Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Ja nie ogarniam tego fejsa i mi się tam nie podoba :eviltong:

Ale dodałam część KWA, żeby nie było :lol:[/QUOTE]

My Ci pomożemy, abyś mogła śledzić afery fejsbukowe :cool3:

Tej KWA, TWA i GURU - Kto się ogarnia na zlocik u Kasiuni lub i nie u Kasiuni? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Spoko jak się sunie dogadają to nawet z dwoma Ci zrobię i będziesz bardziej profi :cool3:[/QUOTE]

i bede specjalistą od TTB wtedy :loveu:

tu se możecie obczaić ośrodek [url]http://www.jankowodolne.com.pl/[/url]
i serio nie ma problemów z psami u nich, jest gdzie się wyspacerować, wykąpać, połazić grila zrobić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Do Kasiuni to ja wpadnę na pewno... Pewnie TŻta będę musiała zmusić, ale powinno mi się udać ;)

A na taki zlot zlot, to niestety nie widzę Jariego nocującego w domku 10 osobowym... TŻta jeszcze mniej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Do Kasiuni to ja wpadnę na pewno... Pewnie TŻta będę musiała zmusić, ale powinno mi się udać ;)

A na taki zlot zlot, to niestety nie widzę Jariego nocującego w domku 10 osobowym... TŻta jeszcze mniej :evil_lol:[/QUOTE]

No możecie se sami wynająć domek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Oluś to by się ucieszył :evil_lol:

To jak będziesz się wybierać do Asiuni to daj znać - załatwię autko i wlecę. Chyba, że mnie poznać nie chcesz :eviltong:[/QUOTE]

Nie masz remontu i idealnych suk wiec myślisz, że ktokolwiek w ogole Cię chce poznać? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No możecie se sami wynająć domek :diabloti: [/QUOTE]
Jak obrabuje bank to na pewno :lol:

[QUOTE]To jak będziesz się wybierać do Asiuni to daj znać - załatwię autko i wlecę. Chyba, że mnie poznać nie chcesz :eviltong:[/QUOTE]
Mam cię w znajomych na FB. To musi znaczyć teraz coś więcej niż tylko przelotna znajomość... :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Mam cię w znajomych na FB. To musi znaczyć teraz coś więcej niż tylko przelotna znajomość... :roll: :evil_lol:[/QUOTE]

O jej... Jak to poważnie zabrzmiało :evil_lol: Jak byś co najmniej mnie do rodziny przyjęła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Jak nie mam IDEALNYCH suk? :mad: A remont miałam - w styczniu :eviltong:[/QUOTE]

nie liczy się. Styczeń był dawno temu :eviltong: suki idealne to może miec tylko jedna osoba na tym świecie-JA :evil_lol:

[quote name='Amber']Jak obrabuje bank to na pewno :lol:


Mam cię w znajomych na FB. To musi znaczyć teraz coś więcej niż tylko przelotna znajomość... :roll: :evil_lol:[/QUOTE]

No ja tam rzuciłam porpozycję, bo my jestesmy teraz na etapie rozbierania jednej sciany domu i NIE WIEM ile to zajmie...Obawiam się, że długo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Powinnaś ładnie z TWA się połączyć na fejsiku :mad::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Amber']Ale dodałam część KWA, żeby nie było :lol:[/QUOTE]

[quote name='Okamia']My Ci pomożemy, abyś mogła śledzić afery fejsbukowe :cool3:

Tej KWA, TWA i GURU - Kto się ogarnia na zlocik u Kasiuni lub i nie u Kasiuni? :cool3:[/QUOTE]

Co to za skróty?! Ej ogarnijcie zlot który ja miałam ogarniać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Co to za skróty?! Ej ogarnijcie zlot który ja miałam ogarniać :lol:[/QUOTE]

No nie wiem czy możemy Cię wtajemniczyć :shake::evil_lol:
Jaki zlot ogarniasz? :cool3: Ja mogę pieniążki pozbierać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Koleś na facebooku mi pisze, że chętnie mi ułoży psy :loveu: .. Swoimi metodami :loveu:[/QUOTE]

pozytywnymi? :cool3:

[quote name='Okamia']No nie wiem czy możemy Cię wtajemniczyć :shake::evil_lol:
Jaki zlot ogarniasz? :cool3: Ja mogę pieniążki pozbierać :eviltong:[/QUOTE]

No to jest ten zlot co miał byc, ale go nie będzie bo Anita jest zajęta :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...