Jump to content
Dogomania

Śleputek wygrał milion $ w totka. Ma DS w Warszawie :)


toyota

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustalam czy dobrze rozumiem

Piesek nie widzi - chcecie mu pomoc
Kasy na hotelik nie ma. Nie chcecie aby został w schronie - więc szukacie domu tymczasowego dożywotniego, albo tymczasu i może jednak by się ktoś znalazł kto by psiaka zechciał. Tak?
Kasy nie ma na nic - tak?

Czyli aby wyciągnąć psa z bunkra należy zdobyć dla niego tymczas i pieniądze na utrzymanie i ewentualne leczenie, tak?

Co TOYOTA nie może już więcej zrobić? Nie może już chodzić do schroniska? Nie może dostarczać na bieżąco zdjęć? A gdyby się udało uzbierać kasę to by nie mogła zabierać go do lekarza itd?

Ja się tylko pytam żeby ustalić bo po prostu nie rozumiem. Być może mamy różne doświadczenia z wyciąganiem psów z takich sytuacji i stąd gdzieś się myślowo rozmijamy.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mu wydarzenie na FB. Tak jak wcześniej wspomniałam, bez ludzi, bez udostępniania, bez "lubię to", bez komentowania, bez wstawiania na bieżąco info o psiaku, bez nowych zdjęć - NIE POMOŻEMY MU
Tak więc gorąco zapraszam na wydarzenie, opiekujcie się nim, a ja będę Was wspierać jak tylko będę mogła.

[URL]http://www.facebook.com/events/274621195982470/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ekiana wielkie dzieki ale problem jest w tym że w tym schronisku nie można brac psów na spacery więc zdjęcia będą tylko z tego bunkra wszystkie takie same, oczywiście Toyota chodzi do schronu i beda informacje na bieżąco, zresztą najlepiej Toyota sama napisze co i jak, jakby się znalazł DT to by było super, o to chodzi, ja nie jestem na facebooku ale moj brat jest to poprosze żeby działał,

Link to comment
Share on other sites

A toyota jest na Facebooku? Nie szkodzi, ze zdjęcia będą takie same, zawsze można stanąć bokiem, przybliżyć, raz jest pochmurno,a raz słońce, a może psiak się ośmieli. Nie szkodzi, ze takie same, ważne, ze będą.
Super też że będą info na bieżąco.
A myślałyście w ogóle jak realnie pomóc? Co zrobić? A co jeśli dom, który by się znalazł byłby daleko? Zastanawiałyście się nad ewentualnym transportem?

I załóż sobie profil na Facebooku, z doświadczenia wiem, że nie ma co kogoś obarczać, brat się w końcu wkurzy, że mu psami zawracasz głowę :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo, już dołączyłam do wydarzenia. Do innego weta pieska nie można zabrać, bo schronisko sobie tego nie życzy. Bywały bardziej pilne przypadki, np. suka po pogryzieniu z guzem, z którym wet schroniskowy nic nie robił i nie dostałam zgody, aby ją zabrać do innego weta na swój koszt. Cyt.:"Nie może być tak, że schronisko sobie nie radzi ".

Jakakolwiek pomoc weterynaryjna z zewnątrz jest możliwa dopiero po adopcji.

Również nie życzą sobie wolontariatu.

Jeśli chodzi o transport to na pewno damy radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']ojej, ale jesli to by bylo 7 zl za dobe to wychodzi 210 zl na miesiac.. Takie pieniazki to ja bym mu mogla placic nawet do konca zycia tylko fajnie by bylo zeby poszly na jakas fundacje bo ja bym sobie to odliczyla od dochodu jako darowizne...[/QUOTE]

przypominam o propozycji AniB - mozna byloby pieska wyciagnac...

