Jump to content
Dogomania

Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Może to mix wilczarza ir.? :lol:[/QUOTE]

ahahahah to by było :evil_lol: Rafik dzielnie pomaga mi malować dechy w kojcu - pomalowaliśmy już 5 :roflt: hahaha myślałam, że to szybciej idzie... ale jak to ja - tu zaciek, tam kłaczek, trzeba oczyścić bleeee będę to miesiąc robić :lol: a upał niemiłosierny...

[quote name='Margi']Super ,że udało się zdjąć szwy.:multi:
Jak rośnie to znaczy,że jest jeszcze maluchem :loveu:Ciałko nadrobi.Mamusia Malawaszka napewno dobrze karmi.[/QUOTE]

co Ty?! o suchym chlebie i wodzie trzymam bo nie chcę, żeby za duży wyrósł :evil_lol:

no i musimy zacząć wychowanie - skubaniec jest bardzo bystry, ale też uparty i cwany :D szybciorem załapał, że psy kwiczące pod drzwiami nie wychodzą i teraz pięknie siedzi i czeka (no czasem się wyrywa jeszcze, ale kwestia kilku dni i przestanie), za to dzis mi się pokazał z bardzo nieładnej strony - nie chciał oddać gryzaka i próbował mnie straszyć - szybko z główki mu wybiłam takie pomysły :mad:

no to ochłodziłam się troszkę i wracam do pracy - a może ktoś ma ochotę wpaść i pomóc przy sznupracach? :D zapraszam, zimne piwko zaraz będzie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...