Jump to content
Dogomania

Pieski i kotki z żywieckiego schroniska - każda pomoc mile widziana!!!


Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dakotka']będę namolna ale czy wiadomo już coś w sprawie Malamuta - oprócz tego, że jest na kwarantannie...
pytam bo być może jakiś domek na horyzoncie się pojawia - sprawa ma się rostrzygnąc do końca tygodnia ...
dajcie znać jak coś wiecie[/quote]

Dakotka, jesteśmy w schronisku przeważnie tylko w niedziele. W tą niedzielę pojawimy się tylko na chwilę bo jest festyn schroniska w Żywcu, więc obawiam się, że nie uda się sprawdzić malamuta na koty, zwłaszcza, że schroniskowe biedaki chorują.


Basiu, weź na wszelki wypadek ;) Mail z quizem wysłany!
Wyszło 30 pytań... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dakotka, jesteśmy w schronisku przeważnie tylko w niedziele. W tą niedzielę pojawimy się tylko na chwilę bo jest festyn schroniska w Żywcu, więc obawiam się, że nie uda się sprawdzić malamuta na koty, zwłaszcza, że schroniskowe biedaki chorują.
[/quote]
sprawdzcie chociaż czy i kiedy można by go było ewentualnie zabrać - prosze :lol::oops:

Link to comment
Share on other sites

A jednorazowe woreczki albo papierowe torebki też są na liście rzeczy fundowanych? Bo przydadzą się na bułeczki:cool3:

Wystarczy jeden toster? Mogę zabrac drugi w razie czego. A do tostów widziałam kiedyś w makro takie gotowe, już zrobione pieczarki, no i ser by się przydał. Gdyby jednak było zimno ciepłe posiłki pewno będą najbardziej pożądane.

Link to comment
Share on other sites

woreczki mówisz... myślałam, żeby pokazać, że stawiamy na ekologię. Popcorn, bakalie będą w papierowych, więc dokupie poprostu więcej i na bułeczki tez starczy ;)

Ser już w planach (duzo wyjdzie...), a o pieczarkach nie pomyślałam. Jeżeli wystarczy Nam funduszy, to kupimy, bo to dobry pomysł ;) Choć jakby sie uprzeć, to i sam ser tam wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

małe podsumowanie..

Przykładowy podział ról - oczywiśie mozna sie wymieniać, zmieniąc itd ;)

[COLOR=Red][B]Mateusz i Szarik - sprzedają w bufecie

toga i Asia - sprzedają na bazarku

[/B][/COLOR][COLOR=Red][B]Sabina -malowanie dzieci

Basia i koleżanka Basi 1 - loteria pluszakowa. prawdopodobnie dostaniecie jeszcze pod opieke inną loterie ;) ale to juz na miejscu sie ustali.

Ania - śpiewa

Jola K - koci kącik

hund - okupuje mikrofon (czyli prowadzi konkursy)

bubu - pomaga wszedzie i zajmuje się pieskiem Ani kiedy będzie śpiewac

[/B][B]Pinczerka [/B][/COLOR] - Samba
[COLOR=Red][B]koleżanka basi 2 [/B][/COLOR]- kacperek
[B][COLOR=Red]Sara[/COLOR][/B] - Rudzik
[B][COLOR=Red]Dobcia[/COLOR][/B] - Ferdek
[COLOR=Red][B]Ania - [/B][COLOR=Black]Łezka[/COLOR][B]
Basia i koleżanka Basi1 - [/B][COLOR=Black] Dropsik mówił ze chce z wami obsługiwać loterie
[/COLOR][/COLOR]

pozniej dojedzie:
[COLOR=Red][B]Pani Marysia - od 13 ( ma pomagac w bufecie :diabloti: )[/B][/COLOR]
[B][COLOR=Red]mama basi - od 14
kasiaprzystał - od 13
paweł - od 14


kto co przynosi do bufetu:

[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]tostery - pinczerka, bubu , BUDRYSEK , DObcia ( konkurs na najlepszy toster )
czajnik - BUDRYSEK
zakupy - szarik, pinczerka
ciasta - pinczerka x2, budrysekx1, Paula x1
sałatka - pinczerka & szarik
krokiety- bubu
bułeczki - DObcia
ciastka- BUDRYSEK
popcorn, bakalie - pinczerka & szarik
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red]
[COLOR=Black]wszyscy bierzcie ze sobą:

[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] - kredki do konkursu rysunkowego
- jak zwykle rzeczy do sprzedaży na bazarek[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red][COLOR=Black]

BUDRYSEK -[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] szarfy, pachołki do konkursów

potrzebna długa lina do konkursu przeciągania - ma ktoś?
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red][COLOR=Black]
wiem że jeszcze ktoś obiecał ciasto ale już nie pamiętam kto.. jak coś jeszcze pominęłam to przypominajcie.

