Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alpina']Huurraa!
To znaczy,że Sali będzie lublinianką!:multi:

Suuuper! Ciekawa jestem w której "części" Lublina będzie mieszkać?:razz:

A co do Adelki, to po cichu liczyłam, że ją tam nie oddacie...[/QUOTE]
Brutus tez lublinianin!:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/5630/img3099fz5.jpg[/IMG]

No piękne stworzenie :loveu: :loveu: :loveu:

Ciesze się że zdecydowaliście nie oddawać Adelki do budy. Ja, tak jak Supergoga poproszę sesję zdjęciową maleńkiej i powystawiam ogłoszenia. Jestem na 100% pewna, że księżniczka długo u was nie zabawi.

Link to comment
Share on other sites

Ojć...Trochę to daleko...Ale nie takie "jazdy" widzieliśmy już na Dogo...:evil_lol:
Ja po swoją sunię(z awataru) jechałam 1500 km w obie strony...I też w jeden dzień...
Mój TZ był nieżle padnięty a ja nie za bardzo wiedziałam jak się nazywam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Wiadomość z ostatniej chwili !!! Przed chwilą rozmawiałam z bardzo miłą Panią z Lublina, tą z allegro.
Pani jest zdecydowana na suńkę, wybrała spokojniejszą a więc Sali. Zosteje temat Adelki, i w jej sprawie też zapadła decyzja, nie oddam jej na wieś. I bardzo Was proszę o pomoc w szukaniu domku dla ostatniej suńki - Adelki.[/quote]
:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem tego... Prawie zawsze tak jest, że ludziska się odzywają dopiero przed końcem aukcji :roll: Mogę sprawdzić domek w warszawie, jakby co.
A w temacie Szprotawy..., to ja po swojego Rycha jechałam z wawy do Zielonej Góry, 950 km w jeden dzień. Myślałam że mój TZ ducha wyzionie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']Ja tym razem będę siedziała cichutko bo jakaś felerna jestem :placz:[/quote]

Wcale nie jesteś felerna! :diabloti: Poza tym nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Tsukuś i Bianeczka mają już zapewnione dobre domki, a to jest najważniejsze.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...