Link to comment
Share on other sites

z mojej strony przy takiej kwocie propozycja aktualna, tylko czy ktos zna ten hotelik? Zeby psiakowi nie pogorszyć warunków..Wiadomo jak to z hotelikami bywa.. Toyota, a koło Ciebie nie ma jakiegoś hoteliku albo osoby która za nieduze pieniadze wzięłaby go do domu? Bo ja bym wolała, zeby ktos z nas mógł na bieżąco widywać psiaka a nie oddać gdzies i słuch po nim zaginie... No i najchetniej to bym wpłacała na jakąś fundacje nie ukrywam.,.bo zwrot z podatku i tak daje na psiaki, wiec wole zeby one dostały niż skarbówka..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']z mojej strony przy takiej kwocie propozycja aktualna, tylko czy ktos zna ten hotelik? Zeby psiakowi nie pogorszyć warunków..Wiadomo jak to z hotelikami bywa.. Toyota, a koło Ciebie nie ma jakiegoś hoteliku albo osoby która za nieduze pieniadze wzięłaby go do domu? Bo ja bym wolała, zeby ktos z nas mógł na bieżąco widywać psiaka a nie oddać gdzies i słuch po nim zaginie... No i najchetniej to bym wpłacała na jakąś fundacje nie ukrywam.,.bo zwrot z podatku i tak daje na psiaki, wiec wole zeby one dostały niż skarbówka..:)[/QUOTE]

mamy z dogo w Lesznie Macie-juz tam byla zobaczyc i poznala wlascicielke hoteliku . Poza tym ma 10 min drogi w to miejsce i jest gotowa spr. warunki oraz jak sie pieski w hoteliku maja;) takze kontrola pelna bedzie i wiesci z pierwszej reki :smile:

poczytaj wpisy Maci ..

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce[/URL]

no i Fundacje jak najbardziej trzeba znalesc ...zeby wziela psiaka pod opieke

Link to comment
Share on other sites

Kliknęłam ten link z komentarzami o hoteliku. Póki co to są tam wpisy, że ktoś ma sprawdzić koło kogo to jest blisko. Opis hoteliku i zdjęcia rzeczywiście wyglądają przyjaźnie. I tanio.
Czyli zważając, ze psiak miałby na hotelik, to co teraz?
Acha aby go umieścić w hoteliku ktoś musiałby go adoptować? Kto?

Tylko co z kumplami z bunkra? Liskami? Myślałyście o nich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ekiana']Zrobiłam mu wydarzenie na FB. Tak jak wcześniej wspomniałam, bez ludzi, bez udostępniania, bez "lubię to", bez komentowania, bez wstawiania na bieżąco info o psiaku, bez nowych zdjęć - NIE POMOŻEMY MU
Tak więc gorąco zapraszam na wydarzenie, opiekujcie się nim, a ja będę Was wspierać jak tylko będę mogła.

[URL]http://www.facebook.com/events/274621195982470/[/URL][/QUOTE]

udostepniam dalej..

w koncu nie wiem -piesek to czy suczka

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

W mojej okolicy nie ma żadnego hoteliku domowego.

Moje możliwości się skończyły, mam 8 psów w dwóch pokojach. Dziewiątego umieściłam u kuzyna, który czasem strzela mi fochy.


To jest na pewno wykastrowany piesek. Jak go zobaczyłam pierwszy raz, to skojarzył mi się z suczką przez to, że jest taki delikatny i nieśmiały, a nie spojrzałam na opisy. Był wystraszony i siedział w budzie, więc nie było widać.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - napiszcie na czym sprawa stoi. Ludzie na FB chcieliby zbierać pieniądze na hotelik, ale nie wiem jakie konto podać. Jeśli chcecie możemy Wam udostępnić nasze subkonto 4DogS Fundacja VIVA aby zbierać na piesk, czy liski hotelik, weta itp. Wtedy osoby chętne pomóc niewidomemu pieskowi bądź liskom mogłyby wpłacać pieniądze z dopiskiem na co kierują datek.
Wiem, byłam na wątku lisków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']mamy z dogo w Lesznie Macie-juz tam byla zobaczyc i poznala wlascicielke hoteliku . Poza tym ma 10 min drogi w to miejsce i jest gotowa spr. warunki oraz jak sie pieski w hoteliku maja;) takze kontrola pelna bedzie i wiesci z pierwszej reki :smile:

poczytaj wpisy Maci ..





[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce[/URL]

no i Fundacje jak najbardziej trzeba znalesc ...zeby wziela psiaka pod opieke[/QUOTE]


Macia byla juz w tym hoteliku i opinia jest b. dobra o tym miejscu-przeczytajcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...