Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Jasne, nie dopytuję, przepraszam:oops:

Malgoska, gdyby nie to, że przejęłaś wątek i robisz co możesz, żeby zmniejszyć i spłacić dług byłabym prawdziwa tragedia...W końcu zobaczysz piękne zero na koncie....[/QUOTE]
To prawda. Cioteczka [B]sharka[/B] też dzielnie dla Trufli bazarkowała.
Dług maleje również dzięki Twoim fantom, Marta. No i licznym fantom Pani Sylwii.

[quote name='inka33']Też pociecha... :mdleje:

;)

Same plusy zobaczycie! :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Małymi kroczkami...najpierw zero, potem plusik;)[/QUOTE]
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']następny bazarek zrobię na pewno w części dla Trufli, mam ubrania od b_b, tylko czasu brakuje :/ teraz bazarro mam dla psów których dług jest w setkach zł... :(
u Trufli zobaczymy niedługo plusik, na pewno :)[/QUOTE]

Sharka tyle bied w potrzebie... Ja bardzo Ci dziękuję za pomoc.

[quote name='Panna Marple']Podpisuję listę obecności i melduję posłusznie, iż dług Truflastej mniejszy o 100zł:lol:[/QUOTE]


Święty Mikołaju ;) baaaardzoooo Ci dziękuję w imieniu Trufelki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']No ja dziś zdycham.......wirus jakis coś jak rota; nie muszę mówić jak spędziłam noc....a teraz zdycham w pracy[/QUOTE]

cioteczko, przydałoby Ci się kilka dni w domciu pokurować, może uda Ci się wziąć wolne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']No ja dziś zdycham.......wirus jakis coś jak rota; nie muszę mówić jak spędziłam noc....a teraz zdycham w pracy[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']to chyba colę musisz pić??[/QUOTE]
Też słyszalam, że Cola może pomóc. Nie mogłaś wziąć chociażby urlopu na żądanie i zostać choć jeden dzień w domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']to jak impreza ta z przytupem:BIG:[/QUOTE]

[quote name='barb']Też słyszalam, że Cola może pomóc. [/QUOTE]
Tylko trzeba ją stosować jak syropek, a nie wydudlać całą butelkę. ;)

Tzn. przelać colę do garnuszka (albo wstawić do garnuszka z wodą odkręcona butelkę), podgrzewać lekko przez jakiś czas.
Chodzi o to, żeby miała temp. zbliżoną do temp. ciała, a jednocześnie, żeby ja odgazować.
Potem pić po łyżeczce (to dzieci, więc dorośli pewnie po łyżce) kilka razy dziennie.

Powyższy "przepis" dostałam od naszej dr pediatry kilka lat temu.

Z tym, że to ma pomóc przeciwko wymiotom, a nie w biegunce.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak - cola odgazowana. A na biegunkę przy rotawirusie i nie tylko napar z borówki. Nie jest zły w smaku-trochę jak kompot- jest do dostania w aptekach, szybko się zaparza (około 10minut) i działa rewelacyjnie. Borówka ma działanie ściągające i bakteriobójcze. Moja córka cierpiała z tego samego powodu (rotawirus, czyli grypa żołądkowa) tydzień temu. Twierdziła, że umiera...;). Przeżyła...;)Ja miałam tę przyjemność rok temu-masakra:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']cioteczko, przydałoby Ci się kilka dni w domciu pokurować, może uda Ci się wziąć wolne...[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']to chyba colę musisz pić??[/QUOTE]

[quote name='barb']Też słyszalam, że Cola może pomóc. Nie mogłaś wziąć chociażby urlopu na żądanie i zostać choć jeden dzień w domu?[/QUOTE]

[quote name='inka33']Tylko trzeba ją stosować jak syropek, a nie wydudlać całą butelkę. ;)

Tzn. przelać colę do garnuszka (albo wstawić do garnuszka z wodą odkręcona butelkę), podgrzewać lekko przez jakiś czas.
Chodzi o to, żeby miała temp. zbliżoną do temp. ciała, a jednocześnie, żeby ja odgazować.
Potem pić po łyżeczce (to dzieci, więc dorośli pewnie po łyżce) kilka razy dziennie.

Powyższy "przepis" dostałam od naszej dr pediatry kilka lat temu.

Z tym, że to ma pomóc przeciwko wymiotom, a nie w biegunce.[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Oooo matko, w życiu o tym nie słyszałam, dobrze widzieć :D[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Dokladnie tak - cola odgazowana. A na biegunkę przy rotawirusie i nie tylko napar z borówki. Nie jest zły w smaku-trochę jak kompot- jest do dostania w aptekach, szybko się zaparza (około 10minut) i działa rewelacyjnie. Borówka ma działanie ściągające i bakteriobójcze. Moja córka cierpiała z tego samego powodu (rotawirus, czyli grypa żołądkowa) tydzień temu. Twierdziła, że umiera...;). Przeżyła...;)Ja miałam tę przyjemność rok temu-masakra:mad:[/QUOTE]

[quote name='barb']Malgośka, jak tam ?

Cioteczki, może zajrzycie na bazarek w moim podpisie ? Malgoska dołozyla wczoraj fajne ciuszki dla dzieci, śliczne dziewczęce sukieneczki.[/QUOTE]


wg opisów i moich objawów to typowa grypa jelitowa
już lepiej, głowę mi tylko rozsadza,
nie mogłam wziąć wolnego, i tak musiałam Młodego do szkoły zawieźć
a u nas w pracy pogrom ciąż i nie ma kto pracować.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...