Jump to content
Dogomania

Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)


Tengusia

Recommended Posts

dzięki dziewczyny :) to były najdłuższe dwie godziny, czekania na telefon, patrzałam na zegarek i wiedziałam że z każdą minutą ma większe szanse, mój facet zadzwonił zapytać czy coś już wiem, prawie zawału dostałam, bo umówiłam się z panią wet że jak będzie źle to będzie dzwonić, na szczęście zadzwoniła powiedzieć że się udało, nie wiele pamiętam z tej rozmowy ale pamiętam że guza usuneli i podobno był paskudny, ale większych przerzutów nie ma

sorry że tak chaotycznie ale to za dużo emocji dla mnie

Link to comment
Share on other sites

juz odebralismy chlopaka, operacja byla bardzo ciezka, guz zostal usuniety razem ze sledziona, wazyl 2kg, usunieto go w ostatnim momencie, poszedl do badania czy byl zlosliwy, mam dosc

nigdy wiecej psa, ja juz nie chce to za bardzo boli, nie chce

Link to comment
Share on other sites

juz odebralismy chlopaka, operacja byla bardzo ciezka, guz zostal usuniety razem ze sledziona, wazyl 2kg, usunieto go w ostatnim momencie, poszedl do badania czy byl zlosliwy, mam dosc

nigdy wiecej psa, ja juz nie chce to za bardzo boli, nie chce

głowa do góry. biedak na pewno się pozbiera. 

Link to comment
Share on other sites

juz odebralismy chlopaka, operacja byla bardzo ciezka, guz zostal usuniety razem ze sledziona, wazyl 2kg, usunieto go w ostatnim momencie, poszedl do badania czy byl zlosliwy, mam dosc

nigdy wiecej psa, ja juz nie chce to za bardzo boli, nie chce

Bolutek jeszcze pobryka z Fazulą ;)

Link to comment
Share on other sites

Boluś ma się już lepiej, zaczął jeść, dzisiaj sam zszedł/wszedł po schodach, byliśmy na kontroli, chłopak dostał zastrzyki, kupiliśmy kaftanik żeby nie musiał w kołnierzu chodzić, wynik z histopatologi będzie za 2 tyg, wtedy też będziemy ściągać szwy, pani dr powiedziała że guz był raczej złośliwy

zła passa nie odpuszcza, od wypadku ciągle otaczają mnie nieszczęścia - ech życie 

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie na dogo 2 dni.

Dotarłam, przeczytałam.

Wieści dobre i niepokojące zarazem. Dobrze, ż epo zabiegu, że Bolek zniósł go dobrze, że paskuda rakowa usunięta. Ufff! Niedobrze, że być może to złośliwe badziewie. Ale na razie nic na 100% nie wiadomo, poczekaj do wyniku histo. Poza tym nie każdu złosliwy od razu daje przerzuty, czasem i kilka lat spokoju może być. Bądź dobrej myśli!

Link to comment
Share on other sites

Boluś lepiej, dochodzi do siebie, ten ostatni czas był dla mnie bardzo ciężki, wczoraj byłam padnięta, wszystkie emocje zaczęły opadać, powiem tak cieszę się bo widzę że Bolek zaczyna być sobą, wczoraj nawet się bawił, oczywiście na leżąco bez biegania i szarpania ale mają taki węzeł z liny, radośnie go miętosił w pysku, ja jednak nie potrafię się cieszyć, wiem że to może wrócić i to mnie przeraża, dalej staram się wierzyć że będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

dzięki :) póki co Bolek czuje się dobrze, odzyskał apetyt, bawi się, chętnie chodzi na spacery, trzeba z nim wychodzić częściej na dwór ale poza tym jest dobrze ;) będzie pod stałą kontrolą, miejmy nadzieje że jego dobre samopoczucie nie zniknie 

Faza nie zdaje sobie sprawy co się dzieje choć na pewno czuje że coś jest nie tak, jej też mi szkoda bo będzie strasznie zagubiona jak braknie Bolka, one są bardzo ze sobą zżyte :(

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio siedziałam na pasażu centrum handlowego i patrząc na ludzi pędzących nie wiadomo gdzie nagle uderzyła mnie myśl że ja jestem osobom niepełnosprawną. Ja wiem że postępy są ale dalej pozostaje ta myśl czy będzie kiedyś normalnie. Jeżdżę na hipoterapie i idzie mi coraz lepiej tylko czy będę w stanie jeździć autem żeby dojechać do swojego konia. To dzięki waszej pomocy mogę się rehabilitować, jeździć na hipoterapie. Niestety moja droga do zdrowia jest bardzo długa dlaczego raz jeszcze proszę was o 1%
 
10482065_796536387103888_743072533312964
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...