Jump to content
Dogomania

Pobita do nieprzytomności przez właściciela mała Roksi zostaje na zawsze w DT:)


zadra

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na bazarek dla małej Lizki z padaczką
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230676-Serduszka-na-malą-Lizę-z-padaczką-do-28-08-do-22-00?p=19513984#post19513984"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post19513984[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem i wszystko opowiem.
Państwo zainteresowani adopcją Roksi do mlodzi ludzie z dwójką dzieci w wieku szkolnym.Mieszkają w domku z ogrodem.Jo stwierdziła,że są świadomi i rozważni.Pani powiedziała jednak,że kiedy nikogo nie będzie w domu Roksi będzie przebywała na dworze np.zostawi jej otwarty garaż.Bardzo mnie to zaniepokoiło,ponieważ tłumaczyłam kobiecie wczesniej,że Roksanka to typowa suczka domowa,pragnąca kontaktu z człowiekiem.Nie wyobrażam jej sobie pozostawionej na dworze.Pani rownież zapowiedziała,że jak bedą gdzieś wyjeżdzać sunia będzie pozostawiana w hoteliku dla psów.Przyznam się,że mam bardzo dużo wątpliwości w tym momencie.Nie rozumiem dlaczego psiak nie może być w domu? Roksi jest bardzo czyst ą sunieczka i niczego jeszcze u mnie nie zniszczyła. Pani ma do mnie dzwonić,więc sobie jeszcze porozmawiamy,ale obawiam się,że Roksi nie jest psem dla tej rodziny. Ona zbyt wiele zlego doznała w swoim życiu.

Link to comment
Share on other sites

Mnie nie podoba się, ze będą Roxi zostawiać w hotelu na czas wyjazdów. Dla niej to będzie koszmar; zżyje się z rodziną a potem zostanie oddana w obce miejsce, jak zbędny przedmiot i tam będzie czekać na ich przyjazd.:shake: Przecież jest mała i można ją ze sobą zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Mnie nie podoba się, ze będą Roxi zostawiać w hotelu na czas wyjazdów. Dla niej to będzie koszmar; zżyje się z rodziną a potem zostanie oddana w obce miejsce, jak zbędny przedmiot i tam będzie czekać na ich przyjazd.:shake: Przecież jest mała i można ją ze sobą zabrać.[/QUOTE]

Państwo wyjeżdżąją na narty i chyba taki zimowy wyjazd z psem będzie utrudniony...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...