Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc, pilnie DT dla średniego, wychudzonego psa. Zajrzyj - proszę!!!


puma08

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy.. maleństwa są prze kochane!
Wtulone w siebie śpią, a co najlepsze; to dwie suczki!
W razie chęci pomocy lub pytań; [SIZE=6][COLOR=#ff0000]721948340[/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][SIZE=2]
Czy mógłby ktoś przekleić zdjęcia???[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229703-Male%C5%84kie-zapchlone-sunie-z-dziury-Potrzebny-DT-na-cito-DS-nie-pogardzimy%21%21%21-Pomocy?p=19396916#post19396916"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229703-Male%C5%84kie-zapchlone-sunie-z-dziury-Potrzebny-DT-na-cito-DS-nie-pogardzimy%21%21%21-Pomocy?p=19396916#post19396916[/URL] wątek o 2 pozostałych.
Wspominając o kocie; państwo gospodarzy mają również kotkę. Ta nie schodzi ze strychu nad obórką, ponieważ boi się psów. Te gonią i gryzą bezlitośnie!

Link to comment
Share on other sites

Z dt nie pomoge ale postaram sie znalexc pieniadze na sterylke suki. Puma napisz gdzie konkretnie jestes.
Rozumiem ze suke moglabys przywiezc na sterylke do Wloclawka?

Ten drugi watek jest zbyteczny, tylko wkradnie sie balagan.
Jakie tam sa jeszcze psy?

Link to comment
Share on other sites

No i mam czas do jutra, do południa. Inaczej wylatuję z domu. Kobieta jest starsza i po dzisiejszej akcji wydaję mi się, że psychicznie chora! Nie... Co mam kur** teraz zrobić? eh.. Postaram się jechać jutro z moim jak będzie jechał do pracy, do jakiejś rodziny po drodze. Może coś da rade zrobić. Jeśli nie - będę zmuszona je odwieźć! Nie dałam rady z pchłami. Chodzą po nich żywkiem!!! Roją się na głowie, nogach, brzuszku, szyi. Masakra, aż chce się płakać:-( małe są teraz w kartonie koło łóżka, wykąpane. Trochę popiskują, a stare babsko się drze ! Jestem z Makówca, taka wieś. Teoretycznie mogłabym ją przywieźć, ale też zależy od godzin. Ja nie mam prawka, a mój pracuję do 17, a o 18 jest w domku. Niestety soboty też ma zajęte, ale do 14.00, podobno jest jeszcze 6, na oczy widziałam 2.

Link to comment
Share on other sites

Noc była nie do wytrzymania. Gorzej jak z niemowlakiem. Musiałam je wziąć do siebie z racji tej, że TŻ rano do pracy. Wstałam z nimi po 3 siku, załatwiły się ładnie. Teraz siedzą na dworku. Dostały pyszne jedzonko i zegarek tyka..

Edycja; 8.36
Baba przegięła, psów nie ma! Pojechała rowerem je odwieźć. ***** człowieku - bądź tu dobrym! Zrobiłam awanturę jej domownikom.. pewnie trzeba szukać sobie nowego domu. Miałam chętnego na 2 szczeniaki tylko jutro rano. TŻ mnie wyzwał porządnie, że przez 'głupie' psy będzie trzeba domu szukać!

Edited by puma08
Link to comment
Share on other sites

[quote name='puma08']Noc była nie do wytrzymania. Gorzej jak z niemowlakiem. Musiałam je wziąć do siebie z racji tej, że TŻ rano do pracy. Wstałam z nimi po 3 siku, załatwiły się ładnie. Teraz siedzą na dworku. Dostały pyszne jedzonko i zegarek tyka..

Edycja; 8.36
Baba przegięła, psów nie ma! Pojechała rowerem je odwieźć. ***** człowieku - bądź tu dobrym! Zrobiłam awanturę jej domownikom.. pewnie trzeba szukać sobie nowego domu. Miałam chętnego na 2 szczeniaki tylko jutro rano. TŻ mnie wyzwał porządnie, że przez 'głupie' psy będzie trzeba domu szukać![/QUOTE]

Kurde szok. Ale nie ma tego złego.... Ja wynajmując mieszkanie kiedyś jakoś też nie pomyślałam i zamieszkałam u wkur#%^{+£$j baby. Musiałam po sprowadzeniu kota sie wyprowadzić i znalazłam może gorsze mieszkanie, bo z kuchnią w przedpokoju ale za to miałam 2 pokoje i za mniej kasy i mogłam trzymać bezproblemowo stadko.(: Tak że olej i szukaj miejsca gdzie możesz realizować swoje potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

