaraz psa zacznę męczyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę wyrazić swoje zdanie z poprzedniej strony na temat whippetów długowłosych.
Ojciec jest fantastyczny! Przykuwa bardzo uwagę. Ma elegancję, grację i charyzmę.
Suka wygląda bardzo "borderowato" i tak jak już zauważono, "kundelkowato". :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam 3 takich samych :( A chciałam kupić więcej, bo swoją drogą piłki naprawdę fajne i porządne (chociaż niepotrzebnie są zapachowe, mam nadzieję, że tak jak w przypadku gumowego frisbee, po pewnym czasie zapach zejdzie, bo aż mnie mdli od niego :diabloti:), ale mieli tylko dwie w tym rozmiarze... reszta była za mała :/

Ale mam ambicję, żeby ułożyć mu na głowie wieżę z pudełek po zapałkach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :grins:

Ale... MUSZĘ to tutaj wstawić :loveu:
[img]http://img.liczniki.org/20131120/1378038_10201530072487177_914735168_n-1384940671.jpg[/img]

Po prostu niesamowity :loveu: Aż odświeżę sobie pamięć, bo coś mi świta, że we wzorcu, długowłose mają dopuszczalny tylko czarny/ciemny kolor oczu... nie pamiętam, czy jasne były traktowane jako wada dyskwalifikująca, czy jako wada, która obniża ocenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']
Ale mam ambicję, żeby ułożyć mu na głowie wieżę z pudełek po zapałkach :evil_lol:[/QUOTE]
Tak! Proszę, zrób to! Albo od razu domki z kart mu na głowie buduj:cool3:

[URL="http://img.liczniki.org/20131120/1378038_10201530072487177_914735168_n-1384940671.jpg:loveu:"]http://img.liczniki.org/20131120/1378038_10201530072487177_914735168_n-1384940671.jpg :loveu:[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Z domkiem z kart to jeszcze trochę... :diabloti:

Ano... ale mają mieć jednolite, ciemne ślepia. Nic nie napisali o tym, czy kolorowe albo jasne to wada dyskwalifikująca czy obniżająca ocenę... niemniej nie widziałam w żadnej hodowli psa z kolorowymi/jasnymi oczami, który byłby hodowlany... :/ Tak czy siak są piękne :loveu:

A ja się cieszę jak głupia :loveu: Dzisiaj pierwszy raz od prawie roku młody wskoczył mi na plecy i na ręce! Kiedyś była sytuacja, że prawdopodobnie źle wylądował i mi się wycofał... nie chciał już wskakiwać, tylko siadał albo oddalał się i wysyłał CSy, jakbym robiła mu jakąś krzywdę... :roll:

Link to comment
Share on other sites

No i trochę ułomnego łipeciątka :diabloti: Miał ominąć z drugiej strony, ale coś mu się ubzdurało, że tak będzie lepiej... Ostatecznie wpadł mi na aparat, myśląc, że o to chodzi. Co za kretyn :evil_lol:

[video=youtube;5nydfOK4njU]http://www.youtube.com/watch?v=5nydfOK4njU&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...