Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

[quote name='asiak_kasia']TWA, ewentualnie KWA, tudzież dzisiaj przeczytałam jeszcze fajniejsze -GURU dogomani jesteśmy :loveu:[/QUOTE]

haha gdzie takie oto rzeczy można przeczytać? :diabloti: w końcu też jestem jednym z guru więc gdzie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś']haha gdzie takie oto rzeczy można przeczytać? :diabloti: w końcu też jestem jednym z guru więc gdzie? :diabloti:[/QUOTE]

Ty jesteś Guru niewyżycia seksualnego :evil_lol:
Jak tam ogromne jądra Brutiego? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Rosną dalej w siłę :diabloti: chcesz sprawić aby się zmniejszyły? :evil_lol:[/QUOTE]

Nie, dziękuję :evil_lol:
Właśnie dlatego mam dwie suki a nie psa - bo mnie takie widoki nie rajcują i by biegał już dawno bez dzwoneczków :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']TWA, ewentualnie KWA, tudzież dzisiaj przeczytałam jeszcze fajniejsze -GURU dogomani jesteśmy :loveu:[/QUOTE]

o qwa fajnie ...czyli jak GURU to miejsce nazywa się GUROWO :grins:

a skąd to miano , ze tak zapytam i czy jak Olka spotkam to mam bić ...pokłony :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']o qwa fajnie ...czyli jak GURU to miejsce nazywa się GUROWO :grins:

a skąd to miano , ze tak zapytam i czy jak Olka spotkam to mam bić ...pokłony :hmmmm:[/QUOTE]

A tyś co myślała?Że wyprostowana przede mną przemaszerujesz?:evil_lol:Gdzie to się chowało ,0kindersztuby :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A tyś co myślała?Że wyprostowana przede mną przemaszerujesz?:evil_lol:Gdzie to się chowało ,0kindersztuby :lol:[/QUOTE]

qrna ale jak się zegnę to się nie wyprostuję a nie mam zamiaru się bajukac po rybcu jak bajtel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kurczę, a do mnie nikt PW nie pisze :shake: Widocznie jestem przypadkiem beznadziejnym :evil_lol:[/QUOTE]

No może oni myślą, że Kasiunia z nas najodpowiedzialniejsza i nas ogarnie? :evil_lol:
Zły adres :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']No mnie zaszczyt taki kopnął. Z resztą dostałam opierd*l i nawet nie wiem od kogo. I z jakiej racji za was wszystkich :diabloti:[/QUOTE]

jak to nie wiesz od kogo? można pisać anonimowe pw? czy ktoś sobie konto specjalnie założył? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']jak to nie wiesz od kogo? można pisać anonimowe pw? czy ktoś sobie konto specjalnie założył? :cool3:[/QUOTE]

Nie, nie. Wiem od kogo, tylko zupełnie nie znam tej osóbki. W zyciu z nią posta nie zamieniłam. Nie kojarze nicku, galerii, wogole nie wiem któz to i skąd się wziął ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...