Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']Chyba przynoszę pecha :roll:[/quote]
Oooo... Pewnie... Najprościej to zacząć marudzić i labiedzić. Pecha-srecha :evil_lol: Aldonna czeka na ten najlepsiejszy dom na świecie i jak go już znajdzie, to wam oko zbieleje... Ciotki wy jedne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Adela wcale nie ma pecha ona ma farta!
Czeka na najwspanialszy dom na świecie - ja też tak myślę, że nam wszystkim "oczy zbieleją", jak już się ten super domek znajdzie..:evil_lol:[/quote]

Zadruniowa jedynaczka - przytulaczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na moim ulubionym wątku. Poznałam Adelkę - sliczną panienkę i wielkim apetytem ;) , Zadziorkę, Zulkę, ślicznego kudłatego Dziadunia o 2 piękne onki.
No i dwunogie towarzystwo także.
Było wspaniale - bardzo, bardzo Wam dziękuję, Asiu i Romku, za gościne i wspaniałe przyjęcie nas - wędrowców.
Marto i Jarku - cieszę sie że wreszcie się poznaliśmy (choć Jarka poznałam już przy Bianeczce i Maszy).

Mam nadzieje, że spotkamy sie jeszcze - a teraz przystepujemy do zmasowanych akcji szukania domku dla Adelki - łaciatki. Najlepszego domku pod słońcem.


Trzymamy tez kciuki za rozwój naszych pozostałych juz udomkowanych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']A gdzie rozbierane, plenerowe, z martwą naturą, od przodu, od tyłu zdjątka naszej Bell-Aldonny ????? No gdzie???? Czas wymienić ogłoszonka na nowe!!!![/quote]
A ja już myślałam że domagasz sie " rozbieranych,:crazyeye: plenerowych, z martwą naturą, :popcorn: :drinka:od przodu, :no-no-no: od tyłu, zdjątek " ze spotkania forumowiczów u Asi i Romka :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']A ja już myślałam że domagasz sie " rozbieranych,:crazyeye: plenerowych, z martwą naturą, :popcorn: :drinka:od przodu, :no-no-no: od tyłu, zdjątek " ze spotkania forumowiczów u Asi i Romka :siara:[/quote]

Ja też tak pomyślałam!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam poinformować szanowne cioteczki, ze miałam wczoraj wiadomość od Zary, która jest bardzo grzeczna i robi siusiu tylko na dworze. Dzisiaj natomiat taką samą wiadomość dostałam od Pusi. Taka jestem z nich dumna! Pusia do tej pory spała na kanapie w kuchni, bo ludzie bali się, że ich będzie podlewać, od wczoraj awansowała na pokoje. A szanowna Adelcia siedzi teraz u mnie na kolanach i obgryza klawiaturę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...