Jump to content
Dogomania

Pieski i kotki z żywieckiego schroniska - każda pomoc mile widziana!!!


Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pewnie, ze ok :evil_lol: jak dla mnie moze byc Quak albo i Quaczek chyba, ze w schronisku juz go ochrzcili ;)

A dla informacji ogolnej. Dakotka bedzie zajmowac sie szukaniem domku dla malamutka z ramienia serwisu AdopcjeMalamutow . Oglaszenia robimy zawsze z pierwszym kontaktem do naszych ludzi, ktorzy zajmuja sie wstepnym odsiewem ;) Jak ktos brzmi w porzadku to sprawdzamy i dopiero podajemy bezposrednie namiary na schronisko

Link to comment
Share on other sites

Heh kochana Sarcia, która mi wpadła w oko na pierwszym spacerze :) Modelka z niej była fajna i pewnie będzie nadal w nowym domku :) Superowo że go znalazła mam nadzieję że reszta będzie mieć też takie szczęście, a na Sambę też przyjdzie pora :)

A właśnie jakie psiaki jada na festyn?

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka nie jedzie - jedno wolne miejsce. Niestety. Paweł z tego co wiem sam dojedzie ok 13, bo wczesniej nie może. Mam nadzieję, że Paula nie nawali :mad: No, to jest trochę miejsc, można jeszcze kogoś zaciągnąć ;)

Co do psiaków, to pamiętasz bubu o mojej Whisky? Tak sobie tymczasowo nazwałam tą sunie, co była w pierwszym kojcu po lewej stronie, tam gdzie kiedyś była Carmen. Jest kochana, cudowna, spokojna, idealna na festyn :loveu: A skoro tyle szczęśliwych psiaczków poszło do domu, to proponuję zabrac pieska, który ponoć wrócił z adopcji (:angryy:), tego, który na festynie w Rychwałdzie (?) zdobywał chleb ze smalcem pokazując komendy :loveu: Z tego co pamietam dobrze się spisał i to chyba własnie jest Dżeki o którym wspomina BUDRYSEK. ;)

Jutro, albo w piatek będę mogła pojechac do Makro, musze tylko wiedzieć co kupic i ile pieniędzy wziąść od Justyny (schroniskowych). Przypominam, ze zdeklarowalam sie, że bede mogła pojechac do Marko po naczynia, sztućce jednorazowe, chyba, że już ktos to załatwia. Jak nie, to napiszcie tylko ile i co.

Oprócz ciast, sałatek, będa tez bakalie. Napiszcie tylko ile i jakich mam wziąść, jesli macie jakies koncepcje łaczenia ich ze sobą w paczki, albo jakiegoś ciekawego sprzedawania... Musze wiedzieć najpóźniej w czwartek ile i jakich bakalii Nam potrzeba. No i jeżeli będziemy parzyc herbatę, to również mogę załatwić 2-3 paczki.

Czekam na odpowiedzi! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Co do oświetlenia to nie mam pojęcia. Jeśli chodzi o zadaszenie to _bubu_ mówiła, że ta stadnina obok ma spore zadaszenie i w razie deszczu gotowi są nam trochę odstąpić. Choć pewnie nasze ratownicze namioty przydałyby się, na wszelki wypadek...

Ktoś oglądał prognozy?[/quote]
No ,ale w trakcie imprezy trudno będzie ten cały kram przenosic na inne miejsce...
Musimy sie rozbić docelowo!
Wezmę oświetlenie na wszelki wypadek,bo po 18-stej już ciemno,zdaje sie...
Dziewczyny...a co Wy z tymi kanapkami ? Żeby nam sanepid nie zatruł życia?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ponoć stadnina odstąpi nam też kuchnię, gdzie będzie można robić jedzenie i jakąś herbatę. Wpadłyśmy na pomysł, żeby zamiast kanapek robić tosty...?[/quote]

dobry pomysł, ludzie pewnie chętnie zjedzą coś ciepłego :eating:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...