Jump to content
Dogomania

MAJĄ DOM! :) 5 mini suczek na łańcuchu - woj. opolskie


zmierzchnica

Recommended Posts

Po kąpieli

uszki w górę
[IMG]https://dl.dropbox.com/u/9186601/PwP/PhotoS-0071.jpg[/IMG]


uszki w dół
[IMG]https://dl.dropbox.com/u/9186601/PwP/PhotoS-0072.jpg[/IMG]

:) Mała ma jakieś widoki na DS, ale na razie nie zapeszam... Pewnie intensywne poszukiwania domu się zaczną, gdy trafi do docelowego DT. Na razie jestem w niej zakochana :)

Beżowa sunia do DT trafi dopiero 13 sierpnia... Na razie jest w kojcu z czarną. I kaplica z tą drugą, bo nie ma widoków ani na DT ani na DS, a inaczej jej nie odbiorę, bo nie ma gdzie :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudna:loveu:

[IMG]https://dl.dropbox.com/u/9186601/PwP/PhotoS-0057.jpg[/IMG]

One Wszystkie tak bardzo prosza o milosc,o troche uwagi..
Przyszle domy zyskaja wspaniale ,wierne przyjaciolki..Tylko psy potrafia tak kochac..
Jesli bedzie potrzebny pieniazek,zeby dojechaly do lepszego swiata,lub na cos innego,to pisz Zmierzchnica,chetnie pomoge:lol:
Trzymam:kciuki:za domek!
Dziekuje Ci za to ze je uratowalas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam bardzo za miłe słowa :) Rozmawiałam z domem tymczasowym Fabii i Okti - starsza sunia zaczyna już rządzić w domu, nie oddala się od opiekunki, jest totalnie wyluzowana :) Mała musi iść raczej do domu sama, bo chowa się ciągle za matką i nie uczy samodzielności zupełnie. Gdyby poszła do obcych ludzi, bez psa, musiałaby te uczucia przelać na człowieka i stałaby się świetną towarzyszką. Zrobiłam obu ogłoszenia na tablicy.

"Moja" mała też się otwarła, jak wróciłam o północy do domu to mało się nie skręciła z radości, chyba 15 minut mnie witała, lizała po twarzy itd :p Także pies ma ogromny potencjał, a że jest piękna, to naprawdę powinna dom znaleźć prędko.

Dopóki Lusia nie jest w DT, a na czarną nie znajdę pomysłu to nie uznaję sprawy za zakończoną... Może jakby jedna z suniek od NatiiMar poszła to coś by się udało? No nic, kombinuję. Fajnie by było obie suczki wyciągnąć stamtąd, szczególnie, że właścicielka "zapomina" im lać wodę...

Link to comment
Share on other sites

Oddzielnie, myślę, że każda powinna szukać domku osobno... Choć ludzie lubią wybierać, może jakby mieli wykaz suczek, to by czuli, że sami wybierają psa? Jaki mieliśmy szczyle do adopcji, to mimo że były w okropnych warunkach, wszyscy chcieli jechać po nie z nami, żeby "sobie wybrać" (najpierw szły te z białymi łatkami oczywiście :roll: Urodzić się brzydkim czarnym lub burym psem to największy pech na świecie). Nie wiem, ale jako że są w innym miejscu to raczej osobno ogłaszam :)

Link to comment
Share on other sites

To dobrze. Jak kiedyś ogłaszałam dwie dorosłe siostrzyczki razem to nie było odzewu. A jak zrobiłam im oddzielne ogłoszenie, to jedna z nich poszła niemal natychmiast. Więc oby i te suczydła szybko poleciały do swoich domków.

Link to comment
Share on other sites

Witam, jedną suczkę wzięłaby moja mama. Mama jest juz co prawda po siedemdziesiątce, ale wciąż pełna energii. Mieszka w domu z ogródkiem w Zdzieszowicach, niedaleko Krapkowic, ma kury, dlatego obawiała się dotąd wziąć psa, który mógłby je gryźć, ale przygarnie takiego, który chował się wśród drobiu. Ja juz mam psa, ale chętnie pomogę w transporcie i trudnych adaptacyjnych początkach, jeśli będzie trzeba... Proszę o kontakt. HELENA5

Link to comment
Share on other sites

HELENA5, proszę odezwij się do mnie: 883010392. Jeśli nie odbieram to akurat jestem na kursie prawa jazdy, trzeba dzwonić nieco później.

[quote name='dziewkowice']masakra i to w dziewkowicach ale w tej rodzine sie tego mozna spodziewac![/QUOTE]
Proszę tylko o niepodawanie żadnych danych na forum publicznym. Pomagamy psom, ludzie nas nie interesują.


PS. Krówka jest już w DT we Wrocławiu, skacze po parapetach i powoli się oswaja :) U mnie była już bardzo żywa, podobało jej się moje stado psów. Mam nadzieję, że szybko znajdzie DS. Dla obu suniek jest DT we Wrocławiu - i Lusi i czarnej (roboczo nazwałam ją Inka). Może coś się uda...

Link to comment
Share on other sites

Elza22 - no niestety, na transport do Głogowa nie ma szans, a ja nie mam kasy, żeby za płatny zapłacić :(

Ten DT dla czarnej jest niepewny, bo pan kontaktował się z fundacjami i jeśli oni wcześniej mu dadzą psa na tymczas, to będzie kiepska sprawa. Ogólnie zainteresowania domów stałych nie ma i sprawa wygląda kiepsko z Fabią i Octavią :(

Link to comment
Share on other sites

Matka suczek (Fabia), czyli suczka z pola oraz ruda malutka (Octavia, Okti) są u NatiiMar w Krapkowicach.
Czarno biała suczka, której uśpiliśmy szczeniaki (Krówka) jest we Wrocławiu na świetnym DT. Łobuzuje, kradnie buty i włazi na parapet :) Boi się mężczyzn, bardzo lubi dzieci.
Beżowa (Lusia) jest u właścicielki i 13 sierpnia zawożę ją do Wrocławia pociągiem na DT.
Czarna (Inka) jest u właścicielki i jeśli się uda ją odebrać i będzie DT (nie jest to pewne :() to też pojedzie do Wrocławia. Jeśli nie, zostanie wysterylizowana i zostanie tam, gdzie jest, ale tego bym nie chciała...

To tak w skrócie :) Najbardziej są potrzebne w sumie ogłoszenia, bo mi brakuje już na to czasu zupełnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Matka suczek (Fabia), czyli suczka z pola oraz ruda malutka (Octavia, Okti) są u NatiiMar w Krapkowicach.
Czarno biała suczka, której uśpiliśmy szczeniaki (Krówka) jest we Wrocławiu na świetnym DT. Łobuzuje, kradnie buty i włazi na parapet :) Boi się mężczyzn, bardzo lubi dzieci.
Beżowa (Lusia) jest u właścicielki i 13 sierpnia zawożę ją do Wrocławia pociągiem na DT.
Czarna (Inka) jest u właścicielki i jeśli się uda ją odebrać i będzie DT (nie jest to pewne :() to też pojedzie do Wrocławia. Jeśli nie, zostanie wysterylizowana i zostanie tam, gdzie jest, ale tego bym nie chciała...

To tak w skrócie :) Najbardziej są potrzebne w sumie ogłoszenia, bo mi brakuje już na to czasu zupełnie :([/QUOTE]

A czy mozna prosić zdjęcie tej czarnej suni? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...