Jump to content
Dogomania

Pobita do nieprzytomności przez właściciela mała Roksi zostaje na zawsze w DT:)


zadra

Recommended Posts

Dziś już nie dam rady, ale jutro zrobię jej nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami(wczoraj zmieniłam województwo w ogłoszeniach na mazowieckie.)
Jutro damy ją na dolnośląskie.
Na zdjęciach wyszła ślicznie. Może jest trochę onieśmielona robieniem zdjęć, dlatego oczka smutne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havanka']Dziś już nie dam rady, ale jutro zrobię jej nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami(wczoraj zmieniłam województwo w ogłoszeniach na mazowieckie.)
Jutro damy ją na dolnośląskie.
Na zdjęciach wyszła ślicznie. Może jest trochę onieśmielona robieniem zdjęć, dlatego oczka smutne?[/QUOTE]
W ogłoszeniach można napisać, ze Roxi w domu zachowuje się nienagannie.
Potafi dłuższy czas zostać sama, nic nie niszczy.

Teraz za towarzysza ma małego kotka znajdkę i nawet razem spią:crazyeye:
A inne koty podszcypuje, gania:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']W ogłoszeniach można napisać, ze Roxi w domu zachowuje się nienagannie.
Potafi dłuższy czas zostać sama, nic nie niszczy.

Teraz za towarzysza ma małego kotka znajdkę i nawet razem spią:crazyeye:
A inne koty podszcypuje, gania:mad:[/QUOTE]

To ostatni tekst, z którym jest ogłaszana:

Roksanka jest bystrą i rozumną suczką z cechami stróża. Jest wesoła, lubi się przytulać. W domu potrafi zachować czystość. Bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Szukamy dla niej domu bez kotów, za którymi nie przepada.
Wszelkie informacje, bezpośrednio pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']To ostatni tekst, z którym jest ogłaszana:

Roksanka jest bystrą i rozumną suczką z cechami stróża. Jest wesoła, lubi się przytulać. W domu potrafi zachować czystość. Bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Szukamy dla niej domu bez kotów, za którymi nie przepada.
Wszelkie informacje, bezpośrednio pod podanym numerem telefonu.[/QUOTE]
Ja bym chyba usunęła ten zwrot o cechach stróża, bo może zniechęcić ludzi mieszkających w bloku...

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Roxi trochę nowiutkich ogłoszeń z nowym tekstem i nowymi zdjęciami:

Mała Roksi jest bystrą, rozumną i zupełnie bezproblemową suczką. W domu zachowuje się nienagannie. Jest wesoła, lubi się przytulać. Potrafi dłuższy czas zostawać sama. Nic nie niszczy. Bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jedyną jej wadą jest to, że nie akceptuje kotów, chociaż jest wyjątek. Bardzo polubiła małego kotka - znajdę, z którym nawet śpi.
Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Szukamy dla niej domu bez kotów i kochającego opiekuna.
Wszelkie informacje, bezpośrednio pod podanym numerem telefonu.

[B]tablica,
gumtre
kokosy,
alegratka
cwirek
morusek
adin
cafeanimal
wszystkotujest
olx
sprzedasz.pl [/B]

Może tym razem się poszczęści.

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Zrobiłam Roxi trochę nowiutkich ogłoszeń z nowym tekstem i nowymi zdjęciami:

Mała Roksi jest bystrą, rozumną i zupełnie bezproblemową suczką. W domu zachowuje się nienagannie. Jest wesoła, lubi się przytulać. Potrafi dłuższy czas zostawać sama. Nic nie niszczy. Bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jedyną jej wadą jest to, że nie akceptuje kotów, chociaż jest wyjątek. Bardzo polubiła małego kotka - znajdę, z którym nawet śpi.
Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Szukamy dla niej domu bez kotów i kochającego opiekuna.
Wszelkie informacje, bezpośrednio pod podanym numerem telefonu.

