Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='Marta72']A o trufli powoli pamięć gasnie:([/QUOTE]

[quote name='inka33']Nie gaśnie, nie gaśnie...[/QUOTE]

[quote name='dorobella']I nie zgaśnie, pomimo braku odpowiedzialności ze strony osoby, która powinna mieć na tyle honoru i klasy, żeby o Trufli poinformować.[/QUOTE]


wszyscy, którzy byli na tym wątku o Trufelce nigdy nie zapomną

Link to comment
Share on other sites

Marta, o Trufelce cały czas pamiętam. Nic ostatnio nie pisałam bo nie wiem co można jeszcze napisać po tym jak iwoniam zignorowala nawet prośbę Wojtusia i po jej ostatniej wypowiedzi iwoniam na wątku harbutowickim ? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']smutno mi się jakoś zrobiło
bo przypomniałam sobie jak się cieszyłam że Iwoniam ją zabiera z hoteliku-nawet napisłam że będzie miała najlepszy z możliwych domków
a teraz takie coś:(
jakoś winna się czuję tez całej tej sytuacji:([/QUOTE]

winna czego?
tego, że ktoś zabrał sobie psa w momencie gdy został całkowicie spłacony i nagle się poczuł jego właścicielem...

[quote name='barb']Marta, o Trufelce cały czas pamiętam. Nic ostatnio nie pisałam bo nie wiem co można jeszcze napisać po tym jak iwoniam zignorowala nawet prośbę Wojtusia i po jej ostatniej wypowiedzi iwoniam na wątku harbutowickim ? :shake:[/QUOTE]


nawet tam nie wchodzę
żenada i tyle
wywaliłam z subskrybcji

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnimy o Trufelce, ja nie zapomnę.
Jest mi przykro, że taka sytuacja mogła w ogóle mieć miejsce.
Sylwia z poza dogo mówi mi: wojtuś ja też dla Trufelki przekazywałam pieniążki - chciałabym też coś wiedzieć o niej, zobaczyć zdjęcia.
Tak zresztą jak My tutaj na wątku.

Link to comment
Share on other sites

nawet jak mieliśmy zaufanie
wielka czerwona lampka miała się zapalić, gdy Trufla poszła Iwonam napisała że bierze Truflę, a potem wyszło ze to nie była prawda, że pies poszedł do p.Ani
a nikt z nas nie zareagował
wszyscy mówili-nieporozumienie, niedopowiedzenie
a to był początek ...
początek kłamstw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']pojechać??
a kto się decyduje bez zaproszenia??
by być posądzonym o nachodzenie???[/QUOTE]
Nie pisze o spotkaniu towarzyskim,jezeli nie ma informacji i fotek,a sytuacja daje do myslenia......Placiliscie na sunie macie prawo wiedziec nie trzeba nawet wchodzic do domu,mozna sunie zobaczyc na spacerze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']nawet jak mieliśmy zaufanie
wielka czerwona lampka miała się zapalić, gdy Trufla poszła Iwonam napisała że bierze Truflę, a potem wyszło ze to nie była prawda, że pies poszedł do p.Ani
a nikt z nas nie zareagował
wszyscy mówili-nieporozumienie, niedopowiedzenie
a to był początek ...
początek kłamstw[/QUOTE]

[quote name='aliga']Czy ktos moze podjechac i sprawdzic jakie sa fakty?Takie gdybanie nic nie da tylko nakreca.........[/QUOTE]

[quote name='Marta72']pojechać??
a kto się decyduje bez zaproszenia??
by być posądzonym o nachodzenie???[/QUOTE]

[quote name='aliga']Nie pisze o spotkaniu towarzyskim,jezeli nie ma informacji i fotek,a sytuacja daje do myslenia......Placiliscie na sunie macie prawo wiedziec nie trzeba nawet wchodzic do domu,mozna sunie zobaczyc na spacerze.[/QUOTE]

nie ma sensu tego roztrząsać od nowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Jakoś trzeba Trufi namierzyć!!!!! Może z Dogo ktoś mieszka blisko i by looknął ???[/QUOTE]

iwoniam w takim przypadku gdyby dotyczył kogoś innego pojechałaby tam jako interwencja KTOZ. Ale w tej sytuacji kontrola przez KTOZ raczej odpada. To jest watek Trufelki ale u iwoniam była cała masa zwierząt i też nagle cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']w ogóle nie jestem zwolennikiem takich rozwiazań:(
trzeba przyjąć do wiadomości fakty i wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość
Szczęściarka pozdrawia!:):):)[/QUOTE]
Nie wystarczy wyciagnac wnioskow, takie podejscie do zwierzat, nalezy naglasniac, zeby sytuacja nie mogla sie powtorzyc, naciagac nastepnych osob ktore now zaufaja. Adopcje wyciagnietych olkuszakow przez iwoniam chyba nie sa zakonczone, jesli sie myle prosze o sprostowanie. iwoniam swoje dzialania pomocy zwierzetom skierowala na Harbutowice. Czy ktos jest zorientowany czy Harbutowice maja status schroniska i czy sa pod nadzorem PIW.

Link to comment
Share on other sites

Ada
moderator chciał rozliczenia wątku-bazarku
jak wiadomo, ta prośba została zignorowana
kto ma prawo nagabywać Iwoniam i kwestionować jej działania, ja nie!
Pisałam o wyciąganiu wniosków bo okrutnie się zawiodłam na tej historii i wiem już ze forum to nie miejsce bezwzględnego zaufania...tu nie obowiązują żadne zasady
każdy może w każdej chwili zniknąć, zamilknąć i nic mi do tego, choćbym się wsciekła:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Ada
moderator chciał rozliczenia wątku-bazarku
jak wiadomo, ta prośba została zignorowana
kto ma prawo nagabywać Iwoniam i kwestionować jej działania, ja nie!
Pisałam o wyciąganiu wniosków bo okrutnie się zawiodłam na tej historii i wiem już ze forum to nie miejsce bezwzględnego zaufania...tu nie obowiązują żadne zasady
każdy może w każdej chwili zniknąć, zamilknąć i nic mi do tego, choćbym się wsciekła:shake:[/QUOTE]
smutne ale prawdziwe, duzo czasu uplynie zanim znajdziesz kolejna taka osobe, bo zanim sie zorientujesz ze nabija Cie w butelke, znow zniknie i nabierze wody w usta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...