Jump to content
Dogomania

GMOszczak już w swoim domku (:


Dżdżowniś

Recommended Posts

[FONT=fixedsys][SIZE=6][I][COLOR=#ff8c00]Dziewczyny Gmoszczakiewicz bardzo dziękuje za bazarki i wsparcie (:[/COLOR]:loveu::Rose:
[/I][/SIZE][/FONT]

Piękny i ten ryjek zadziorny((: Rozkręca się w rozrubach.Mniej się boi ale cały czas ma paniczny odruch jak się do niego z nienacka ręce wyciąga.Od razu myśli że chce się go bić.Sztywnieje, kuli się. Babsko załatwiło mu psychike. Niestety poprawy w załatwianiu się w domu nie ma, ale trudno co zrobić. Leje w przedpokoju i kupa czasem. Natomiast teraz jak Bomba się zsikiwał to ten oczywiście też musiał zaznaczyć swoją obecność zapachem ii nalał na środku pokoju. Masakra jakaś.((: Muszę do Asiaczka napisać i się umówić żeby choć ciut go ufryzować. Babeczka ze sklepu się nim zachwyca. Nie przeszkadza jej że ma łysinki.Kocha koty ale ma małe mieszkanie no i męża ((:

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dżdżowniś'][FONT=fixedsys][SIZE=6][I][COLOR=#ff8c00]Dziewczyny Gmoszczakiewicz bardzo dziękuje za bazarki i wsparcie (:[/COLOR]:loveu::Rose:
[/I][/SIZE][/FONT]

[/QUOTE]

Niech małemu to na zdrowie wyjdzie :D

P.S. Powodzenia w walce z lejkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']

Babeczka ze sklepu się nim zachwyca. Nie przeszkadza jej że ma łysinki.Kocha koty ale ma małe mieszkanie no i męża ((:[/QUOTE]
czyżby to był czyżyk???
a ja tak pacze i pacze i coraz mniej strachu widzę w tych jego oczętach ;)
i coraz mniej grzywki też w nim widzę :evil_lol:
buzial dla GMOsia ;*

Link to comment
Share on other sites

Pysio ma niestety dysplazję stawu biodrowego,albo wypada mu rzepka, ale jak rozmawiałam z wetem , to niestety raczej to pierwsze. W ogólnym zamieszaniu z jego operacją i dusznościami jakoś umknęło że go staw boli. ale też nie brałam go jakoś przesadnie na ręce ze względu na lęki żeby się oswoił z nową sytuacją, a go normalnie tylna łapka boli, ta co ją tak mega krzywo stawia. Eh 10 -tego idę z nimi do weta, to się dowiemy dokładnie co dalej z nim robić.Masakra jakaś. No nic muszę, to jakoś dzwignąć :roll:

Link to comment
Share on other sites

Potrzebne mi dane do przelewu pieniążków z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229863-KONIEC-ROZLICZAM-!!!-WSZYSTKO-PO-3-ZŁ-CUDNE-CIUSZKI!!!-Do-2-08-godz-22-00"][COLOR=#ff0000]tego[/COLOR][/URL] bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Już wysyłam. Najgorzej że złapała mnie jakaś podłamka i jeszcze moje psiaki w schronisku. Belp
Upał, mało adopcji i też chorują. Potrzebuje kilku dni na jakieś turbodoładowanie. Kurde szkoda że w okolicach wawy nie ma jakiś punktów mocy czy czegoś w tym stylu. Bym sobie podjechała posiedzieć (:... i pogadać.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Trzeba Ci spotkania z ludźmi, który cie podładują, wesprą słowem i dadzą powera :)[/QUOTE]

Wiesz jak jest ? Tak, że ma się masę znajomych i nawet część podziela mojego " hopelka " i niestety ale się w części znacznej do podładowania nie nadają z przyczyn różnych, często zwykłych osobistych. Bo czy można się doładować np. po rozmowie z kupelą posiadającą dziecko czy 2dzieci, głupiego męża który przychodzi pozrzędzić i porządzić ? Eee właśnie pisząc to doszłam do wniosku że tak ! (: Bo się tak przesrywanego życia przez niby najbliższą osobę nie ma.Podjade do mojej koleżanki ornitolog. Nie za bardzo lubi koty, psów się boi ale mnie o dziwo lubi. Może się dołąduje rozmowami o prowadzonej przez nią walce o ratowanie ptaków miejskich. Po zalepianiu otworów w blokach przy ocieplaniu poznikały z mojego daszku w sposób całkowity wróble. Kurde do czego ta pasożytnicza głupota może jeszcze doprowadzić, to aż można się wkur$%ć na maksa że tak mało osób podejmuję walkę z tymi nienawistnymi staruchami i dorastającym w ich otoczeniu pokoleniem sadystycznej młodzieży, dla której rzecz jest wazniejsza, niż proste życie choćby ptaszka. Tak, a teraz idę na piwo bo mnie coś dziś nosi ten ogólny dołek. Wezmę pysia gmoszczakiewicza niech się chłopak ciut porozrywkuje.

