Jump to content
Dogomania

Czaki,tydzień czasu chodził z ropiejącymi ranami po potrąceniu. POTRZEBNE WSPARCIE $.


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyrdka']Krwiak nie do końca sie jezszcze wchłonął. Dalej ma mieć zakraplane oczka. Radzi sobie na spacerach coraz lepiej. Nie jest przesadzone,że nie bedzie widział. Podsikuje krzaczory wpada jeszcze tylko na płot z siatki. To może być dobry znak.[/QUOTE]
Faktycznie albo coś widzi albo ostatnio ma same fuksy:) Zobaczymy jeszcze przez najbliższe dni...

Wczorajszy spacer...
[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img577/2158/dsc0855g.jpg[/IMG] [/IMG]

I spotkaliśmy tam takie towarzystwo zapatrzone w Czakiego:)
[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img687/9378/dsc0847pc.jpg[/IMG] [/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Jestem załamana i wkurzona - pop..........ny wet powiedział ,że Czakulec widzi na lewe oko , a na prawe częściowo , że operacja się udała i ja mu uwierzyłam.
Mnie też wydawało się a nawet byłam pewna ,że widzi a Czakulec pewnie zaznajomił się z terenem i chodził na "wyczucie" ( przestał włazić na wszelkie przeszkody i omijał je, schodził ładnie ze schodów )

Jest mi teraz głupio, ze wprowadziłam wszystkich w błąd - przepraszam was.
[/QUOTE]

[INDENT] Rozmawiałam z Mackiem z hoteliku. Wszystko wskazuje na to,że Czakuś widzi:multi:Są problemy z małymi przedmiotami i z wyczuciem odległości, ale to już COŚ.

.....................
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']A nie mówiłam, że to wina krwistka- proponuję skonsultować się z lekarzem co do kastrcji narwańca- coby mu ograniczyć powody do ekscytacji :oops:[/QUOTE]
:diabloti:

Co do tego, że widzi to przynajmniej tak to teraz wygląda. Ręki sobie za to uciąć nie dam. Na pewno jest lepiej, ale będziemy jeszcze obserwować:) Chyba, że nauczył się echolokacji;)

Link to comment
Share on other sites

Triochę mnie dziwi i martwi to co czytam. Z tego co wiem pies był operowany przez bardzo dobrego weta, ktory na pewno nie podaje kłamliwych informacji i nie spieprza operacji. Jednak nikt nie jest cudotwórcą.
Mysle, że warto czasami najpierw poczekać a poźniej dopiero rzucać kalumnie.
Zmartwiły mnie te wpisy bo znam weta osobiście. I jako weta i jako człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Co u Czakiego słychać??

Maćku, dałoby radę zrobić Czakiemu kilka zdjęć przy cżłowieku??[/QUOTE]
Wszystko idzie w dobrym kierunku jeśli chodzi o jego wzrok. Im lepsze światło tym lepiej unika przeszkód. Bynajmniej tak zauważyłem.

Zdjęcia mogę zrobić, nie ma problemu:)

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img24/4230/dsc0094ww.jpg[/IMG] [/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Ale przystojniak:loveu: kurde, podobny się trochę zrobił do Zuzy naszej...[/QUOTE]
To ona jeszcze domu nie znalazła?:shake: Chyba, że już na stałe u Was zostaje:)

Co do Czakiego to muszę przyznać, że kiedy chce to na prawde potrafi być spokojny, położyć się przy człowieku itd:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...