Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

[quote name='farmerka63']Obecna ! ;)

Na koncie mamy 208,10 zł . Hotelowanie za maj zapłacone.

Spokojnie zatem możemy Hrabiemu zafundować to ogłoszenie.[/QUOTE]

Ogłoszenie wyróżnione



Cena 24,99, jeśli trzeba zrobię skan przelewu,ale dopiero po długim weekendzie

Edited by michelle04
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusik']Na tablica.pl Hra-Kondzio ma do tej chwili 360 odsłon.To jest bardzo duże zainteresowanie,przynajmniej w oglądaniu...Mam nadzieję,że telefony będą...:smile:[/QUOTE]
oby były telefony...u mnie na tablicy ma 899 wyświetleń i nic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Niestety moje ogłoszenie, które chciałam zamieścić na woj dolnośląskie odrzucają mi jako już istniejące :([/QUOTE]

Ciocia,pewnie dlatego,że już z tym tekstem jest na małopolskie.Chyba trzeba poczekać aż się skończy i wtedy zmienić na dolnośląskie.Nie bardzo się na tym znam,ale myślę,że to chyba o to chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kondziowi odkryłyśmy, że mamy dwa pisklaki w jabłonce :loveu: Ten nicpoń gryzł uschnięte ramię drzewa i zastanawiałam się co jest tego przyczyną, aż zajrzałam tam i okazało się, że są tam dwa male ptasie pisklęta, które donośnie domagają się jedzenia :loveu:
Same posłuchajcie jak świergolą, a ja nawet widziałam ich żółte dziobki :loveu:

[url]http://w573.wrzuta.pl/film/2HrDhbuCpUd/20130603018[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja szukam takiego właśnie pieska.
Niestety jestem w stanie zapewnić mu dom dopiero od 20 lipca.
30 kwietnia (w wieku 20 lat) za tęczowy most odszedł mój kochany Czarek, znajdek, który był moim przyjacielem przez 15 lat.
[IMG]http://wiecznyogrod.pl/dogs/pictures/11/11479_1882_l.jpg[/IMG]

Nie mogę pogodzić się z brakiem pieska, dlatego szukam podobnego, aby znowu dać mu wymarzony dom i troskliwą opiekę.
Jutro będę kontaktować się z Panią Moniką w sprawie szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_L']Ja szukam takiego właśnie pieska.
Niestety jestem w stanie zapewnić mu dom dopiero od 20 lipca.
30 kwietnia (w wieku 20 lat) za tęczowy most odszedł mój kochany Czarek, znajdek, który był moim przyjacielem przez 15 lat.
[IMG]http://wiecznyogrod.pl/dogs/pictures/11/11479_1882_l.jpg[/IMG]

Nie mogę pogodzić się z brakiem pieska, dlatego szukam podobnego, aby znowu dać mu wymarzony dom i troskliwą opiekę.
Jutro będę kontaktować się z Panią Moniką w sprawie szczegółów.[/QUOTE]
O rany,Asia_L ale zrobiłaś nam milą niespodziankę.A Czarek był przepięknym psem,bardzo współczuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_L']Ja szukam takiego właśnie pieska.
Niestety jestem w stanie zapewnić mu dom dopiero od 20 lipca.
30 kwietnia (w wieku 20 lat) za tęczowy most odszedł mój kochany Czarek, znajdek, który był moim przyjacielem przez 15 lat.
[IMG]http://wiecznyogrod.pl/dogs/pictures/11/11479_1882_l.jpg[/IMG]

Nie mogę pogodzić się z brakiem pieska, dlatego szukam podobnego, aby znowu dać mu wymarzony dom i troskliwą opiekę.
Jutro będę kontaktować się z Panią Moniką w sprawie szczegółów.[/QUOTE]

Asiu, Hrabcio czeka już tak długo na swojego człowieka, że miesiąc czasu nie zrobi zbytniej róznicy, a byłoby cudownie gdyby mógł w końcu cieszyć się własnym osobistym ludziem, miską i kątem.
Jest naprawdę cudowny, bardzo mądry, lubi sie wtulać po pachę i coś tam sobie mruczeć, potrafi też zaskoczyć fantazją w zabawach na powietrzu, a w domu nie sprawia żadnego kłopotu, owszem lubi leżec na kanapie, ale każdy pies to lubi ;)

Edited by michelle04
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...