[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][quote name='lula2010']....wejdz do mnie na stronke....astka chora,bulwy na okraglo u weta ,a jeszcze syn rozwalil lekotke i nie chodzi.....o innych "przyjemnosciach" juz nie wspomne....jak nie urok ....to przemarsz wojsk....:shake:[/QUOTE]

Wrogich wojsk lula wrogich przy takich akcjach. A urok to pewnie od tych starych nienawidzących purchlowatych bab, co to psa nie lubią, kota nienawidzą, a człowieczka który kocha te wszystkie stwory najlepiej by powiesiły na drzewie przed blokiem dla przykładu. [/FONT][/COLOR]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

wredna to pewnie jestem ja ,bo zrobilam akcje sasiadowi z bloku ,ktory w piwnicy HODOWAL papugi....poruszylam niebo i ziemie zawiadomilam TOZ i inne fundacje ....bo bydlak trzymal je bez swiatla i jeszcze okleil drzwi ,zeby nie slychac ich glosow...no i musial uwolnic biedy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']wredna to pewnie jestem ja ,bo zrobilam akcje sasiadowi z bloku ,ktory w piwnicy HODOWAL papugi....poruszylam niebo i ziemie zawiadomilam TOZ i inne fundacje ....bo bydlak trzymal je bez swiatla i jeszcze okleil drzwi ,zeby nie slychac ich glosow...no i musial uwolnic biedy....[/QUOTE]
Moze jesteś "wredna" wg opinii tego sąsiada...ale papugi bedą pewnie wdzięczne
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Cioteczko daj znać jak dotrze mini paczuszka ode mnie ;)
A od ppiątku jestem zakocona...........[/QUOTE]

Dam, dam(: Koty na DT?
Luluś, papugi żyją jak ludzie /dużo lat i co miały żyć w zalepionej od ich normalości piwnicy? Brawo piękna kobieto, bo człowiek robi się piękniejszy od właśnie takich akcji
30-60lat życia papugi w naturze nazwę życiem mega spełnionym, bo co taki człowik-syf robi w tym czasie ,to tu pisać nie muszę.
Ze szczęsliwszych /na dziś/ elementów zauważonych/ to dziwny nowy kaktus/ia mamusia mi sie okaktusił/a Nie znam płci i zasad sexualnych opcji w tym gatunku. Afrykanerkę reprezentuje ten gatunek podobno(:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Jak zdobędziesz aparat - chyba, że już nie masz z tym problemu - to prosimy o fotkę mamuśki z maleństwem ;):D[/QUOTE]

Się znaczy kaktusa ( (: Oko, aparat mam ale mimo że mój to mi go facet zabiera.
Cierpiałam wczoraj z wkurzenia, cierpiałam, wypiłam browarki i urodziła mi się myśl z pomysłem na bazarek. Mój facet zajmuje się muzyką. Nagrywa różnych takich gwiazdorów i gwiazdeczki, sam koncertuje/tylko nie myślcie że zarabia jakies góry kasy/ oh kurde jak bym chciała((:
Ale przy tej okazji prowadzi, współpracując ze szkołą dla dzwiękowców i takich tam chcących też nauczyć się obsługiwać te wszystkie urządzenia do tworzenia muzy,wykłady z zajęciami praktycznymi. I tak sobie pomyślałam żeby mu wkręcić dwie, trzy dzikie karty za jakiś kesz na psy, tylko czy kurde będą chętni :hmmmm:Hmmm W sumie to co Ja się was pytam ((: Zrobię bazarek usługowy jak się ktoś chętny znajdzie na zajęcia miesięczne/ żeby sobie zobaczyć czy chce się tego uczyć/ to będzie super, jak nie to trudeks.Czasem tak jest że bazarki są niewypałami i trzeba się z tym liczyć (: Muszę tylko omówić z nim szczegóły akcji, bo szkoła jest całoroczna tzn zajęcia były tylko z przerwa mc
Wkręcić się w środek można, bo zajęcia się powtarzają. No nic to muszę to rozkminić no i oby facet mi nie zrezygnował. Już mu wczoraj nagadałam że i tak nie sępię od niego kasy na moje DTszczaki/ robię to notorycznie ( (: Wet kosztuje, a przy tym ktoś empatyczny skorzysta z wiedzy u niego. Plan jest teraz tylko realizacja :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Jasne, że chodziło mi o kaktusa :)
Co do pomysłu. Myślę, że jest dobry....tylko by trzeba reklamę zrobić na FB co by więcej ludzi - chętnych na takie zajęcia - się zgłosiło :)[/QUOTE]

No tak może więcej by zobaczyło ,bo nie wiem czy on by się zgodzil prowadzić np.10osobową grupę przez kilka mc charytatywnie((: Tych 2-3 chetnych /kobiety mile widziane. Chodziłyby razem z grupą szkolną. Ale na pewno bez problemu mogłyby się indywidualnie umawiać na korepetycje czy coś, bo Andrzej właśnie dogaduje sprawę zajęć dodatkowych. Zobaczymy.Studio nagraniowe jest wypasione, ma bardzo dobry sprzęt. Stół mikserski to mega czarna magia z milionem przycisków suwaków i takich tam lampek dla zajawkiewiczów. Tak że jest tam co robić (: Można sobie przyjści i nagrać zaśpiewy własne jak pan psor pozwoli ( (:
Dam Ci linkę na PW to zobaczysz o co chodzi (:

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9']jak co rano zaglądam do GMOsia :loveu:
pomysł z bazarkiem usługowym myślę, że super
i zostało jeszcze kilka fantów z poprzednich bazarków
czy laluś miał wydarzenie na fb swoje?? (bo już mam sklerozę)[/QUOTE]

Kurde dobrze że przypominasz właśnie nie. Ja fejsa za bardzo nie lubię, nie mam nawet konta i nie kumam jak to tam wszystko działa(: Pochłania czas ale do wydarzeń jest super. Pikola pytała już ix czasu co z wydarzeniem ale nikt się chętny do stworzenia nie wychylił. A może kochana cioteczka agawa by coś zmontowała (::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...