Jump to content
Dogomania

Basza za TM.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dżdżowniś']Z 07 zgłoś się/wła[SIZE=4][/SIZE]śnie się zaczął ((: " Obywatelu, zajmij w kajaku pozycję przepisową !!!" ((:
Kurde ślijcie dobre, pozytywne , kochające itp itd myśli żeby się wszystko udało.[/QUOTE]
Ja cały czas jestem myślami u Lutka i pragnę, żeby wszystko się udało i był już "na swoim!!!!!!
[SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]WIELKI DZIEŃ WIELKIEGO PRZYTULAKA już za tydzień[/B][/COLOR][/SIZE]
mam nadzieję, że nie nastąpiły żadne zmiany w ustaleniach

Link to comment
Share on other sites

Tak, kasa jest z ciut naddatkiem i mikro problem.Kolega od transportu wylądował w szpitalu.Nawet nie wiem co mu jest.Stracił przytomność.Chyba te upały mu zaszkodziły. Czekam na odp planu B, a po tym zostaje jubo, tylko że on nie chce mnie zabrać.Zawsze coś kurde.
monika083 Na jego rejonie przebywa z 250 psów więc nie ma co się oszukiwać że opiekun potraktuje go specjalnie i wodą poleje /chyba że wolontariuszka Aga która do niego zagląda.Ja na teraz nie wiem czy przed 8 lipca do schronu podjadę.Mam jeszcze kilka dni nawałnicy w pracy i po tym chyba nareszcie luzik aż do sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Tak, kasa jest z ciut naddatkiem i mikro problem.Kolega od transportu wylądował w szpitalu.Nawet nie wiem co mu jest.Stracił przytomność.Chyba te upały mu zaszkodziły. Czekam na odp planu B, a po tym zostaje jubo, tylko że on nie chce mnie zabrać.Zawsze coś kurde.
monika083 Na jego rejonie przebywa z 250 psów więc nie ma co się oszukiwać że opiekun potraktuje go specjalnie i wodą poleje /chyba że wolontariuszka Aga która do niego zagląda.Ja na teraz nie wiem czy przed 8 lipca do schronu podjadę.Mam jeszcze kilka dni nawałnicy w pracy i po tym chyba nareszcie luzik aż do sierpnia.[/QUOTE]

O kurde, zawsze coś się musi przydarzyć....
A Jubu mógłby pojechać 8go?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...