Jump to content
Dogomania

Pobita do nieprzytomności przez właściciela mała Roksi zostaje na zawsze w DT:)


zadra

Recommended Posts

Znam Roxankę - to sunia spragniona człowieka; jak ona patrzy w oczy, jak zaczepia i zachęca do pieszczot, jak chodzi krok w krok za opiekunami.
W domu jest cichutka, czysciutka, nic nie niszczy.
Nie wyobrażam sobie Roxi czekajacej w zimie pod garażem:roll:
Ona tak lubi swoje posłąnko, swoje miejsce.
No nic - zadra spróbuje wypytać, skąd ta obawa przed psem w domu.

[B]Jo37 - bardzo dziękujemy za wizytę![/B]

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje owczarki mieszkają na zewnątrz od zawsze ale mają do dyspozycji garaż non-stop otwarty,kojec murowany non-stop otwarty,dużą budę non-stop otwartą:lol:,całą piwnicę(latem chłodno,zimą ciepło), ogrzewaną przez cały okres grzewczy. A zimą często,gęsto miejsce przy kominku w domu:lol:.Latem pakują się nieraz do domu ale ogólnie łazikują gdzie chcą.Mają 3000m2 do wyboru czyli 30 ar.To są psy od zawsze przebywające na zewnątrz,długowłose i przyzwyczajone a mimo to lgną i przychodzą do domu.[COLOR=#ff0000]Dlatego nie wyobrażam sobie tej psiny śpiącej pod drzwiami a na to wygląda.To raczej nie miejsce dla Roxy.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z panią o Roksance.Zapewniała mnie,że stwierdzenie o pozostawaniu suni na dworze było jedynie luzną sugestią i Rkoksi bedzie w domu.Ludzie są odpowiedzialni i świadomi adopcji.Wiedzą,że jesli chcieliby psiaka na zewnątrz to takiego byśmy zaproponowali.Chca przyjechać na poczatku weześnia (teraz pojechali ponownie na wakacje) zobaczyć Roksankę i podjąć ostateczną decyzję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Tola']Był jeszcze jeden bardzo obiecujacy tel z Piotrkowa Trybunalskiego; pani odpwieedzialna, z doświadzzceneim. Ale w domu jest juz jedna suczka - dominująca i pani ma obawy...

[B]Jutro sterylizacja Roxi - trzymajcie kciuki![/B][/QUOTE]
Roxanko, trzymamy za ciebie kciuki !
Czy ten domek z Piotrkowa będzie brany pod uwagę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Nic nie piszecie a ja tu już mam czarne myśli....Tyle teraz przy zabiegach nieszczęścia,że strach:-(Dajcie proszę znac co u dziewczynki...[/QUOTE]

Było troche problemów...
Okazalo się, ze Roxi jest w ciąży; miała w sobie 9 obumarłych płodów:(
Suczka sporo wczoraj wymiotowała, ale to prawdopodobnie po narkozie.
Teraz każdy dzień powinien przynosic lepsze samopoczucie.
Kciuki wciąz potrzebne.

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Było troche problemów...
Okazalo się, ze Roxi jest w ciąży; miała w sobie 9 obumarłych, płodów:(
Suczka sporo wczoraj wymiotowała, ale to prawdopodobnie po narkozie.
Teraz każdy dzień powinien przynosic lepsze samopoczucie.
Kciuki wciąz potrzebne.[/QUOTE]

Biedna Roxi:shake: Oby szybko wróciła do zdrowia . Oczywiście trzymamy kciuki !

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem nadal sceptycznie nastawiona do tego domu; rozmawiałam z Jo37, która była na wizycie i nie widzę tam Rokxi...
Rodzina często wyjeżdża, zupełnie nie wchodzi w grę zmiana planów wakacyjnych i zimowych, gdy w domu pojawi się pies (pierwszy w tej rodzinie). Roxi czekają więc częste pobyty w hoteliku.
Pani zaznaczała, ze wszyscy jej znajomi trzymają swoje psy na zewnątrz, dlatego tak wyobrażają sobie Roxi w zcasie, kiedy beda poza domem - bieganie po ogrodzie, a w zimnie dni uchylony garaż.
Rozumiem, ze nie kazdy pies musi spać w łózku i jezdzic na wakacje, ale wg mnie w DS warunki nie mogą byc gorsze, niz w DT, a tak się w tym przypadku chyba zapowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Ja jestem nadal sceptycznie nastawiona do tego domu; rozmawiałam z Jo37, która była na wizycie i nie widzę tam Rokxi...
Rodzina często wyjeżdża, zupełnie nie wchodzi w grę zmiana planów wakacyjnych i zimowych, gdy w domu pojawi się pies (pierwszy w tej rodzinie). Roxi czekają więc częste pobyty w hoteliku.
Pani zaznaczała, ze wszyscy jej znajomi trzymają swoje psy na zewnątrz, dlatego tak wyobrażają sobie Roxi w zcasie, kiedy beda poza domem - bieganie po ogrodzie, a w zimnie dni uchylony garaż.
Rozumiem, ze nie kazdy pies musi spać w łózku i jezdzic na wakacje, ale wg mnie w DS warunki nie mogą byc gorsze, niz w DT, a tak się w tym przypadku chyba zapowiada.[/QUOTE]
Dlatego lepiej,że Pani nie dzwoni.Pewnie zrezygnowała.Miala sie odezwac na poczatku września.Z jej zachowania wynika,że jest osobą mało wiarygodną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Dlatego lepiej,że Pani nie dzwoni.Pewnie zrezygnowała.Miala sie odezwac na poczatku września.Z jej zachowania wynika,że jest osobą mało wiarygodną.[/QUOTE]

No to znów jesteśmy w punkcie wyjścia. Prawdę mówiąc, ten domek mi też "nie leżał".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...