Jump to content
Dogomania

Skyy

Members
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Skyy

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skyy

  Whippet do (prawie) wszystkiego

  Gdzie masz tą dyskusję? Nie rozumiem, jak mogła mnie ominąć!
 2. Skyy

  Whippet do (prawie) wszystkiego

  Pięknie pobiegł!
 3. Skyy

  Wyprawki czas!

  Legowisko mam zamówione z irlandzkiego sklepu. Od dawien dawna na nie polowałam, a że było w dodatku w przecenie -50% nic do szczęścia mi więcej nie było trzeba!
 4. Skyy

  Wyprawki czas!

  Legowisko jest zdecydowanie moją ulubioną częścią wyprawki. ; -)   Wczoraj dokupiłam kilka małych dodatków. Pozostało jeszcze kilka rzeczy do kupienia i pozostanie tylko czekać. ; -)
 5. Skyy

  Wyprawki czas!

  Wyprawka prawie w całości skompletowana!   
 6. Skyy

  Wyprawki czas!

  Julia., oczywiście, ale tylko i wyłącznie te naturalne z dobrego, sprawdzonego źródła a nie te, które są pakowane w plastikach i zafoliowane, które niby są "wędzone"...   Osobiście uważam, że nie ma nic złego w domowych pastach i serach podawane w Kongach. 
 7. Skyy

  Wyprawki czas!

  Sądziłam, że chodzi Ci o jakieś wędzone/suszone kości i te psie "przysmaki" ze skóry, które możesz kupić w sklepach zoologicznych, najczęściej jeszcze pofarbowane na jakiś intensywny kolor. Wybacz. ; -)    Dzisiaj zrobię listę, co jeszcze muszę dokupić. Chcę mieć chociaż większość przygotowaną przed moim wyjazdem na wakacje ponieważ przylatuję i na drugi dzień już lecę po szczeniaka. Także czasu w stylu zakupów "last minute" raczej nie będzie...
 8. Oferuję handling na krajowej wystawie we Włocławku dnia 6 września 2015.  Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w wystawianiu psów w Polsce i za granicą.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt.    www.facebook.com/PBHandling 
 9. Oferuję handling na krajowej wystawie w Słupsku dnia 5 września 2015.  Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w wystawianiu psów w Polsce i za granicą.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt.    www.facebook.com/PBHandling 
 10. Skyy

  Wyprawki czas!

  Monieq, suszone "śmierdziuchy-gryzaki" to trucizna dla psów. Są Kongi, więc Kongi będą służyły za gryzaki. ; -) Do podkładów nie jestem przekonana. Pies przylatuje w wieku 4 miesiecy więc swobodnie będzie mogła wychodzić na spacery. Co prawda nie będzie w pełni nauczona czystości w domu, jednak ucząc się ostatnio na temat psiego rozumowania oraz szkolenia, podkłady to tylko i wyłącznie wygodna opcja dla człowieka. Najlepiej od razu nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz niż najpierw na podkłady, a później dopiero na spacerach, dlatego raczej ich nie zakupię. Szampony i wszelkie akcesoria do groomingu są (nawet i stół groomerski). Pozostaje mi zakupić adresówkę oraz ewentualnie klicker, chociaż dalej mam wrażenie, że zapomniałam o czymś bardzo sensownym. 
 11. Skyy

  Wyprawki czas!

  Wyszło jak wyszło. Na zebranie wyprawki mam jeszcze tydzień. Co prawda szczeniak będzie dopiero u mnie w wrześniu, ale z wakacyjnym wyjazdem i powrotem "na styk", wolę być przygotowana już przed wyjazdem.    Są zabawki (tona zabawek!), jest legowisko, koc, klatka. Są smycze, obroże (od koloru do wyboru) i moje pytanie, co jeszcze (po za miskami oraz karmą)? 
 12. Skyy

  Wyprawki czas!

  Będę musiała poszperać. ;-)
 13. Skyy

  Wyprawki czas!

  Miski i podkładka świetne! Z skąd zamówione?
 14. Aktualizacja: Kalendarz Wystaw 2015 uległ zmianom. Ze względu na zmiany w okolicznościach, wszystkie Polskie wystawy w miesiącach czerwiec oraz lipiec zostały odwołane. Na chwilę obecną, Polskie wystawy w okresie letnim obejmują następująco: 02/08 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach 09/08 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Toruniu 22-23/08 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie
 15. Skyy

  Wyprawki czas!

  Czas oczekiwania na szczeniaka się niestety wydłużył, ale nie poprzestałam na dalszym kompletowaniu szczenięcej wyprawki - dwie piłki firmy ChuckIt! z serii "Fetch Ball" już skreślone z listy. :)
×