[B]tablica,
gumtre
kokosy,
alegratka
cwirek
morusek
adin
cafeanimal
wszystkotujest
olx
sprzedasz.pl [/B]

Może tym razem się poszczęści.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ależ ona podobna do mojej Grosi! Jest pan z Cieszyna - Ślask, który szuka takiej własnie suni! Ile ona ma lat? I jak panu [pokażę ten wątek, to z kim ew. ma sie kontaktować? Jaki nr telefonu?[/QUOTE]

[B]Roksi ma ok 2 lat[/B],a spotkało ją już wiele złego. Nie znam dokładnie jej przeszłości. Pod opiekę fundacji trafiła po skatowaniu przez właściciela. Była pobita, miała wstrząśnienie mózgu, wymioty i mimowolne oddawanie odchodów. Była przerażliwie wystraszona. Sunia pomimo, że wiele przeszła jest wesoła i pogodna. Problem stanowi jej stosunek do mężczyzn, wobec których jest nieufna, szczekliwa i momentami agresywna. Jej trauma jest głównie nakierowana na łysych panów i blondynów(poprzedni właściciel był łysy zaś kolega z którym katował Roksi był blondynem).
Roksi bardzo lubi kobiety i uwielbia dzieci. Jest bystrą i rozumn suczką z cechami stróża.
Koty nie są jej ulubieńcami. Na ich widok szczeka, próbuje atakować. Jest dominacyjna w stosunku do innych psów.
Najlepszym DS byłby taki, w którym nie ma mężczyzn i kotów.
Roxi została zaszczepiona i zabezpieczona p/pchłom i kleszczom i wysterylizowana.


[B]Kontakt:[/B]
[B]601198030 lub 609160440[/B]

Tak było na początku. Dziś Roxi już nie czuje takiego strachu przed mężczyznami, jst bardzo wesoła, lecz wciąż nie przepada za kotami, choć jest wyjątek - mały kotek, z którym nawet razem śpi.

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Już przesłałam panu z Cieszyna zdjęcia Roxi i kontakt z pierwszego postu. Jak się sunia spodoba, niech zadzwoni i porozmawia. O jej historii nie pisałam.[/QUOTE]

Wlaśnie rozmawiałam z Jo37 i mówiła mi o tym Panu.
Roxi w tej chwili toleruje wszystkie koty w DT, a za moim TZ przepada;)
Jest radosna, przytulaśna - to nie ta sama sunia, którą zabraliśmy parę miesięcy temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tolu, czy ten Pan z Cieszyna zadzwonił?[/QUOTE]

Pan z Cieszyna nie odezwał się, zadzwoniła za to Pani z okolic Żmigrodu - z Gazety Wyborczej. Pani miała bardzo podobna suczkę, która odeszła, jest zainteresowana adopcją Roxi lub suczki podobnej do Roxi.
Pomyslałam tez o tych siostrach Cytrynki...
Na wątku Szany pytam Poker o kogos z tamtych stron...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Pan z Cieszyna nie odezwał się, zadzwoniła za to Pani z okolic Żmigrodu - z Gazety Wyborczej. Pani miała bardzo podobna suczkę, która odeszła, jest zainteresowana adopcją Roxi lub suczki podobnej do Roxi.
Pomyslałam tez o tych siostrach Cytrynki...
Na wątku Szany pytam Poker o kogos z tamtych stron...[/QUOTE]
Z lekkim opóźnieniem, ale jest odzew z gazety. Niestety nikogo nie kojarzę z tamtych stron. Może Poker kogoś zna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Pan z Cieszyna nie odezwał się, zadzwoniła za to Pani z okolic Żmigrodu - z Gazety Wyborczej. Pani miała bardzo podobna suczkę, która odeszła, jest zainteresowana adopcją Roxi lub suczki podobnej do Roxi.
Pomyslałam tez o tych siostrach Cytrynki...
Na wątku Szany pytam Poker o kogos z tamtych stron...[/QUOTE]

Żeby tylko domek się nie rozmyślił, zanim będzie wizyta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...