Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='barb']Milczenie iwoniam na temat Trufli jest nieracjonalne. Nie da się wytlumaczyć ani obrazą ani nawet zlosliwością.[/QUOTE]

Ja też boję się, że nie tylko o obrażenie chodzi...... Podobno drugie odnalezienie Trufli potwierdził ktoś z hotelu, gdzie wcześniej była - można to jakoś sprawdzić, uwiarygodnić ....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Ja też boję się, że nie tylko o obrażenie chodzi...... Podobno drugie odnalezienie Trufli potwierdził ktoś z hotelu, gdzie wcześniej była - można to jakoś sprawdzić, uwiarygodnić ....?[/QUOTE]


Drugie odnalezienie Trufli potwierdził Hotel Amok kilkusekundowym filmikiem z Truflą w roli głównej.. wycieńczonej i bez sił...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Dziewczyny
znów się czepiamy drobiazgów:shake:
przecież to takie oczywiste,ze znaleziony pies ma dalej odnawiane ogłoszenia:mad:
a przepraszam:razz: same się odnawiają:p[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']pewnie zapomnieli usunąć :roll:[/QUOTE]
To strona KTOZ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']:niewiem: :niewiem: :niewiem:...co powiedzieć...[/QUOTE]

Ja powiem tak : jeśli te ogłoszenia znaczą, że Trufelka tak naprawdę się nie odnalazła, to dla dobra Trufelki możne nie wytykać tego iwoniam, bo wtedy żeby mieć spokój może wycofać ogłoszenia, a wtedy to już na pewno Trufelka się nie znajdzie. Nie może bac się szukać psa, a jeśli napisała, że Trufelka się znalazła , a tak nie było, to i tak została z problemem sama. bo trudno jej teraz prosić kogoś o pomoc. Ma to co prawda na własną prośbę , ale lepiej niech szuka dalej, niz by odpuściła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']I co, Hotel Amok kłamałby ? Skąd filmik z wycieńczoną Truflą?[/QUOTE]

dlaczego odnawiaja ogloszenie ?
NIKT z dogo nie potwierdza, ze trufelka sie odnalazla
NIKT z nas nie widzial
a iwoniam milczy ;)

Nie wiem, ja trufelkę nie widziałam, a milczenie jest najgorsze .
tyle na temat. szkoda mi wszystkich,ktorzy tak bardzo pomogli- splacili bazarkami a to wcale takie latwe nie jest.
na koniec tak są podziekowani . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']dlaczego odnawiaja ogloszenie ?
NIKT z dogo nie potwierdza, ze trufelka sie odnalazla
NIKT z nas nie widzial
a iwoniam milczy ;)

Nie wiem, ja trufelkę nie widziałam, a milczenie jest najgorsze .
tyle na temat. szkoda mi wszystkich,ktorzy tak bardzo pomogli- splacili bazarkami a to wcale takie latwe nie jest.
na koniec tak są podziekowani . .[/QUOTE]

To nikt nie ma adresu iwoniam? niech ktos z okolic do niej pojedzie i poprosi tylko o pokazanie Trufli, choćby przez płot czy wystawiając ją przz futryne, tyle wystarczy.. Ale nikt też nie chce tego zrobić czy nie ma adresu?
w koncu na jakies dane były wysyłane pieniadze,z tego co tu czytalam to chyba iwoniam przekazywala rzeczy na bazarek wiec jej dane jako nadawcy tez powinny byc.... Ja tam nie widze problemu by ktos z Krakowa to sprawdził, przeciez jest tyle dogomaniakow z tych okolic..
Jestem całkowicie przeciwna temu co robi owa użytkowniczka ale dla mnie samo narzekanie i klepanie w klawiature nic tu nie zmieni. Ja gdybym mieszkala w małopolskim to bym tam pojechała w ciągu tygodnia od rzekomego znalezienia Trufli. Przecież pies prawnie nie jest tej kobiety.. Nie może zabronić wam zobaczenia jej...

wystarczy wejść na wątek krakowskich zwierzaków - dogomaniaczki z Krakowa : Jagienka, Rumi., Anetka83 - nie można ich spytać? zadzwonić? poprosić o wizyte u Trufli ???


To wszystko jest zbyt dziwne jak dla mnie ..

Link to comment
Share on other sites

megi kochana... ja już wcześniej pisałam o osobistymm spotkaniu, zeby osobiscie pojechać i sprawdzic trufelke
ale tak jak barb mowi, zmienila miejsce zamieszkania
ktos wczesniej juz mi o tym mowil
myslisz ze bysmy na to nie wpadli, gdyby dalej mieszkala tam gdzie mieszkala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']Dokładnie ;) zabronione pisać? Jakby się kobieta zachowywała jak na człowieka przystało i poinformowała i pokazała zdjęcia Trufelki napisała coś to nikt by takich rzeczy tutaj pisać nie musiał...[/QUOTE]
Mi szło o potencjalne uniemożliwienie realizacji Waszych planów... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...