Jump to content
Dogomania

GMOszczak już w swoim domku (:


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszła paczka od Magdola na bazarek dla małego. Nie wiem co tam cioteczka podesłała bo dopiero wróciłam do domu. Jutro będę podziwiać i jak mi się uda to już fotki im strzelę. No a jak mi wypali to po niedzieli zabiorę się do dzieła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Przyszła paczka od Magdola na bazarek dla małego. Nie wiem co tam cioteczka podesłała bo dopiero wróciłam do domu. Jutro będę podziwiać i jak mi się uda to już fotki im strzelę. No a jak mi wypali to po niedzieli zabiorę się do dzieła :)[/QUOTE]

Oooo superrrr (: a Ja tu się chyba przekręce. Dziadek zrzędzi że mi uszy się skręcają w chńskie es, leje ,wczoraj cały dzień, kurde nawet do lasu iść przez taką pogodę nie mogę.Nie ma to jak wakacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Wakacje? Ja będąc 3 dni u kuzyna wyszłam tylko raz na krótki spacer do lasu, który jest 150m od domu. Co robiłam całe dnie? Sprzątałam!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Masakra( (: to już niewiadomo co gorsze /Kuzyn z mega pier dolnikiem czy zrzędliwy dziadek przy mokrej pogodzie. Nie ma do kąd spylić ((:

Gmoszczakiewicz został zreprymendowany przez miss sprę za wykradanie papu z osobistej miski. Tak go cholera obwarczała że niańiek dawał mu miseczki z papu na posłanko.Ale on i tak jest trzęsi tyłek , no i nie ma mnie, przewodniczki stada.(:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...