[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mała sarenka, Asta, wraz ze swoim panem!!! ;)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3641/forumay4.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/1513/dsc00078ew4.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/3114/dsc00073hr2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']małe podsumowanie..

Przykładowy podział ról - oczywiśie mozna sie wymieniać, zmieniąc itd ;)

[COLOR=red][B]Mateusz i Szarik - sprzedają w bufecie [/B][/COLOR]

[B][COLOR=red]toga i Asia - sprzedają na bazarku[/COLOR][/B]

[COLOR=red][B]Sabina -malowanie dzieci[/B][/COLOR]

[B][COLOR=red]Basia i koleżanka Basi 1 - loteria pluszakowa. prawdopodobnie dostaniecie jeszcze pod opieke inną loterie ;) ale to juz na miejscu sie ustali.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Ania - śpiewa[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Jola K - koci kącik[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]hund - okupuje mikrofon (czyli prowadzi konkursy)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]bubu - pomaga wszedzie i zajmuje się pieskiem Ani kiedy będzie śpiewac [/COLOR][/B]

[COLOR=red][B]Pinczerka [/B][/COLOR]- Samba
[COLOR=red][B]koleżanka basi 2 [/B][/COLOR]- kacperek
[B][COLOR=red]Sara[/COLOR][/B] - Rudzik
[B][COLOR=red]Dobcia[/COLOR][/B] - Ferdek
[COLOR=red][B]Ania - [/B][COLOR=black]Łezka[/COLOR]
[B]Basia i koleżanka Basi1 - [/B][COLOR=black]Dropsik mówił ze chce z wami obsługiwać loterie[/COLOR]
[/COLOR]

pozniej dojedzie:
[COLOR=red][B]Pani Marysia - od 13 ( ma pomagac w bufecie :diabloti: )[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]mama basi - od 14 [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]kasiaprzystał - od 13[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]paweł - od 14[/COLOR][/B]


[B][COLOR=red]kto co przynosi do bufetu:[/COLOR][/B]

[COLOR=red][COLOR=black]tostery - pinczerka, bubu , BUDRYSEK , DObcia ( konkurs na najlepszy toster )[/COLOR]
[COLOR=red]czajnik - BUDRYSEK [/COLOR]
[COLOR=red]zakupy - szarik, pinczerka[/COLOR]
[COLOR=red]ciasta - pinczerka x2, budrysekx1, Paula x1[/COLOR]
[COLOR=red]sałatka - pinczerka & szarik[/COLOR]
[COLOR=red]krokiety- bubu[/COLOR]
[COLOR=red]bułeczki - DObcia[/COLOR]
[COLOR=red]ciastka- BUDRYSEK[/COLOR]
[COLOR=red]popcorn, bakalie - pinczerka & szarik[/COLOR]
[/COLOR]
[B][COLOR=red][COLOR=black]wszyscy bierzcie ze sobą:[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red]

[/COLOR][COLOR=red][COLOR=black]- kredki do konkursu rysunkowego[/COLOR]
[COLOR=red]- jak zwykle rzeczy do sprzedaży na bazarek[/COLOR][/COLOR][COLOR=red]

[B][COLOR=red]BUDRYSEK -[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black] szarfy, pachołki do konkursów[/COLOR]

[COLOR=red]potrzebna długa lina do konkursu przeciągania - ma ktoś?[/COLOR]
[/COLOR][COLOR=red]
[B][COLOR=red]wiem że jeszcze ktoś obiecał ciasto ale już nie pamiętam kto.. jak coś jeszcze pominęłam to przypominajcie.[/COLOR][/B]

