Jump to content
Dogomania

Czaki,tydzień czasu chodził z ropiejącymi ranami po potrąceniu. POTRZEBNE WSPARCIE $.


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdrowiej Czaki, zdrowiej:)

Fotka sprzed wyjazdu:

[IMG]http://imageshack.us/a/img546/7866/dsc0341p.jpg[/IMG]

P.S. Ze względów praktycznych, na stronę wklejam tylko 1 - 2 fotki. Zwykle po każdej sesji mam ich więcej więc jeśli ktoś chciałby je otrzymać (np do ogłoszeń) to proszę o PW i podanie swojego adresu mailowego:)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, Beatko - ogromnie dziękujemy :)

Tyle stresu przez Czakiego przeżyłyśmy od czwartku z Pyrdką najpierw zabieg, potem te wariacje Czakiego, szukanie szpitaliku, ktory go przyjmie na kilka dni by odpowiednio zakraplać, gdy już się szpitalik telefonicznie zgodził - na miejscu odmówili jednak przyjęcia.
Gdyby nie Kasia i Beata - nie wiem co byśmy zrobiły.

Czaki, a Ty się chłopaku teraz dobrze zachowuj, nie ekscytuj, żeby ciśnienie w oczkach nie wzrastało.

Mam nadzieję, że Pan doktor w poniedziałek na kontrolnej wizycie powie że jest wszystko ok i że Czaki odzyskuje wzrok.

Link to comment
Share on other sites

Czaki ma się dobrze:lol:.Robi postępy w zakraplaniu oczek, już prawie przyzwyczaił się do kagańca.
Zaczaił ,że jak zakładam kaganiec to będzie zakraplanie ocząt , a później będzie jakiś smakołyk w nagrodę:lol:.
Jak zapomnę o smakołyku to łobuz upomina się szczekając i piszcząc - nie można zapomnieć bo robi awanturę:evil_lol: ( zakraplane ma 6 razy dziennie)

Na wizycie w poniedziałek u weta zachował się bardzo ładnie.Wet wiedząc co to za gagatek miał asystę jeszcze dwóch pan pielęgniarek i bardzo się zdziwił bo łobuz spokojnie dał sobie zmierzyć ciśnienie w oczkach i zbadać dno oka.
Ciśnienie w lewym oczku było 14 , a w prawym 22 i w tym oczku jest zapalenie naczyń oka, ale podając antybiotyk powinno się wyleczyć.Widzi na lewe oko, a na prawe na razie częściowo. W następny poniedziałek kontrola i mierzenie ciśnienia.

Po schodach schodzi już pewniej ( przez dwa dni go znosiłyśmy ). Zjada kubek karmy ( taki miarkowy od RC ) i apetyt mu dopisuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Faje wieści. Jak Czakulcowi apetyt dopisuje to dostarczymy karmę.[/QUOTE]

Dostałam burę od BB ,że ze wszystkich psów robię grubasów:evil_lol: ( Solinka, Gufcio i Dyziolina maja nadwagę i to sporą , teraz są odchudzani ale kiepsko mi idzie z tym odchudzaniem ) i mam teraz wyliczone 3/4 kubka karmy dla Czakulca.
Ale karma by się przydała bo te 2 kg co z Czakim przyjechało to jeszcze mi starczy może na 3-4 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Dostałam burę od BB ,że ze wszystkich psów robię grubasów:evil_lol: ( Solinka, Gufcio i Dyziolina maja nadwagę i to sporą , teraz są odchudzani ale kiepsko mi idzie z tym odchudzaniem ) i mam teraz wyliczone 3/4 kubka karmy dla Czakulca.
Ale karma by się przydała bo te 2 kg co z Czakim przyjechało to jeszcze mi starczy może na 3-4 dni.[/QUOTE]

Czakuś to chudzina, przyda mu się trochę ciałka, tak więc masz przyzwolenie, możesz go trochę utuczyć :)
Gdybyśmy wiedziały, że Czakulec będzie dłużej niż tydzień w Poznaniu pomieszkiwał, to od razu by z dużą karmą przyjechał.
Popytam, czy ktoś od nas nie jedzie do Poznania w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...