Jump to content
Dogomania

Skyy

Members
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About Skyy

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie masz tą dyskusję? Nie rozumiem, jak mogła mnie ominąć!
 2. Legowisko mam zamówione z irlandzkiego sklepu. Od dawien dawna na nie polowałam, a że było w dodatku w przecenie -50% nic do szczęścia mi więcej nie było trzeba!
 3. Legowisko jest zdecydowanie moją ulubioną częścią wyprawki. ; -) Wczoraj dokupiłam kilka małych dodatków. Pozostało jeszcze kilka rzeczy do kupienia i pozostanie tylko czekać. ; -)
 4. Wyprawka prawie w całości skompletowana!
 5. Julia., oczywiście, ale tylko i wyłącznie te naturalne z dobrego, sprawdzonego źródła a nie te, które są pakowane w plastikach i zafoliowane, które niby są "wędzone"... Osobiście uważam, że nie ma nic złego w domowych pastach i serach podawane w Kongach.
 6. Sądziłam, że chodzi Ci o jakieś wędzone/suszone kości i te psie "przysmaki" ze skóry, które możesz kupić w sklepach zoologicznych, najczęściej jeszcze pofarbowane na jakiś intensywny kolor. Wybacz. ; -) Dzisiaj zrobię listę, co jeszcze muszę dokupić. Chcę mieć chociaż większość przygotowaną przed moim wyjazdem na wakacje ponieważ przylatuję i na drugi dzień już lecę po szczeniaka. Także czasu w stylu zakupów "last minute" raczej nie będzie...
 7. Monieq, suszone "śmierdziuchy-gryzaki" to trucizna dla psów. Są Kongi, więc Kongi będą służyły za gryzaki. ; -) Do podkładów nie jestem przekonana. Pies przylatuje w wieku 4 miesiecy więc swobodnie będzie mogła wychodzić na spacery. Co prawda nie będzie w pełni nauczona czystości w domu, jednak ucząc się ostatnio na temat psiego rozumowania oraz szkolenia, podkłady to tylko i wyłącznie wygodna opcja dla człowieka. Najlepiej od razu nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz niż najpierw na podkłady, a później dopiero na spacerach, dlatego raczej ich nie zakupię. Szampony i wszelkie akcesoria do
 8. Wyszło jak wyszło. Na zebranie wyprawki mam jeszcze tydzień. Co prawda szczeniak będzie dopiero u mnie w wrześniu, ale z wakacyjnym wyjazdem i powrotem "na styk", wolę być przygotowana już przed wyjazdem. Są zabawki (tona zabawek!), jest legowisko, koc, klatka. Są smycze, obroże (od koloru do wyboru) i moje pytanie, co jeszcze (po za miskami oraz karmą)?
 9. Będę musiała poszperać. ;-)
 10. Miski i podkładka świetne! Z skąd zamówione?
 11. Aktualizacja: Kalendarz Wystaw 2015 uległ zmianom. Ze względu na zmiany w okolicznościach, wszystkie Polskie wystawy w miesiącach czerwiec oraz lipiec zostały odwołane. Na chwilę obecną, Polskie wystawy w okresie letnim obejmują następująco: 02/08 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach 09/08 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Toruniu 22-23/08 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie
 12. Czas oczekiwania na szczeniaka się niestety wydłużył, ale nie poprzestałam na dalszym kompletowaniu szczenięcej wyprawki - dwie piłki firmy ChuckIt! z serii "Fetch Ball" już skreślone z listy. :)
 13. Spróbujemy ponownie z Metacam i zobaczymy, jak na nią zadziała. Dziękuje za pomoc i porady.
 14. Suka miała wykonywane badania krwi, które nie wykazały niczego, oprócz anemi. Preparat przeciwbólowy - Metacam był podawany, ale niestety z początku staruszka miała przy nim potworne rozwolnienie, aczkolwiek przy drugiej próbie podawania, czuła się znacznie lepiej i była bardziej ożywiona.
×
×
 • Create New...