[/COLOR][/quote]

ja wezmę jeszcze czajnik.
Zakupy zrobione, wszystko jest, będzie super :multi: Tylko nie było kubków na gorące napoje, jedynie filiżanki i je wzięłyśmy.
Zapomniałam o pieczarkach! :placz: Ale ketchup jest ;)
Ode mnie będzie jeszcze jedno ciasto i jeszcze jedna sałatka (oprócz wspólnej) i od Pauli powinno być jeszcze ciasto!
Dobrze, więc ostatecznie przygotowana jestem na to, że nie dostaje pod opiekę psa, za to biore aparat i babram się w żarciu :sabber:

Link to comment
Share on other sites

Agnisia, ponoć ma być jakiś szkoleniowiec z Żywca.


_bubu_ Mateusz wpadł na taki pomysł, żeby rano przywieźć dla niego jakiegoś psa(może Mamba?) i do przyjazdu Pawła będzie chodził z psem, a potem przekaże Pawłowi czworonoga i pomoże Monice z jedzeniem.

Co do tostera to z miejsca jestem przegrana - niewiele brakuje mu do złomu... ewentualnie możemy zrobić konkurs na najgorszy toster :evil_lol:


Zakupy na jutro zajęły mi dosłownie pół pokoju :crazyeye:

Jeśli nic nie zapomniałam to kupiłyśmy dziś z Szarik:
-papierowe talerzyki
-plastikowe kubki i filiżanki
-plastikowe widelczyki i łyżeczki
-masę prażynek, chrupków kukurydzianych itp.
-ciastka
-lizaki(3 rodzaje)
-draże
-parę rodzajów batonów(elitesse)
-gumy rozpuszczalne
-takie kolorowe okrągłe gumy do żucia, które dzieci uwielbiają, a przynajmniej ja uwielbiałam, gdy byłam brzdącem :)
-torby termoizolacyjne
-wodę niegazowaną 5l
-2 wody gazowane po 1l
-5 soków różnych smaków
-barszcz instant
-3 chleby tostowe
-3 kostki sera żółtego po 300g
-ketchup
-paczkę biszkoptów
-serwetki
-cukier
-z 20 woreczków foliowych(nie było rękawic)
-kawa rozpuszczalna i parzona
-sezamki
-herbatniki
-ok.30 małych soczków w kartonikach

Jeśli o czymś zapomniałyśmy to proszę o przypomnienie lub uzupełnienie zapasów! Mam faktury i rachunki, dam Ci to _bubu_ wszystko jutro. Kasy zostało parę złotych.

Mamy też od Moniki zapas herbaty i bakalii. Zaraz biorę się za popcorn, będzie na zimno, ok. 10-15 paczek. Mam 2 ciasta i jedną sałatkę(wegańską :razz:). Monika ma u siebie jeszcze jedno ciasto i sałatkę. Do transportu chyba przyda się ciężarówka :evil_lol:

Przywożę aparat, spinacz(żeby zszyć quizy, których niestety w najgorszym wypadku będzie tylko 5 sztuk!), koszulki, torby, kubki. Z kredek mam same resztki, ale poszukam. Mój brat miał pełno lin holowniczych w piwnicy, zobaczę czy są tam jakieś, ale raczej obawiam się, że nie znajdę. Mateusz weźmie też mp3 z 2gb muzyki, żeby puszczać coś gdy Ania będzie łapać oddech ;)

No to teraz trzymamy wszyscy kciuki za pogodę!

Link to comment
Share on other sites

Czy mam kogoś zabrać albo coś????
Proszę mnie zagospodarować,co do samochodu!
Mam jeszcze wielki kosz orzechów włoskich,sredniej jakości.Ale pod hasłem"dla wiewiórek" można by je sprzedawać.
Tylko do ich pakowania torebek papierowych nie mam,tylko foliowe woreczki:oops::oops:,a ma być eko.
No i przyznaje ,że kupiłam produkty do sałatki klasycznej- bo z ciastem to u mnie marnie....Zaraz nastawiam ziemniaki....
Kupić jutro w Kauflandzie chleb do tych sałatek?
I czy jest jakieś miejsce i godzina zbiórki w b-b?
Zajrzę tutaj za 2 godzinki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...