Jump to content
Dogomania

owczarek niemiecki dorosły samiec okolice Białystok


Maaartuska

Recommended Posts

Od 2 dni błąka się przepiękny owczarek, samiec, zadbany bez obroży. Jeśli nie znajdziemy dla niego chociazby DT czeka go schronisko w Radysach. Okolice Białegostoku. Proszę bardzo o pomoc. Sama mam 2 psy nie mogę wziąć trzeciego nawet na dzień czy dwa .
Dziś rano dolaczyl do niego niewielki kindelek. [attachment=12118:IMG_20150423_050948.jpg][attachment=12119:IMG_20150421_203337.jpg][attachment=12118:IMG_20150423_050948.jpg]

Link to comment
Share on other sites

Maaartuska, jak on zadbany, to może ma czipa? ale trzeba by było, to sprawdzić...Może Onek na gigancie ze swojej posesji? Może za cieczką pobiegł ze swojego podwórka i dlatego bez obroży?....A czy przypadkiem w Wasilkowie nie funkcjonuje jakieś przytulisko prywatne o fatalnej reputacji i warunkach....?

Link to comment
Share on other sites

Na gigancie nie bo cieczki w okolicy brak , gdyby była moi chłopcy juz dawno by mi pokazali ze jest :) Dziś udało się oba psy złapać i pojechały do Radys niestety :( Mam kontakt telefoniczny z nimi ale i tak trzeba psy ogłaszać bo tam zginął. Owczarek był przeeazony człowiekiem gdyby mogl zrobiłby się malutki i zwial :(

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony racja bo wiem jakie są Radysy z drugiej lepiej chyba tak niż miałby w końcu wpasc pod kola samochodu :( no i rodzice zaczęli narzekać ze duży pies biega luzem a dzieciaki juz jeżdżą rowerami, biegają i bali się po prostu ze krzywda się stanie. Chociaż moim zdaniem to pies idealny. Na dzieciaki właśnie ne reagował wcale ani biegające ani na jeżdżące na rowerach czy rolkach. Nawet jak grały w piłkę to nie podchodził. Ba nawet do innych psów nie podchodził, moje olal totalnie mimo ze jeden nawet burknal na niego, kotów nie goni.

Link to comment
Share on other sites

Z żadnej strony nie lepiej,że trafił do Radys ale nie miał mu kto pomóc w inny sposób,niż wezwać schronowych hycli więc nie ma o czym mówić. Wygląda na rasowego to istnieje duże prawdopodobieństwo,że trafi do pilnowania jakiejś posesji, oby nie na łańcuch!...Jest strachliwy z Twojego opisu więc może ktoś go wywalił z tego powodu....

Link to comment
Share on other sites

Możliwe albo z racji wieku. Zaczynam się martwić coraz bardziej o te psiaki dzwonie od piątku do Radys i ciągle jestem zbywana ze nie teraz ze pozniej ze jutro. Dziś facet w ogóle prawie od razu się rozlaczyl.

 

Pies piękny, może znalazł dom...przed upływem kwarantanny i dlatego zbywają...oby tak było...

Link to comment
Share on other sites

Skoro Cię zbywają, to znaczy,że nie jest to dobre miejsce....A pies? ...Może bez kwarantanny "znalazł" dom, czyli został sprzedany a o tym nie możesz się dowiedzieć, bo przecież gmina niemałą  kasę zapłaciła za odłowienie psa....albo wyrzucony do lasu po drodze i po kłopocie...a przy takiej ilości psów, kto by tam ustalił, co się stało i gdzie jest ten konkretny pies...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoń pod nr 513 835 580, jest to nr pod którym ustala się wstępnie sprawy adopcji psiaków. Trzeba psa opisać lub wysłać zdjęcie , powiedzieć w jakim dniu i skad był odłowiony. No i ważne ...trzeba byc miłym i konkretnym i wyraznie zaznaczyć że chodzi o adopcję pieska. Nie pod każdym nr telefonu należącym do Radys są normalnie rozmawiający ludzie. Jeśli tylko ten pies tam jest to problemu z zabraniem go stamtad ( na umowę adopcyjną ) nie powinno być problemu. Trzeba działać szybko dopóki psiak jest na kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

Mam potencjalny dom dla Onka już,ale potrzebują jeszcze czasu na decyzję, bo mają już suczkę Onka, a prosiłam żeby przemysleli adopcję i Onka i tegu kundelka. Może się uda. 

Spróbuje jeszcze się tam dodzwonić i dowiedzieć czegoś więcej, no i będę kontaktować się też z Panem, który u mnie w gminie odpowiada za kontakty z Radysami i umowę z nimi, przedstawię sytuację i zobaczymy co mi powie. 

Psiaka z chęcią bym sama wzięła, ale mam 2 laby i miejsca brak niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...