Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

Kto jest ZA wsparciem Faziego ???

Psiak jest w depresji, ma szansę opuścić schron ...

Głosujemy do 21.04.2015r

 

 

 

 

Czy zgadzacie się, abyśmy wsparli diagnostykę 1,5 rocznej Sary ???

Diagnoza wstępna - nowotwór kości :(

Trzeba pogłębić diagnostykę, aby można było podjąć decyzję: co dalej ???

Sarunia cierpi, od dawna, liczy się czas ...

https://www.facebook.com/events/1591088487775507/

 

 

 

 

Fazi i Sara - jestem ZA 

oba biedne strasznie :(

Link to comment
Share on other sites

Mam miejsce w hoteliku u Amadorki... 300zł miesięcznie z wyżywieniem. Z Fazim jest bardzo źle. Jutro dostanie kroplówkę...Mam nadzieję, ze przeżyje..

 

To dobre miejsce :)

Taniej chyba nie znajdziesz, a Amadorka kocha owczary :)

Poza tym jeśli Skarpeta dofinansuje Faziego, a wszystko na to wskazuje, to za pierwszy miesiąc będziecie mieli do zapłacenia już "tylko" stówkę ;)

Oby tylko chłopak wytrwał - kciuki na maxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Dziewczyny, moja prośba o dofinansowanie dla Faziego jest nieaktualna. Faziego już nie ma... Odszedł za TM... Dziękuje Wam za odzew...

Aż mnie .....Czemu umarł? Czy naprawdę tak przeżył rozstanie,że odszedł? Czy po prostu poddał się i nie walczyl z jakąś ukrytą chorobą? Pytam,bo myślałem by zaproponować tymczas ale jak przeczytałem o hoteliku,to zrezygnowałem.Rozesłałem biedaka na fb :( Bardzo mi przykro i żal.Żegnaj psiaku :( (*) <3

Link to comment
Share on other sites



Dziewczyny, moja prośba o dofinansowanie dla Faziego jest nieaktualna. Faziego już nie ma... Odszedł za TM... Dziękuje Wam za odzew...

 

Tak mi przykro, że nie zdążyliśmy pomóc Faziemu [*] :(

 

Biegaj szczęśliwy po tęczowych łąkach chłopaku

Będziemy o tobie pamiętać

 

790bcdf57190.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc.Od 2 dni błąka się przepiękny owczarek, samiec, zadbany bez obroży. Jeśli nie znajdziemy dla niego chociazby DT czeka go schronisko w Radysach. Okolice Białegostoku (Wasilków) Proszę bardzo o pomoc. Sama mam 2 psy nie mogę wziąć trzeciego nawet na dzień czy dwa .
Dziś rano dolaczyl do niego niewielki kundelek.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to dokładnie on. Jest bardzo spokojny i opanowany ale nie chce podejść i nie pozwala żeby się do niego zbliżyć. Nie mam pomysłu jak go złapać żeby nikumu krzywdy nie zrobil . Tu gdzie sie teraz znajduje jest duzo dzieci, rodzice zaczynaja narzekac, ruchliwa ulica, a reakcji ze strony gminy brak :(

Link to comment
Share on other sites

Czy zgadzacie się, abyśmy wsparli diagnostykę 1,5 rocznej Sary ???

Diagnoza wstępna - nowotwór kości :(

Trzeba pogłębić diagnostykę, aby można było podjąć decyzję: co dalej ???

Sarunia cierpi, od dawna, liczy się czas ...

https://www.facebook.com/events/1591088487775507/

 

10418344_1468437006735119_10968870621955

 

Biedna Sarunia, OCZYWISCIE  JESTEM  ZA !!!

 

Za i za.

 

Za Fazim i Sarą

 

Też jestem za pomocą dla Faziego i Sary.

 

ZA!

 

Za wsparciem owczarków !!! Oby sunia wyszła z tego :(

 

3 x Tak (Fazi, Dżeki, Sara)

 

Fazi i Sara - jestem ZA 

oba biedne strasznie :(

 

ZA dla pomocy dla psiaków. Przykre, że Fazi umarł :(

 

Zgodnie z Waszą wolą Sara otrzyma wsparcie od Skarpety :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc.Od 2 dni błąka się przepiękny owczarek, samiec, zadbany bez obroży. Jeśli nie znajdziemy dla niego chociazby DT czeka go schronisko w Radysach. Okolice Białegostoku (Wasilków) Proszę bardzo o pomoc. Sama mam 2 psy nie mogę wziąć trzeciego nawet na dzień czy dwa .
Dziś rano dolaczyl do niego niewielki kundelek.

