Jump to content
Dogomania

Śleputek wygrał milion $ w totka. Ma DS w Warszawie :)


toyota

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beataczl']ale sie dzieje! oby adopcje doszly do skutku nie moge sie juz doczekac. Warto zakladac wydarzenia na fejsie jak widac juz niejednokrotnie psiaczki domki znajdowaly . Za liski trzymam kciuki bo bardzo w potrzebie sa bidusie...[/QUOTE]

Ja jestem o tym 100% przekonana jak dotąd wszystkim moim podopiecznym udało mi się przez FB znaleźć domki. Na dogo zaglądają zainteresowani na na FB zagladają wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi:[quote name='toyota']To już nie jest biedactwo, pojechał do najlepszego domu na świecie ![/QUOTE]
hura!!! toyota pisz wiecej jak to sie odbylo, kiedy, gdzie pojechal piesek, jaki domek...? czy to ta Pani z telefonu z Wawy?

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Pani zmieniła termin przyjazdu po Śleputka na 7.09. Nie ma nic przeciwko wizycie PA. Mieszka na Woli.[/QUOTE]

Wszystko zgodnie z planem. Pani z Warszawy przyjechała po małego dzisiaj o godzinie 10. Zwoliniłam się z pracy i razem pojechałyśmy do schroniska.
Śleputek niestety dał nam popalić, ale Pani się tym nie wzruszyła i była pełna zrozumienia i cierpliwości.

Po tym jak Śleputek odjechał, dowiedziłam się w schronisku, że mały dostał histerii przy czipowaniu, które odbyło się tuż przed naszym przyjazdem. Nie wiedziałyśmy, więc dlaczego jest taki zestresowany.

Szkoda, że w schronisku nie pomyśleli wcześniej o zaczipowaniu, skoro był zarezerwowany od co najmniej 2 tygodni, tylko zrobili to na ostatnią chwilę.

Jeśli chodzi o jego DS to mogę tylko napisać, że mały wygrał milion dolarów w totka.

Oczywiście zdarzają się świetne DS, ale ten pies jest stary, wystraszony, nie daje sobie zapiąć nawet obroży i bynajmniej urodą nie grzeszy. I dostał od losu najlepszy na świecie dom ! Cierpliwy, z dużą wiedzą, odpowiedzialny, nie bojący się wyzwań.

Od razu Śleputek dostał w samochodzie całą wyprawkę- legowisko, obróżkę, wygrawerowany identyfikator, miseczkę , smakołyki i bluzę swojej nowej Pani, żeby jak najszybciej miał przy sobie jej zapach.

Link to comment
Share on other sites

Piesek będzie miał na imię Ślepek.

Zdjęcia z wczorajszego dnia. Ślepek czeka na swoją Panią, która załatwia formalności.

Smycz jest schroniskowa, Ślepek nie pozwolił jej sobie zdjąć :roll:.

[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/140/lepek2.jpg[/IMG]



[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1121/lepek.jpg[/IMG]



[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5443/lepek3x.jpg[/IMG]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

no własnie ja tez toyoty nie rozumiem, psiunio dla mnie jest urzekający, naprawde..:)
Jak to dobrze, ze dostał swoją szanse od losu na ciepły dom i miłość.. I to jeszcze przed zimą!!:D
Wiadomo, hoteliku nie ma nawet co porównywać z własnym domkiem, zupełnie nie!:)
Ogromnie sie ciesze..!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...