Jump to content
Dogomania

Perełka, teraz Negra ma wspaniały dom!!!


iwonamaj

Recommended Posts

[quote name='kejciu']Cioteczki zapraszam wszystkich na bazarek z kosmetykami AVON - zysk w wysokości 25% od sprzedaży kosmetyków zasili konto PEREŁKI

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-Avon-dla-Pere%C5%82ki-na-sterylizacj%C4%99-i-szczepienia-do-13-07?p=19344566#post19344566"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-Avon-dla-Perełki-na-sterylizację-i-szczepienia-do-13-07?p=19344566#post19344566[/URL]

Bazarej trwa tylko do 13 lipca więc prośba o podrzucanie :-)[/QUOTE]


super :lol: dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na koncie Perełki mam takie wpłaty:

50zł - Michał M.:loveu:
20,55 - Kocurek :loveu:
5 zł -Ewa Gonzales :loveu:
15 zł - Yolanowi :loveu:
50zł - black_dorian :loveu:
50zł - Ewa - [B]([U]czy to ktoś z dogo?[/U][/B]):loveu:

DZIĘKUJEMY W IMIENIU PEREŁKI :loveu::loveu::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Na koncie Perełki mam takie wpłaty:

50zł - Michał M.:loveu:
20,55 - Kocurek :loveu:
5 zł -Ewa Gonzales :loveu:
15 zł - Yolanowi :loveu:
50zł - black_dorian :loveu:
50zł - Ewa - [B]([U]czy to ktoś z dogo?[/U][/B]):loveu:

DZIĘKUJEMY W IMIENIU PEREŁKI :loveu::loveu::Rose::Rose:[/QUOTE]
Ewa to moja bratowa, a Michał- syn :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Szkodzi, gryzę wargi i mam od tego zmarszczki i obgryzam paznokcie :cool3:[/QUOTE]


Chyba usta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Następnym razem jak się spotkamy przygotuje mikroskop może wtedy zobaczę te zmarszczki :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

kurcze, nie pomogę finansowo, bo moje wakacyjne wojaże wyniosły więcej niż się spodziewałam :shake:
należę do "sterylkowej skarbonki" i mogłam zgłosić Małą do refundacji sterylki, ale jak ona już trwa to nie wiem czy się zgodzą... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']kurcze, nie pomogę finansowo, bo moje wakacyjne wojaże wyniosły więcej niż się spodziewałam :shake:
należę do "sterylkowej skarbonki" i mogłam zgłosić Małą do refundacji sterylki, ale jak ona już trwa to nie wiem czy się zgodzą... :roll:[/QUOTE]

Ostatnio Martika pisała,że Perełka ma dofinansowanie jeśli chodzi o sterylkę.ale wiadomo,że jeszcze te wszystkie inne koszty :(
[quote name='Martika@Aischa']Napisałam do Justysi Klimek ......dostaniemy dofinansowanie do sterylki dla malutkiej w kwocie 150 zł :multi::loveu:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:modla::buzi::thumbs:sciskuniamy delikatniee..bedzie si , ale czasem dop po kilku godzinkach[/QUOTE]

Perełka była bardzo bardzo dzielna :) Zuch dziewczynka :) Pięknie się wybudziła i stanęła na łapinki :) Jak odjeżdżałyśmy maleńka miała dosyć gości i poszła spać :) Będzie dobrze!!!
Sterylizacja : koszt 280 zł ( mam fakturkę) później wstawie zdjęcia.
Kupiłyśmy malutkiej karme i puszeczki rachuneczki też będą wstawione :)
Perełka to dzielna i cudowna sunieczka teraz tylko super domku nam trzeba !!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...