 

 

 

 

Tak, to dokładnie on. Jest bardzo spokojny i opanowany ale nie chce podejść i nie pozwala żeby się do niego zbliżyć. Nie mam pomysłu jak go złapać żeby nikumu krzywdy nie zrobil . Tu gdzie sie teraz znajduje jest duzo dzieci, rodzice zaczynaja narzekac, ruchliwa ulica, a reakcji ze strony gminy brak :(

 

Halo, halo, alarm dla Białegostolu i okolic !!!

Na osiedlu Dąbrowka, Wasilkow błąka się owczarek niemiecki, samiec, zadbany, bez obroży

Czy ktoś może pomóc ???

Pies pojedzie do Radys, jeśli nie znajdzie miejsca :(

Założyłam mu na szybko jeszcze wątek na owczarku w dziale ZNALEZIONE: http://www.owczarek.pl/forum/index.php?topic=26279.msg1300545#msg1300545

 

77d9a1dabc29.jpg

Link to comment
Share on other sites

Proszę, opublikujcie, udostępniajcie na fb.

. Para owczarkowatych psiaków - 2-letnia sunia i senior-pies , Dusia i Borys, od zawsze arzem, z interwencji, czekają na dom w łódzkim schronisku. Na razie jeszcze na dom wspólny, ale czas ograniczony. Wolontariusze bardzo nie chcą ich rozdzielać. 

Może ktoś zrobi ogłoszenia albo powrzuca na różne portale adopcyjne, please......

Pomóżcie....To ważne i dla psów i dla wolo.....!!!!

 

Kontakt: Ania 505 105 026

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=828240423917163&id=517950818279460&pnref=story

 

2zjkkmb.jpg

 

dnbt76.jpg

Link to comment
Share on other sites

Proszę, opublikujcie, udostępniajcie na fb.

. Para owczarkowatych psiaków - 2-letnia sunia i senior-pies , Dusia i Borys, od zawsze arzem, z interwencji, czekają na dom w łódzkim schronisku. Na razie jeszcze na dom wspólny, ale czas ograniczony. Wolontariusze bardzo nie chcą ich rozdzielać. 

Może ktoś zrobi ogłoszenia albo powrzuca na różne portale adopcyjne, please......

Pomóżcie....To ważne i dla psów i dla wolo.....!!!!

 

Kontakt: Ania 505 105 026

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=828240423917163&id=517950818279460&pnref=story

 

2zjkkmb.jpg

 

dnbt76.jpg

 Dusia i Borys opuściły razem schronisko. Zamieszkały po sąsiedzku ze mną, w zaprzyjaźnionym, przydomowym warsztacie wulkanizacyjnym - ich poprzedniczka, starsza onka niestety, niedawno odeszła.

Psiaki dziękują za udostępnianie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi leży na sercu ten psiak . Młody, sparaliżowany ze strachu, gdyby dane mu było opuscić punkt przetrzymań , mógłby, po krótkiej socjalizacji znaleść dom.... Grozi mu nawet uśpienie, jako nieadopcyjnemu i niewychodzącemu z budy. Zachodniopomorskie...

 

https://www.facebook.com/groups/775889259139397/permalink/878869818841340/?pnref=story 

 

33255at.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Dusia i Borys opuściły razem schronisko. Zamieszkały po sąsiedzku ze mną, w zaprzyjaźnionym, przydomowym warsztacie wulkanizacyjnym - ich poprzedniczka, starsza onka niestety, niedawno odeszła.

Psiaki dziękują za udostępnianie.

 

Ale wspaniałe nowiny :) :) :)

 

Bardzo mi leży na sercu ten psiak . Młody, sparaliżowany ze strachu, gdyby dane mu było opuscić punkt przetrzymań , mógłby, po krótkiej socjalizacji znaleść dom.... Grozi mu nawet uśpienie, jako nieadopcyjnemu i niewychodzącemu z budy. Zachodniopomorskie...

 

https://www.facebook.com/groups/775889259139397/permalink/878869818841340/?pnref=story 

 

33255at.jpg

 

Kurcze, nie daje mi spokoju ten psiak :(

Od wczoraj myślę i myślę ...

Gdzie go zabrać ???

Jak mu pomóc ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...