Jump to content
Dogomania

Punkt przetrzymań w Świeciu .. tam psy czekaja na cud albo śmierc ...


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Dziękuje Wam za obecność to naprawde dla mnie DUŻO[/B] ! :) :loveu:
Straż Miejska bardzo pomaga, to ona załatwiła zrzeczenie sie przez własciela jamniczki bo jej własicielem byl bezdomny , naprawde Komendant Strazy jest mega prozwierzecy wiem ze Oni beda pomagac - co mnie WIELCE ZASKOCZYŁO. Straz miejska prowadzi dokumentacje psów i tylko oni wydaja psy do adopcji wiec tutaj mam juz jakies zaplecze bo naprawde złapalismy kontakt mamy swoje prywatne tel i wiem ze bedzie dobrze :)

Jutro szczeniak bedzie szczczepiony i odrobaczony przez podroza do DT , jamniczke narazie oszczedzamy ze wzgledu na tego guza, jak tylko dojedzie do DT bedzie zdiagnozowana.
W sobote szczeniak i Jamniczka dostana szane na nowe lepsze zycie :)

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kasiu, trzymam mocno kciuki za pomyślne rozmowy z Burmistrzem, dużo łatwiej coś robić mając poparcie i zgodę.
Dobrze, że tam jesteś:)

Mi w serce zapadły te dziadeczki, ale nie mam jak pomóc na razie ehh[/QUOTE]


Mnie tez ujoł za serce , jak byly te upały to naprawde widac bylo ze kiepsko to znosi , jest bardzo kochany, w niedziele zrobie mu wiecej fotek i mam w planie cos zadziałac , a noz sie uda, w domu napewno umie sie zachowac bo caly czas mieszkał w mieszkaniu , oddał go Pan ktory twierdzi ze jest niewidomy ale do Strazy dzwoni ze "niszcza smietnki" , stwierdzil ze juz nie daje sobie rady z opieka nad psem , i tak ono Dziaduńcio trawil za kratki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Witaj Kasiu,
Będę zaglądać. Współprowadzę Forum Pomocy Retrieverom Złoty Pies [URL="http://www.zlotypies.org"]www.zlotypies.org[/URL]
Gdyby trafił jakiś psiak w typie retrievera to daj mi znać :)[/QUOTE]

Dziekuje bardzo , bede pamietac :)

Link to comment
Share on other sites

Jak sunie collie dostały się pod opiekę Straży Miejskiej w Świeciu, to też byłyśmy zaskoczone, że taki dobry był z panem komendantem kontakt. Marta z fundacji była w szoku, że strażnik miejski może być taki sympatyczny i konkretny. Kasiu, przekaż panu komendantowi ukłony od kolakowej fundacji :)

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że zajęłyście się tym przytuliskiem i psiakami! My też odkryłyśmy dwa lata temu, ze u nas w Nowym Tomyślu jest przytulisko, które utrzymuje gmina. Zaczęłyśmy tam pracować jako wolontariat. Wiele piesków adoptowano inne dostały budy i lepsze jedzenie. Porobiłyśmy ogłoszenia w gazecie i ulotki. Ludzie z okolicy dowiedzieli się o tym miejscu. Niestety współpraca z kierownictwem nie układała się i nas wyproszono z tego przytuliska. Serce się nam kroi jak pomyślimy, że teraz znów "tam psy czekają na cud lub śmierć".
Oto wzór naszych ulotek które zostawiałyśmy gdzie się da aby ludzie dowiedzieli się o naszym przytulisku:
[B] [/B]
[B] Swojego zaginionego pupila lub nowego[/B]
[B] przyjaciela szukaj w „Przytulisku” w Glinnie.[/B]
[B] Tel. 513059824 lub 692496657.[/B]
[B] Zobacz na: [COLOR=#3366FF]http://przytuliskoglinno.net[/COLOR] [/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje raz jeszcze wszytskim za obenosc

Dzis odeszła za TM jamniczka Sara jutro miala jechac do DT ...

[B]Jestem wstrząśnieta śmiercia Sary jest to dla mnie pierwsza śmierć psa ktorego starałam sie ratować napewno troche to potrwa zanim wszytsko sobie poukładam w głowie... Chciałam bardzo podziękowac wszytskim ktorym los Sary nie był obojetny. Bardzo Dziekuje jeszcze raz Dorocie za to ze jak zawsze mozna na nia liczyc w sprawie jamników (jestescie niezastapione jamnicze dziewczyny :) Magdzie za to ze chciała dac Sarze cudowny DT oraz P. Małgorzacie za to ze chciala pomoc w dotarciu Sary do DT .
Przepraszam Ciebie piesku ze nie mogłam Tobie pomoc , nigdy nie zapomne Twoich oczu
[*] :([/B]

Rano jamniczke znaleziono juz martwa ... :-(

Watek Sary : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229161-Jamniczka-z-guzem-w-punkcie-przetrzyma%C5%84-!-Szukamy-transportu-Byd-Wwa-lub-P%C5%82ock-Wwa/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']wlasnie przeczytalam watek i trafilam na info o jamiczce... ;( strasznie mi przykro...

Kasiu, cudownie ze cos ruszylo do przodu, wybierasz sie tam kiedys? mniej mnie na necie ale jak cos to pisz i wpadam:)[/QUOTE]
Ja tam jestem co sobote :) Jutro jade zawiesc szczeniaka do DT do Płocka i mam nadzieje ze uda mi sie cos tutaj zdziałac dla psiakow, a wpadac mozesz zawsze kiedy tylko bedziesz miala ochote mam nadzieje ze wiesz :)

[quote name='Lida']Jestem Kasiu :-)[/QUOTE]

Dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...