Jump to content
Dogomania

Skyy

Members
 • Posts

  644
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Skyy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

Reputation

 1. Gdzie masz tą dyskusję? Nie rozumiem, jak mogła mnie ominąć!
 2. Legowisko mam zamówione z irlandzkiego sklepu. Od dawien dawna na nie polowałam, a że było w dodatku w przecenie -50% nic do szczęścia mi więcej nie było trzeba!
 3. Legowisko jest zdecydowanie moją ulubioną częścią wyprawki. ; -) Wczoraj dokupiłam kilka małych dodatków. Pozostało jeszcze kilka rzeczy do kupienia i pozostanie tylko czekać. ; -)
 4. Wyprawka prawie w całości skompletowana!
 5. Julia., oczywiście, ale tylko i wyłącznie te naturalne z dobrego, sprawdzonego źródła a nie te, które są pakowane w plastikach i zafoliowane, które niby są "wędzone"... Osobiście uważam, że nie ma nic złego w domowych pastach i serach podawane w Kongach.
 6. Sądziłam, że chodzi Ci o jakieś wędzone/suszone kości i te psie "przysmaki" ze skóry, które możesz kupić w sklepach zoologicznych, najczęściej jeszcze pofarbowane na jakiś intensywny kolor. Wybacz. ; -) Dzisiaj zrobię listę, co jeszcze muszę dokupić. Chcę mieć chociaż większość przygotowaną przed moim wyjazdem na wakacje ponieważ przylatuję i na drugi dzień już lecę po szczeniaka. Także czasu w stylu zakupów "last minute" raczej nie będzie...
 7. Monieq, suszone "śmierdziuchy-gryzaki" to trucizna dla psów. Są Kongi, więc Kongi będą służyły za gryzaki. ; -) Do podkładów nie jestem przekonana. Pies przylatuje w wieku 4 miesiecy więc swobodnie będzie mogła wychodzić na spacery. Co prawda nie będzie w pełni nauczona czystości w domu, jednak ucząc się ostatnio na temat psiego rozumowania oraz szkolenia, podkłady to tylko i wyłącznie wygodna opcja dla człowieka. Najlepiej od razu nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz niż najpierw na podkłady, a później dopiero na spacerach, dlatego raczej ich nie zakupię. Szampony i wszelkie akcesoria do groomingu są (nawet i stół groomerski). Pozostaje mi zakupić adresówkę oraz ewentualnie klicker, chociaż dalej mam wrażenie, że zapomniałam o czymś bardzo sensownym.
 8. Wyszło jak wyszło. Na zebranie wyprawki mam jeszcze tydzień. Co prawda szczeniak będzie dopiero u mnie w wrześniu, ale z wakacyjnym wyjazdem i powrotem "na styk", wolę być przygotowana już przed wyjazdem. Są zabawki (tona zabawek!), jest legowisko, koc, klatka. Są smycze, obroże (od koloru do wyboru) i moje pytanie, co jeszcze (po za miskami oraz karmą)?
 9. Będę musiała poszperać. ;-)
 10. Miski i podkładka świetne! Z skąd zamówione?
 11. Aktualizacja: Kalendarz Wystaw 2015 uległ zmianom. Ze względu na zmiany w okolicznościach, wszystkie Polskie wystawy w miesiącach czerwiec oraz lipiec zostały odwołane. Na chwilę obecną, Polskie wystawy w okresie letnim obejmują następująco: 02/08 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach 09/08 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Toruniu 22-23/08 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie
 12. Czas oczekiwania na szczeniaka się niestety wydłużył, ale nie poprzestałam na dalszym kompletowaniu szczenięcej wyprawki - dwie piłki firmy ChuckIt! z serii "Fetch Ball" już skreślone z listy. :)
 13. Spróbujemy ponownie z Metacam i zobaczymy, jak na nią zadziała. Dziękuje za pomoc i porady.
 14. Suka miała wykonywane badania krwi, które nie wykazały niczego, oprócz anemi. Preparat przeciwbólowy - Metacam był podawany, ale niestety z początku staruszka miała przy nim potworne rozwolnienie, aczkolwiek przy drugiej próbie podawania, czuła się znacznie lepiej i była bardziej ożywiona.
×
×
 • Create New...