Jump to content
Dogomania

Skyy

Members
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Skyy

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skyy

  Wyprawki czas!

  Legowisko mam zamówione z irlandzkiego sklepu. Od dawien dawna na nie polowałam, a że było w dodatku w przecenie -50% nic do szczęścia mi więcej nie było trzeba!
 2. Skyy

  Wyprawki czas!

  Legowisko jest zdecydowanie moją ulubioną częścią wyprawki. ; -)   Wczoraj dokupiłam kilka małych dodatków. Pozostało jeszcze kilka rzeczy do kupienia i pozostanie tylko czekać. ; -)
 3. Skyy

  Wyprawki czas!

  Sądziłam, że chodzi Ci o jakieś wędzone/suszone kości i te psie "przysmaki" ze skóry, które możesz kupić w sklepach zoologicznych, najczęściej jeszcze pofarbowane na jakiś intensywny kolor. Wybacz. ; -)    Dzisiaj zrobię listę, co jeszcze muszę dokupić. Chcę mieć chociaż większość przygotowaną przed moim wyjazdem na wakacje ponieważ przylatuję i na drugi dzień już lecę po szczeniaka. Także czasu w stylu zakupów "last minute" raczej nie będzie...
 4. Oferuję handling na krajowej wystawie w Słupsku dnia 5 września 2015.  Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w wystawianiu psów w Polsce i za granicą.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt.    www.facebook.com/PBHandling 
 5. Skyy

  Wyprawki czas!

  Monieq, suszone "śmierdziuchy-gryzaki" to trucizna dla psów. Są Kongi, więc Kongi będą służyły za gryzaki. ; -) Do podkładów nie jestem przekonana. Pies przylatuje w wieku 4 miesiecy więc swobodnie będzie mogła wychodzić na spacery. Co prawda nie będzie w pełni nauczona czystości w domu, jednak ucząc się ostatnio na temat psiego rozumowania oraz szkolenia, podkłady to tylko i wyłącznie wygodna opcja dla człowieka. Najlepiej od razu nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz niż najpierw na podkłady, a później dopiero na spacerach, dlatego raczej ich nie zakupię. Szampony i wszelkie akcesoria do groomingu są (nawet i stół groomerski). Pozostaje mi zakupić adresówkę oraz ewentualnie klicker, chociaż dalej mam wrażenie, że zapomniałam o czymś bardzo sensownym. 
 6. Skyy

  Wyprawki czas!

  Wyszło jak wyszło. Na zebranie wyprawki mam jeszcze tydzień. Co prawda szczeniak będzie dopiero u mnie w wrześniu, ale z wakacyjnym wyjazdem i powrotem "na styk", wolę być przygotowana już przed wyjazdem.    Są zabawki (tona zabawek!), jest legowisko, koc, klatka. Są smycze, obroże (od koloru do wyboru) i moje pytanie, co jeszcze (po za miskami oraz karmą)? 
 7. Skyy

  Wyprawki czas!

  Miski i podkładka świetne! Z skąd zamówione?
 8. Skyy

  OFERUJĘ handling - CRUFTS 2015

  Aktualne. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 9. Skyy

  Wspomaganie starego psa

  Spróbujemy ponownie z Metacam i zobaczymy, jak na nią zadziała. Dziękuje za pomoc i porady.
 10. Skyy

  Wspomaganie starego psa

  Witam,   Historia podobna do wielu. Obecnie mam 13sto letnią sukę, która pod koniec roku 2014 zaczęła się "sypać". Starość ją dopadła i niestety w najgorszy możliwy sposób, zaczynając od guza na listwie mlecznej. Guz został wycięty, jedna listwa mleczna wycięta, jednak po długich namysłach, druga listwa została nietknięta. Kilka tygodni później kolejna operacja - tym razem usunięta krwawiącego zrogowacenia na udzie. Niestety, ale od czasu tych operacji, suka starzeje mi się z dnia na dzień, co rozumiem, jest procesem nieuniknionym, jednak zastanawiam się, w jaki sposób mogłabym wspomóc jej proces starzenia się? Suka rok temu przeszła wylew oraz cierpi na artretyzm. Sztywnieje, ma problem z chodzeniem, podnoszeniem się, schodzeniem z kanapy czy wchodzeniem do samochodu. Wzrok nie jest najlepszy i niestety powoli nie dosłyszy, co głównie jestem w stanie zaobserwować na spacerach. Potyka się o własne łapy jak również niewielkie przedmioty, których nie zauważa na trawniku czy chodniku. Zastanawiałam się nad kupieniem i podawaniu jej tabletek Karsivan. Byłabym wdzięczna za opinie i pomoc.    
 11. Skyy

  RING 5

  Mogłabym prosić o opinie na temat PROTEIN COAT CONDITIONER? Głównie interesuje mnie efekt zastosowania na psach ras krótkowłosych.
 12. Skyy

  Odpowiednie legowisko.

  Jakiego typu legowisko polecilibyście dla czteromiesięcznego szczeniaka? Podkreślę, że nie interesują mnie legowiska wiklinowe. Szczeniak będzie zaopatrzony w klatkę, która również będzie wykorzystana jako rodzaj legowiska, gdzie pies będzie odpoczywał.
 13. Skyy

  OFERUJĘ handling - CRUFTS 2015

  Jesteś zdecydowanie pierwszą osobą, którą znam o takim samym nazwisku! :)
 14. Skyy

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Orientuje się ktoś, czy w standardowych smyczach z Furkidz istnieje możliwość podczycia?
 15. Skyy

  Psie zabawkowe hity

    Sama się właśnie zastanawiałam nad pullerami. Hmm... 
×