Jump to content
Dogomania

GMOszczak już w swoim domku (:


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dżdżowniś']Kurde dobrze że przypominasz właśnie nie. Ja fejsa za bardzo nie lubię, nie mam nawet konta i nie kumam jak to tam wszystko działa(: Pochłania czas ale do wydarzeń jest super. Pikola pytała już ix czasu co z wydarzeniem ale nikt się chętny do stworzenia nie wychylił. A może kochana cioteczka agawa by coś zmontowała (::cool3:[/QUOTE]

biegła w montowaniu wydarzeń nie jestem ale radę jakoś powinnam dać ;) zdjęcia sb ściągnę z wątku, opis głównie z pierwszej strony. Ale muszę coś dodać jak z małym na "w tej chwili" i co na teraz jest potrzebne-czy szukamy domku (chyba na razie nie??), czy zbieramy pieniążki?? a jeśli tak, to na co konkretnie?? (co z kontem?? i rozliczeniem??-adminem wydarzenia mogą być ponoć 2 osoby-miałaś dżdżowniś jakieś konto kiedyś-ewentualnie i jakby co)
postaram się już dzisiaj zacząć. Jakby komuś coś się nasuwało-to piszcie proszę-w kupie siła ;) i co kilka głów to nie jedna ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.facebook.com/events/list#!/events/433958153310065/[/URL] Wydarzenie pysiaczka na fejsie. Jak umiałam tak skleciłam. Gdybyście miały jakieś jeszcze podpowiedzi czy pomysły to piszcie śmiało proszę. I rozsyłajcie, rozsyłajcie, rozsyłajcie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny soryyy ale nie mam netu. 2dni wstecz Andrzej zgłosił brak kablówki wracam i nawet netu nie ma ,bo podobno sprawdzają dlaczego?? No ku#$@@%%^&a szok. Agawa zapomniałam napisać że Pysio ma chory staw. Ogólnie naprawa Gmoszczaka będzie kosztować majątek.Wszystko napisze jak odzyskam łącze teraz jestem u koleżanki więc mi nie wypada siedzieć przy kompie. Paczuszka z rzeczami doszła ale to jedna przesyłka.Było inne awizo i nie ma na poczcie przesyłki, więc czekam na wyjaśnienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9'][URL]http://www.facebook.com/events/list#!/events/433958153310065/[/URL] Wydarzenie pysiaczka na fejsie. Jak umiałam tak skleciłam. Gdybyście miały jakieś jeszcze podpowiedzi czy pomysły to piszcie śmiało proszę. I rozsyłajcie, rozsyłajcie, rozsyłajcie[/QUOTE]

Ja też zaglądam do pysia prawie codziennie,,a w wydarzeniu cos trzeba poprawic (tylko,na Boga,nie pytajcie co i jak ) ale nie ma opcji udostępniania
Tak sobie popatrzyłam i myślę że zła jest data wydarzenia,trzeba zmienic na jakąś odległą w czasie,np 10 grudzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Dziewczyny soryyy ale nie mam netu. 2dni wstecz Andrzej zgłosił brak kablówki wracam i nawet netu nie ma ,bo podobno sprawdzają dlaczego?? No ku#$@@%%^&a szok. Agawa zapomniałam napisać że Pysio ma chory staw. Ogólnie naprawa Gmoszczaka będzie kosztować majątek.Wszystko napisze jak odzyskam łącze teraz jestem u koleżanki więc mi nie wypada siedzieć przy kompie. Paczuszka z rzeczami doszła ale to jedna przesyłka.Było inne awizo i nie ma na poczcie przesyłki, więc czekam na wyjaśnienia.[/QUOTE]
Ku~<_$¥¥£$#% . To tylko nasz kochana Poczta Polska !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Ja też zaglądam do pysia prawie codziennie,,a w wydarzeniu cos trzeba poprawic (tylko,na Boga,nie pytajcie co i jak ) ale nie ma opcji udostępniania
Tak sobie popatrzyłam i myślę że zła jest data wydarzenia,trzeba zmienic na jakąś odległą w czasie,np 10 grudzień.[/QUOTE]
dobra-datę poprawiłam. Jak Dżdżowniś doda nowe info-to też wrzucę. Jakaś babeczka pytała, czy GMOś lubi koty to skierowałam do Cb M. (babcia zainteresowana adopcją) tu na dogo

Link to comment
Share on other sites

A ja mam kolejne 20 zł dla Gmosia :D - od mojej Cioci, która dała na Gmosia jakiś czas temu lampę a ja ją na all sprzedałam (50zł)
Wpłacę je razem z pieniążkami z bazarku tylko czekam jeszcze za ostatnimi wpłatami i zaraz prześlę małemu :)

Link to comment
Share on other sites

Okey. Jestem mam net a kabla w ciągu dalszym nie. Paczka przyszła z ciuchami dla maluchów to rozumiem że od b-b, natomiast ta co miała przyjści od magdoli jak rozumiem zniknęła. Czekam więc na telefon z poczty.Super laski dzięki za trzymanie wątku pod moją nieobecność.
agawa, info dodam jak będzie moja wetka. Na teraz w gabinecie urzęduje taka kobieta wet że szok. Nigdy przenigdy nie polecam p.Urszuli Latoszek. Kompetencja nawet nie na zerowym poziomie.Lecę do UPC się popieklić

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9']dobra-datę poprawiłam. Jak Dżdżowniś doda nowe info-to też wrzucę. Jakaś babeczka pytała, czy GMOś lubi koty to skierowałam do Cb M. (babcia zainteresowana adopcją) tu na dogo[/QUOTE]

Na razie cisza. Pysio lata za Zygi i dostaje za to od niej w łeb. Jeśli babeczka ma koty i to bardziej wojowniczo nastawione ,to mogą gmoszczakiewicza załatwić na cacunio. On jest mega gupalaszczakiem jeśli chodzi o reprymendy. Możliwe że Zygi jest zbyt mało stanowcza w stosunku do niego i stąd jego nagłe wymyślanie sobie "to ja cię teraz pogonię i zobaczymy co z tego wyniknie" , patrzy i to podrapany ale nie rezygnuje ( (:

Link to comment
Share on other sites

A Ja dziś cały dzień w schronisku spędziłam. Właśnie wóciłam cała mokra, w błocie i obśliniona na maksa. Podopieczny dał czadu ze ślinotokiem((:
Z poczty nikt nie zadzwonił. Trudno, śmignę w czwartek.Mam nadzieję że "coś " załatwię np. niemiłą panią bądz pana w okienku _:

Link to comment
Share on other sites

Potrzebne mi dane na PW gdzie mam wpłacić pieniążki z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229874-KONIEC-ROZLICZAM-!-KUPUJĄC-5-FANTÓW-JEDEN-DOSTAJESZ-GRATIS!-do-1-08-do-godz-22-00[/URL] Nie wiem czy jej już kiedyś dostałam ... ale ich nie mam.
Choć niestety nie nogę się skontaktować z ostatnią cioteczką nie będę już dłużej czekać na jej odzew i chcę już przelać pieniądze bo jak wiadomo są potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Za gramanice w granicach Europy ;)
A Gmoszczak ogólnie jak się czuje ?[/QUOTE]

Eh, a moje wakacje, to tak jak nie wakacje.
agawa9 koleżanka napisała do mnie że wydarzenia Gmosia wogóle nie widać. Nie zrobiłaś pewnie ustawień typu /cała polska czy coś.Nie wiem nie kumam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...