Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

witam!
dostalam od pani marty zdjecia adelci, wiec takze szukam jej dobrego domciu ( ja sie w niej zakochalam od pierwszego wejrzenia, wiec jest szansa ze ktos tez sie tak zakocha:) ) mialam juz potenjcjalnych wlascicieli, ale po sprawdzeniu warunkow nie bardzo mi sie to wszystko podobalo i zrezygnowalam z nich ;/
mam pytanie, moze ktos moglby mi pomoc, od paru dni pojawil sie w mojej okolicy psiak wyglada na to ze jest bezdomny;( jest bardzo duzy ale spokojny, troszke osowialy, niestety w co raz gorszym stanie (teraz kuleje na przednia lapke), dokarmiam go i szukam domu, ale obawiam sie ze to moze potrwac a tymczasem cos mu sie stanie ( bylam swiadkiem kopania go przez jakiegos "czlowieka")...co robic?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga u nas też jest chol... gorąco...
Najpierw deszcz i zimno a teraz prawie trzydzieści...:shake:
Ja wczoraj dostałam jakiegoś szoku termicznego..Myślałam, że autentycznie padnę..
Bić się o Allegro nie mam zamiaru ;) ale jakby była taka potrzeba, to chętnie służę pomocą..
[B]Niki - lidka [/B]jak masz taką możliwość, to tak jak radzi Agusia, zabierz go do siebie..Ostatecznie zawież do schronu..Na ulicy czeka go śmierć...

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie nie bardzo mam mozliwosc wziasc go do domu, mieszkam jeszcze z rodzicami ktorzy bardzo krzywo patrzą na moje jakiekolwiek zaintersowanie psiakami, a poza tym mam w domu psisko nie tolerujące innych konkurentów;/...
pytam doslownie kazdego kogo spotykam czy nie wzialby psa, ale sami wiecie jak to jest z szukaniem domu dla doroslego psa, kundelka i do tego na wakacjach...:(

Link to comment
Share on other sites

ze zrobieniem zdjęcia jest pewien problem...probowalam juz kilka razy, ale on przychodzi pod blok tylkow nocy ( w dzien pewnie sie chowa przed upalem) wiec musze mu robic z bliska, a z bliska jak widzi ze sie nim interesuje to doslownie na mnie wchodzi zeby go glaskac...:)
to jest taki duzy misiek ( suchy misiek) napewno pies a ile lat to nie potrafie na oki ocenic ...

Link to comment
Share on other sites

A co ja mam zrobic ze swoja swinka,zeby schudł?:shake: .Teraz upał wiec ograniczyl troche jedzenie a brzuchol dalej jak piłka.Na dworze robimy takie kilometry,że powinien miec talie osy:evil_lol: .Zupelnie nie wdał się we mnie.

Dzis,kiedy wrociłam do domu z pracy zastałam go na rozrabianiu.Zgryzł mi słuchawki do kompa więc narazie nie pogadam przez skypa:evil_lol:

Aha.znad zalewu mamy zrobiony filmik zamieszczony juz w internecie,ale to ojcu chrzestnemu pozwole wrzucic linka na dogo bo ma taki zamiar;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']To bardzo dobrze, bo filmik jest super :loveu:[/quote]
Nad zalewem robil ogolna furore.Kiedy przebiegal przez plaże,robił to sprawniej niż członek słonecznego patrolu a ze to nie film upadki tez były:evil_lol:
Z Brutusem nie mozna spokojnie wyjsc na dwór bo dzieci za nami biegaja chcac go poglaskac i wziasc na rece a dorośli to samo.Także jest juz wypieszczony przez pol Lublina:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Słyszałam, że jest suczką swojego Pana. Podobno jak człowiek pogniewa się z żoną , to rozmawia tylko z Pusią:lol:[/quote]
Czy jak pani pogniewa się na męża to też rozmawia tylko z Pusią ???:evil_lol:
Oj wyszkolą tłumacza ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale dużo piszecie :cool3: Nie jest Wam gorąco ? Mnie sie nawet nie chciało ruszyć cały dzień . U nas od czwartku ma być chłodniej :loveu:

Widzę , że Brutusik też leży z łapulkami do tyłu , jak mój Puniek . :evil_lol:
Co słychać u Adelki ?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Ada ma się wyśmienicie i nawet upał jej zbytnio nie zmęczył. Dowiedziała się dzisiaj , że nasza Negra teraz nazywa się Psotka. Podobno uwielbia jeździć samochodem. Jej Pan jest z niej dumny, bo zabrała się za pilnowanie domu. Wszystkie swoje potrzeby załatwia w jednym miejscu, na samym końcu działki. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie Cioteczki naszych Zadrowych pomiocików i oczywiście wstawiam link do filmiku o Brutsim :loveu: Cudowna gadzina z niego rośnie...
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=MURiV0Ko3Bg[/URL]

Nie pojawiałam się wczoraj bo rozkminiałam pewną cholernie nieciekawą sprawę. Przebrnęłam przez stary wątek Groma i nowy... Normalnie brak mi słów.... Wklejam link - ku przestrodze.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74884[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Adelka była dzisiaj w weta i zaliczyła już drugie szczepienie. :roll: Była razem ze swoją siostrą Pusią, niestety nie miałam ze sobą aparatu fotograficznego, ale mam obiecane zdjęcie pięknotki. :cool1: Ada waży 2,90 kg :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...