Puma, zglos suczke na tym watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap[/URL]
Juz rozmawialam z Justyna , dostaniemy pieniadze na sterylke. W przyszlym tygodniu postaram sie podjechac i zabrac sunie, tylko musisz mi w tym pomoc.
Do calkowitego wybudzenia (dobe), moze byc u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Puma, zglos suczke na tym watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap[/URL]
Juz rozmawialam z Justyna , dostaniemy pieniadze na sterylke. W przyszlym tygodniu postaram sie podjechac i zabrac sunie, tylko musisz mi w tym pomoc.
Do calkowitego wybudzenia (dobe), moze byc u mnie.[/QUOTE]
Sama już nie wiem jak mogę pomóc, trzeba szukać domu dla 2 maluchów, które zostały odwiezione przez okropne babsko!:angryy: Nie macie może jakiś znajomych, którzy chcieliby maleńkiego pieska? Ja nie mogę zapewnić suni nawet ciepłego kąta, bo nie wiem co tym razem zrobiłoby mi to babsko. Pomóc mogę w miarę możliwości.. bardzo maleńkich jak na razie. W przyszłym tygodniu możemy się umówić to ja podjadę rowerem, niestety nie mam auta, a TŻ jak mówiłam - będzie w pracy. O tej miejscowości dowiedziałam się niedawno - od przyjaciółki. Mieszkam tu od niedawna i pojechaliśmy wszyscy razem, grupą nad jeziorko, na domki letniskowe w Sikorkach, tam ona poznała takiego chłopaka właśnie od nich i byliśmy kilka razy u nich. Tak się dowiedziałam o tym co tam się dzieje. Dokładnie to i nie wiem czy to jeszcze ta miejscowość. Wątpie, aby pokazało ją na nawigacji. Jak będę miała opcję to się dowiem, a jeśli nie to możemy się jakoś już umówić. Nie wiem w jakich godzinach Pani by pasowało. Dobrze byłoby namówić ich na oddanie suni, gdybyśmy znaleźli DS lub DT, bo mała jest wychudzona i swoje już przecierpiała :-(

Dżdżowniś ; niestety czasem taki ciężki przypadek się trafi, my nawet nie możemy znajomych na podwórko wpuszczać, bo jest awantura. Od przyszłego szukam innego domku. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Puma, zglos suczke na tym watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap[/URL]
Juz rozmawialam z Justyna , dostaniemy pieniadze na sterylke. W przyszlym tygodniu postaram sie podjechac i zabrac sunie, tylko musisz mi w tym pomoc.
Do calkowitego wybudzenia (dobe), moze byc u mnie.[/QUOTE]


Ze siebie zacytuje.
Zglosilas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Witajcie :)
Możemy dofinansować zabieg suni-mamy kwotą 150zł.[/QUOTE]
Dziękujemy z całego serca ! :multi:
tylko co z resztą kwoty? Ci ludzie mają psy gdzieś, traktują je jak powietrze. W życiu nie wydadzą na nie nawet 1 zł!
Czy weźmie? Kontakt chwilowo urwany, nie wiem w jakie warunki miały by iść szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

a gdzie dokładnie sa psy, w jakiej miejscowości? moja mama nieśmiało rozgląda się za małym psem, takim który jak dorośnie tez nie będzie średni czy duży. Czy te suczki takie są malutkie? Mogłabyś jakieś lepsze fotki zrobić? a ja mamie podeśle wątek ...

Link to comment
Share on other sites

Witaj! Psy są w miejscowości Sikorki, kujawsko - pomorskie. Sunie nie będą średnie czy duże, a wręcz malutkie. Mamusia ma może z 30 cm wzrostu. Niestety nie mam możliwości zrobić zdjęć. Podsyłaj i to szybko! Z góry dziękujemy choć za chęć pomocy. Namawiaj mamę, daję gwarancję, że nie pożałuję. Trzymam mocno kciuki! i czekam jak na szpilkach. [B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Mogę nie mieć dostępu do internetu przez kilka dni, więc gdyby coś się działo w sprawie to proszę o kontakt pod nr podany w sygnaturce.[/COLOR][/SIZE][/B] Pozdrawiam serdecznie

Edited by puma08
Link to comment
Share on other sites

[quote name='puma08']Dziękujemy z całego serca ! :multi:
tylko co z resztą kwoty? Ci ludzie mają psy gdzieś, traktują je jak powietrze. W życiu nie wydadzą na nie nawet 1 zł!
Czy weźmie? Kontakt chwilowo urwany, nie wiem w jakie warunki miały by iść szczeniaki.[/QUOTE]

Jeżeli zabieg będzie robiony we Włocławku, to 150zł wystarczy. Dodatkowo w obu zaprzyjaźnionych gabinetach jest gwarancja świetnej jakości. Nic się nie martw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Jeżeli zabieg będzie robiony we Włocławku, to 150zł wystarczy. Dodatkowo w obu zaprzyjaźnionych gabinetach jest gwarancja świetnej jakości. Nic się nie martw ;)[/QUOTE]
Jest pani aniołem:loveu:

[quote name='Kajusza']mojej mamy nie ma dziś cały dzień to jutro pojade do niej i pokaże jej ten wątek :-) Może zgodzi się na tymczas ... a potem kto wie :-)[/QUOTE]
Będę nosić Cię na rękach o ile coś da radę zrobić ;) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...